Справа № 303/2585/25
Провадження № 22-ц/4806/1102/25
про відкриття апеляційного провадження
30 вересня 2025 року м. Ужгород
Закарпатський апеляційний суд у складі:
головуючого: судді Собослоя Г.Г.,
суддів: Кожух О.А., Мацунича М.В.,
вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області від 25 серпня 2025 року у справі № 303/2585/25 за заявою ОСОБА_1 про скасування судового наказу Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області від 16 квітня 2025 року про стягнення з ОСОБА_1 користь Уомунального підприємства "Міськводоканал" Мукачівської міської ради заборгованості за надані послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення,
ОСОБА_1 , в інтересах якого діє представник - адвокат Баняс В.В., 08.09.2025 подав апеляційну скаргу, сформовану у системі Електронний суд, на ухвалу Мукачівського міськрайонного суду від 25 серпня 2025 року, якою його заяву про скасування судового наказу повернуто.
Апеляційна скарга подана в межах строків, визначених ч.1 ст.354 ЦПК України.
Форма та зміст апеляційної скарги відповідають вимогам статті 356 ЦПК України.
Заявник звільнений від сплати судового збору на підставі п. 9 ч. 1 ст. 5 ЗУ "Про судовий збір".
Учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі згідно ст.360 ЦПК України.
Згідно приписів ч.2 ст.369 ЦПК України, апеляційні скарги на ухвали суду першої інстанції про повернення заяви позивачеві (заявникові) (п.6 ч.1 ст.353 ЦПК України) розглядається судом апеляційної інстанції без повідомлення учасників справи.
Апелянтом оскаржується ухвала суду першої інстанції про повернення заяви, а тому справу слід розглядати судом апеляційної інстанції в порядку письмового провадження без повідомлення учасників справи.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 353, 356, 359-361, 365, 369 ЦПК України, апеляційний суд,
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області від 25 серпня 2025 року у справі № 303/2585/25.
Розгляд справи проводити в порядку письмового провадження без повідомлення учасників справи.
Надіслати учасникам справи - копію ухвали про відкриття апеляційного провадження та роз'яснити КП "Міськводоканал" Мукачівської міської ради право подати до Закарпатського апеляційного суду відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом десяти днів з моменту отримання копії цієї ухвали, який за формою та змістом має відповідати вимогам ст.360 ЦПК України.
Інформацію по справі учасники справи можуть отримати на сторінці Закарпатського апеляційного суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою https://zka.court.gov.ua/.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий:
Судді: