Ухвала від 06.10.2025 по справі 644/1161/25

ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

06 жовтня 2025 року

м. Харків

справа № 644/1161/25

провадження № 22-ц/818/5283/25

Харківський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

головуючого - Яцини В.Б.,

суддів колегії - Пилипчук Н.П., Мальованого Ю.М.,

перевіривши відповідність вимогам закону апеляційної скарги Приватного акціонерного товариства «Українська страхова компанія «Княжа вієнна іншуранс груп» на рішення Шевченківського районного суду м. Харкова від 07 серпня 2025 року, у справі за позовом Приватного акціонерного товариства «Українська страхова компанія «Княжа вієнна іншуранс груп» до ОСОБА_1 про стягнення суми шкоди завданої внаслідок дорожньо - транспортної пригоди,-

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Шевченківського районного суду м. Харкова від 07 серпня 2025 року у задоволенні позову відмовлено.

Повний текст рішення складено 29.08.2025 року.

Не погоджуючись з вказаним рішенням суду першої інстанції, 11 вересня 2025 року ПАТ «Українська страхова компанія «Княжа вієнна іншуранс груп» через систему «Електронний суд» подало апеляційну скаргу.

Апеляційна скарга Приватного акціонерного товариства «Українська страхова компанія «Княжа вієнна іншуранс груп» на рішення Шевченківського районного суду м. Харкова від 07 серпня 2025 року, оформлена відповідно до вимог статті 356 ЦПК України.

Підстав для залишення апеляційної скарги Приватного акціонерного товариства «Українська страхова компанія «Княжа вієнна іншуранс груп» без руху не вбачається.

Відповідно до ст. 360 ЦПК України учасникам процесу роз'яснюється право подати до суду апеляційної інстанції відзив на вищевказану апеляційну скаргу в письмовій формі протягом строку встановленого судом апеляційної інстанції в ухвалі про відкриття апеляційного провадження. Відзив на апеляційну скаргу має містити: найменування суду апеляційної інстанції; ім'я (найменування), поштову адресу особи, яка подає відзив на апеляційну скаргу, а також номер засобу зв'язку, адресу електронної пошти, за наявності; обґрунтування заперечень щодо змісту і вимог апеляційної скарги; у разі необхідності - клопотання особи, яка подає відзив на апеляційну скаргу; перелік матеріалів, що додаються, який необхідно самостійно надіслати іншим учасникам справи та надати докази до Харківського апеляційного суду про надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи. Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції і має своїми наслідками апеляційний розгляд справи на підставі наявних матеріалів.

Відповідно до ч.1 ст.369 ЦПК України апеляційні скарги на рішення суду у справах з ціною позову менше тридцяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, крім тих, які не підлягають розгляду в порядку спрощеного позовного провадження, розглядаються судом апеляційної інстанції без повідомлення учасників справи.

Керуючись ст.ст.359, 369 ЦПК України

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Приватного акціонерного товариства «Українська страхова компанія «Княжа вієнна іншуранс груп» на рішення Шевченківського районного суду м. Харкова від 07 серпня 2025 року, у справі за позовом Приватного акціонерного товариства «Українська страхова компанія «Княжа вієнна іншуранс груп» до ОСОБА_1 про стягнення суми шкоди завданої внаслідок дорожньо - транспортної пригоди.

Роз'яснити учасникам справи право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі, який має відповідати вимогам ст.360 ЦПК України, протягом 10 днів з дня отримання копії цієї ухвали та надати докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Направити копію ухвали про відкриття провадження у справі та копію апеляційної скарги сторонам у справі.

Справу розглядати в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи відповідно до ч.1 ст.369 ЦПК України.

Ухвала суду апеляційної інстанції набирає законної сили негайно з дня її підписання, касаційному оскарженню не підлягає.

Головуючий В.Б. Яцина

Судді

Н.П. Пилипчук

Ю.М. Мальований

Попередній документ
130744514
Наступний документ
130744516
Інформація про рішення:
№ рішення: 130744515
№ справи: 644/1161/25
Дата рішення: 06.10.2025
Дата публікації: 07.10.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Харківський апеляційний суд
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них; про відшкодування шкоди, з них; завданої внаслідок ДТП
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Відкрито провадження (06.10.2025)
Дата надходження: 30.09.2025
Предмет позову: а/скарга у справі за позовом Приватного акціонерного товариства «Українська страхова компанія «Княжа вієнна іншуранс груп» до Танцерова Сергія Олександровича про стягнення суми шкоди завданої внаслідок дорожньо – транспортної пригоди
Розклад засідань:
10.04.2025 10:00 Дзержинський районний суд м.Харкова
15.05.2025 10:00 Дзержинський районний суд м.Харкова
16.06.2025 16:00 Дзержинський районний суд м.Харкова
07.08.2025 09:20 Дзержинський районний суд м.Харкова
17.09.2025 11:15 Дзержинський районний суд м.Харкова