21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31, http://vn.arbitr.gov.ua
22 січня 2008 р. Справа № 5/325-06
за заявою :Управління ПФУ у Бершадського району
до:Приватного підприємства "Альянс", м. Бершадь Вінницької обл.
про визнання банкрутом
Суддя
При секретарі: В. Деркач
За участю представників:
кредитора - Управління ПФУ у Берашдському р-ні - Мельниченко С.П., доручення від 21.01.08 р.
боржника - Мойсеєв П.В. - директор
31.08.06 р. господарським судом Вінницької області затверджено мирову угоду по справі № 5/325-06 та припинено провадження у справі.
31.08.07 р. до суду подано заяву Управління ПФУ у Бершадському р-ні про
розірвання мирової угоди.
22.01.08 р. судом розглянуто подану заяву в судовому засіданні і встановлено, що в її задоволенні слід відмовити, оскільки відповідно до ст. 39 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" мирова угода може бути розірвана за рішенням господарського суду у разі невиконання боржником умов мирової угоди щодо не менш як третини вимог кредиторів.
В судовому засіданні встановлено, що на подано доказів про несплату боржником
не менш як третини вимог кредитора.
Керуючись ст. 39 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 115 ГПК України суд, -
Відмовити в задоволенні клопотання Управління ПФУ у Бершадському р-ні про розірвання мирової угоди по справі № 5/325-06..
Ухвалу направити кредитору, боржнику.
Суддя
3 прим.