Справа №463/7220/25
Провадження №2/463/2110/25
про прийняття позовної заяви до розгляду
та відкриття провадження у справі
01 жовтня 2025 року суддя Личаківського районного суду м. Львова Білоус Ю.Б., розглянувши позовну заяву адвоката Тимошика Ігоря Ярославовича в інтересах ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 , адреса реєстрації та проживання: АДРЕСА_1 ) до ОСОБА_2 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП: НОМЕР_2 , адреса реєстрації та проживання: АДРЕСА_1 ) про поділ майна подружжя, -
встановив:
адвокат Тимошик Ігор Ярославович в інтересах ОСОБА_1 звернувся до Личаківського районного суду м.Львова із позовом про поділ майна подружжя.
Просить суд: визнати спільним майном подружжя квартиру АДРЕСА_2 та визнати за позивачем ОСОБА_1 право власності на ідеальну частину квартиру АДРЕСА_2 .
Оглянувши матеріали позовної заяви та додані до неї письмові документи приходжу висновку до наступного.
Дана позовна заява подана з дотриманням вимог ст.ст. 175,177 ЦПК України, підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства, підсудна Личаківському районному суду м. Львова.
У відповідності до положень ч.1 ст.187 ЦПК України відсутні підстави для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження.
Вирішуючи питання про порядок розгляду справи суд враховує значення справи для сторін, обраний позивачами спосіб захисту свого порушеного права, категорію та складність справи, обсяг та характер доказів у справі, ціну позову, а відтак вважає, що справа підлягає розгляду в порядку загального позовного провадження з призначенням підготовчого засідання.
Заяв та клопотань, які не потребують виклику сторін, позивачем до позовної заяви не додано.
Виходячи із вищенаведеного, вважаю, що позовна заява підлягає прийняттю до розгляду, а провадження у даній цивільній справі - відкриттю, з призначенням справи до розгляду в підготовчому засіданні.
Керуючись ст.ст.14, 175, 177, 178, 181, 187, 189, 190,192 ЦПК України, суддя, -
постановив:
Позовну заяву адвоката Тимошика Ігоря Ярославовича в інтересах ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 , адреса реєстрації та проживання: АДРЕСА_1 ) до
ОСОБА_2 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП: НОМЕР_2 , адреса реєстрації та проживання: АДРЕСА_1 ) про поділ майна подружжя прийняти до розгляду, а провадження по справі - відкрити.
Розгляд справи здійснювати за правилами загального позовного провадження.
Справу призначити до розгляду в підготовчому засіданні на 05 листопада 2025 року о 11.40 год. в приміщенні Личаківського районного суду м.Львова (м.Львів, вул.Б.Лепкого, 16, 2-й поверх, зал судового засідання №7).
Викликати сторони.
Встановити відповідачу 15-денний строк, який обчислюється з моменту вручення ухвали про відкриття провадження, для подачі до суду в порядку ст.ст.178,191 ЦПК України відзиву на позов, а також усіх письмових та електронних доказів (які можливо доставити до суду), висновків експертів і заяв свідків, що підтверджують заперечення проти позову. У зазначений вище строк одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана позивачу, а документи на підтвердження факту надіслання (надання) мають бути представленні суду. Невиконання вказаних вимог тягне за собою наслідки, передбачені ч.8 ст.178, ч.2 ст.191 ЦПК України - суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Відповідно до ч.1 ст.193 ЦПК України, відповідач має право пред'явити зустрічний позов у строк для подання відзиву.
Копію ухвали направити сторонам. Надіслати відповідачу копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.
Інформацію щодо розгляду справи, що розглядається, учасники справи можуть отримати на офіційному вебпорталі Личаківського районного суду м.Львова в мережі Інтернет (веб адреса сторінки: http://lk.lv.court.gov.ua/sud1312/ ).
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Білоус Ю.Б.