Справа № 301/2483/25
про застосування приводу
"02" жовтня 2025 р. м. Іршава
Суддя Іршавського районного суду Закарпатської області Пітерських М.О., перевіривши матеріали, що надійшли з Відділення поліції №1 Хустського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Білки, Іршавського району, Закарпатської області, мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України,
за ч.2 ст.187 КУпАП,
У провадженні Іршавського районного суду Закарпатської області перебуває справа №301/2483/25 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності, передбаченої ч.2 ст.187 КУпАП.
По даній справі протокол про адміністративне правопорушення серії ВАД №695491 відносно ОСОБА_1 за ч.2 ст.187 КУпАП складений 24.07.2025 року. Постановою Іршавського районного суду від 29.07.2025 року матеріали даної справи поверталися у ВП №1 Хустського РУП ГУ НП в Закарпатській області для належного оформлення. Матеріали цієї справи повторно надійшли в суд поштою 18 вересня 2025 року.Явку особи, що притягується до адміністративної відповідальності до суду забезпечено не було.
ОСОБА_1 в судове засідання, призначене на 02 жовтня 2025 року на 08:50 годин, не з'явився, про день, час та місце розгляду справи був належно повідомлений за вказаною у протоколі адресою проживання, причини неявки не повідомив, поважність неявки не підтвердив (а.с.31-32).
Відповідно до ч.2 ст.268 КУпАП, при розгляді справ про адміністративні правопорушення, передбачені ст.187 КУпАП, присутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, є обов'язковою. У разі ухилення від явки на виклик судді цю особу може бути органом внутрішніх справ (Національною поліцією) піддано приводу.
Враховуючи, що ОСОБА_1 в судове засідання не з'явився, а його неявка перешкоджає розгляду даної справи, тому відносно нього слід застосувати привід, виконання якого доручити Відділенню поліції №1 Хустського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.
Керуючись ст. 268 КУпАП України,
застосувати привід в судове засідання Іршавського районного суду на 20 жовтня 2025 року на 09.10 годин відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 .
Копію постанови направити начальнику Відділення поліції №1 Хустського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області для виконання.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Іршавського
районного суду: М. О. Пітерських