Ухвала від 30.09.2025 по справі 160/1899/21

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

30 вересня 2025 рокуСправа № 160/1899/21

Дніпропетровський окружний адміністративний суд, у складі головуючого судді Неклеса О.М., перевіривши заяву представника ОСОБА_1 - адвоката Єрьоміної Вікторії Анатоліївни про зміну способу та порядку виконання рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 12.04.2021 року у справі №160/1899/21,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Дніпропетровського окружного адміністративного суду перебувала справа №160/1899/21 за позовною заявою ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити певні дії.

Рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 12.04.2021 року позовну заяву ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити певні дії задоволено повністю.

Визнано протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області щодо відмови здійснити перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1 відповідно до наданої довідки №ФД-107086 ІНФОРМАЦІЯ_1 про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії з урахуванням посадового окладу, окладу за військовим званням, відсоткової надбавки за вислугу років та додаткових видів грошового забезпечення;

Зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області здійснити з 01 квітня 2019 року перерахунок пенсії ОСОБА_1 відповідно до довідки №ФД-107086 ІНФОРМАЦІЯ_1 про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії, яке складається з посадового окладу - 3260,00 грн., окладу за військовим званням - 950,00 грн., надбавки за вислугу років 50 % - 2105,00 грн., надбавки за особливості проходження військової служби - 5541,41 грн., надбавки військовослужбовцям, які працюють в умовах режимних обмежень - 326,00 грн., надбавки за кваліфікацію- 228,20 грн., премії - 3097,00 грн.

Рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 12.04.2021 року набрало законної сили 13.05.2021 року.

До суду від представника ОСОБА_1 - адвоката Єрьоміної Вікторії Анатоліївни надійшла заява про зміну способу та порядку виконання рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 12.04.2021 року у справі №160/1899/21.

Частиною 1 ст. 378 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, за заявою сторони суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, може відстрочити або розстрочити виконання рішення, а за заявою стягувача чи виконавця (у випадках, встановлених законом), - встановити чи змінити спосіб або порядок його виконання. Питання про відстрочення або розстрочення виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення може бути розглянуто також за ініціативою суду.

Відповідно до ч. 2 ст. 378 КАС України заява про встановлення або зміну способу або порядку виконання, відстрочення чи розстрочення виконання судового рішення розглядається у двадцятиденний строк з дня її надходження у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.

При цьому, зважаючи на характер спірних правовідносин, у зв'язку із оголошенням воєнного стану в Україні та неможливістю забезпечити безпеку життя і здоров'я учасників процесу безпосередньо у судовому засіданні через відсутність бомбосховища у приміщенні суду, розгляд заяви буде проводитися без повідомлення (виклику) учасників справи (у письмовому провадженні).

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 241, 248, 378 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Призначити заяву до розгляду в порядку письмового провадження.

Повідомити, що заява про зміну способу та порядку виконання рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 12.04.2021 року у справі №160/1899/21 була направлена Головному управлінню Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області шляхом поштового зв'язку.

Встановити Головному управлінню Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області 3-денний строк з дня отримання даної ухвали для надання до суду пояснень щодо заяви про зміну способу та порядку виконання рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 12.04.2021 року у справі №160/1899/21.

Звернути увагу учасників справи, що відповідно до частини 7 статті 18 Кодексу адміністративного судочинства України особам, які зареєстрували офіційні електронні адреси в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі, суд вручає будь-які документи у справах, в яких такі особи беруть участь, виключно в електронній формі шляхом їх направлення на офіційні електронні адреси таких осіб, що не позбавляє їх права отримати копію судового рішення у паперовій формі за окремою заявою.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя О.М. Неклеса

Попередній документ
130657846
Наступний документ
130657848
Інформація про рішення:
№ рішення: 130657847
№ справи: 160/1899/21
Дата рішення: 30.09.2025
Дата публікації: 03.10.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (12.04.2021)
Дата надходження: 08.02.2021
Предмет позову: визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії