Ухвала від 30.09.2025 по справі 692/574/25

Справа № 692/574/25

Провадження № 2/692/769/25

30.09.2025

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 вересня 2025 року с-ще Драбів

Суддя Драбівського районного суду Черкаської області Чепурний О.П., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Зоря-Л.І.В.І» про розірвання договору оренди земельної ділянки та стягнення заборгованості по орендній платі, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулася до суду з цивільним позовом про розірвання договору оренди земельної ділянки та стягнення заборгованості по орендній платі.

30.09.2025 року до суду надійшла цивільна справа з ухвалою Господарського суду Черкаської області про відмову у прийнятті справи в межах провадження №925/1287/24 та її повернення складу суду.

Таким чином суд вважає необхідним прийняти справи до розгляду та розглянути її у спрощеному провадженні без повідомлення сторін, як було визначено ухвалою Драбівського районного суду Черкаської області від 20 травня 2025 року.

Враховуючи, що ухвалою суду від 30.06.2025 року до справи було залучено правонаступника первісного відповідача СФГ «Зоря» - ТОВ «Зоря - Л.І.В.І», суд вважає за необхідне надати залученому відповідачу строку для подання відзиву.

Керуючись ст.ст.19, 187, 274, 279 ЦПК України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Прийняти до провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Зоря-Л.І.В.І» про розірвання договору оренди земельної ділянки та стягнення заборгованості по орендній платі.

Розгляд справи провести у спрощеному провадженні без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами 17 листопада 2025 року.

Копії ухвали у справі направити сторонам, а відповідачу разом з копією позовної заяви та доданими документами.

Сторони мають право подати клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін в такі строки: відповідач в строк для подання відзиву, а позивач - не пізніше п'яти днів з дня отримання відзиву.

Роз'яснити відповідачу, що він має право протягом 15 календарних днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження надіслати суду і позивачу відзив на позов.

Роз'яснити відповідачу, що у разі ненадання ним відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Встановити позивачу строк для подачі відповіді на відзив - п'ять днів з дня отримання відзиву та відповідачу - п'ять днів для подачі заперечень на відповідь на відзив з дня його отримання.

Сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії судового процесу.

Відповідно до ч.1 ст. 193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред'явити зустрічний позов.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається за веб-адресою https://dr.ck.court.gov.ua/sud2303 на офіційному веб-порталі судової влади України.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя О.П.Чепурний

Попередній документ
130623023
Наступний документ
130623025
Інформація про рішення:
№ рішення: 130623024
№ справи: 692/574/25
Дата рішення: 30.09.2025
Дата публікації: 02.10.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Драбівський районний суд Черкаської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них:; щодо припинення права оренди
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (17.11.2025)
Дата надходження: 30.09.2025
Предмет позову: про розірвання договору оренди земельної ділянки та стягнення заборгованості по орендній платі
Розклад засідань:
30.06.2025 14:10 Драбівський районний суд Черкаської області
17.11.2025 14:10 Драбівський районний суд Черкаської області