Справа № 350/1211/25
Номер провадження 2/350/673/2025
про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду
30 вересня 2025 року селище Рожнятів
Рожнятівський районний суд Івано-Франківської області
в складі головуючого судді Пулика М.В.,
секретаря судового засідання Юречко Т.Б.,
провівши підготовче судове засідання та закінчивши підготовку до судового розгляду у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Перегінської селищної ради Калуського району Івано-Франківської областіпро визнання прав забудовника,-
встановив:
20.08.25 ОСОБА_1 звернулася до Перегінської селищної ради Калуського району Івано-Франківської області з позовом про визнання прав забудовника.
Ухвалою судді Рожнятівського районного суду від 21.08.25 року відкрито провадження у справі, справу призначено до підготовчого засідання.
У підготовче судове засідання сторони не з'явилися, за таких обставин суд вважає за можливе справу розглянути у відсутності сторін у порядку визначеному ст. 247 ч. 2 ЦПК України.
Відповідно до ч. 2 ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Суд, ознайомившись з матеріалами справи, вважає, що є підстави для закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду, оскільки до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи вчинені всі необхідні процесуальні дії.
Керуючись статтями 196-200, 247 ЦПК України, суд,-
постановив:
Закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду у відкритому судовому засіданні вприміщенні Рожнятівського районного суду Івано-Франківської області (77600, селище Рожнятів, вул. Шкільна, 15 зал.№1) на13:00 годин 05 листопада 2025 року з повідомленням учасників процесу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя