Справа № 569/18801/25
26 вересня 2025 року
Рівненський міський суд Рівненської області у складі судді О. Левчука, ознайомившись з матеріалами позовної заяви ОСОБА_1 до Головного управління ДПС у Рівненській області про визнання протиправною та скасування постанови про адміністративне правопорушення,
08 вересня 2025 року до Рівненського міського суду Рівненської області надійшла на розгляд позовна заява ОСОБА_1 до Головного управління ДПС у Рівненській області про визнання протиправною та скасування постанови про адміністративне правопорушення.
Ухвалою суду від 10 вересня 2025 року позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.
25 вересня 2025 року від представниці відповідача надійшло клопотання про розгляд справи з викликом сторін для всебічного та повного з'ясування обставин.
Згідно з ч. 5 ст. 262 КАС України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
З огляду на зазначене з урахуванням клопотання відповідача з метою з'ясування обставин справи суд вважає необхідним розглядати справу в порядку спрощеного провадження з викликом (повідомленням) сторін.
Отже, суд дійшов висновку про необхідність переходу з розгляду справи в порядку спрощеного провадження без виклику (повідомлення) сторін до розгляду справи в порядку спрощеного провадження з викликом (повідомленням) сторін.
На підставі викладеного, керуючись статтями 241, 248, 256, 262 КАС України, суд,
Здійснити перехід від розгляду справи за позовом ОСОБА_1 до Головного управління ДПС у Рівненській області про визнання протиправною та скасування постанови про адміністративне правопорушення в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін до розгляду справи за правилами спрощеного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
Призначити судове засідання з повідомленням (викликом) сторін у приміщенні Рівненського міського суду Рівненської області (м. Рівне. вул. Шкільна, 1, 33028) на 14 год. 00 хв. 09 жовтня 2025 року.
Копію ухвали направити сторонам у справі.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://court.gov.ua/sud1715/ .
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя О. Левчук