Рішення від 26.09.2025 по справі 161/12253/25

Справа № 161/12253/25

Провадження № 2/161/4343/25

ЛУЦЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна та резолютивна частини)

26 вересня 2025 року м. Луцьк

Луцький міськрайонний суд Волинської області в складі:

головуючого - судді Смоковича М.В.

при секретарі судового засідання - Хилько О.В.

за участю:

представників позивача - Усаченка О.В., ОСОБА_1

представника відповідача - ОСОБА_2

представника відповідача - ОСОБА_3

представників відповідача - Мельник Л.Є., Христюк А.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_4 до Державної казначейської служби України, Волинської обласної прокуратури, Головного управління Національної поліції у Волинській області про відшкодування моральної шкоди,-

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_4 до Державної казначейської служби України, Волинської обласної прокуратури, Головного управління Національної поліції у Волинській області про відшкодування моральної шкоди- задовольнити.

Стягнути з Державного бюджету України на користь ОСОБА_4 моральну шкоду в розмірі 480000 (чотириста вісімдесят тисяч) грн. 00 коп.

Апеляційна скарга на рішення суду подається безпосередньо до Волинського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.Якщо в судовому засіданні було оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного тексту рішення.

Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його проголошення або складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Позивач: ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце реєстрації: АДРЕСА_1 .

Відповідачі: Державна казначейська служба України, адреса місцезнаходження: 01014, м. Київ, вул. Бастіонна, буд. 6, код ЄДРПОУ 37567646.

Волинська обласна прокуратура, адреса місцезнаходження: 43025, Волинська область, м. Луцьк, вул. Винниченка, буд. 15, код ЄДРПОУ 02909915.

Головне управління Національної поліції у Волинській області, адреса місцезнаходження: 43025, Волинська область, м. Луцьк, вул. Винниченка, буд. 11, код ЄДРПОУ 40108604.

Повний текст рішення буде складений протягом десяти днів з моменту його проголошення.

Суддя Луцького міськрайонного суду

Волинської області М.В. Смокович

Попередній документ
130535191
Наступний документ
130535193
Інформація про рішення:
№ рішення: 130535192
№ справи: 161/12253/25
Дата рішення: 26.09.2025
Дата публікації: 29.09.2025
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Луцький міськрайонний суд Волинської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них; про відшкодування шкоди, з них; завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органу, що здійснює оперативно-розшукову діяльність, досудове розслідування, прокуратури або суду
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (30.10.2025)
Результат розгляду: повернуто скаргу
Дата надходження: 23.06.2025
Предмет позову: відшкодування моральної шкоди
Розклад засідань:
16.07.2025 12:30 Луцький міськрайонний суд Волинської області
19.08.2025 15:00 Луцький міськрайонний суд Волинської області
17.09.2025 14:00 Луцький міськрайонний суд Волинської області
26.09.2025 11:00 Луцький міськрайонний суд Волинської області