Справа № 473/4868/25
Номер провадження 1-кп/473/385/2025
іменем України
"26" вересня 2025 р. місто Вознесенськ
Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області в складі колегії суддів: головуючого - судді ОСОБА_1 , суддів: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ,
з участю секретаря судового засідання ОСОБА_4 ,
у кримінальному провадженні по обвинуваченню
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,
в скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.263, ст.348 КК України
Учасники кримінального провадження:
прокурор ОСОБА_6
потерпілі /цивільні позивачі/: ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 ,
представник потерпілої /цивільного позивача/ ОСОБА_11 - адвокат ОСОБА_12
захисник - адвокат ОСОБА_13
обвинувачений /цивільний відповідач/ ОСОБА_5
В провадженні Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області знаходиться обвинувальний акт за кримінальним провадженням ЄРДР №12025152190000368 по обвинуваченню ОСОБА_5 за ч.1 ст.263, ст.348 КК України.
Від представника потерпілої /цивільного позивача/ ОСОБА_11 - адвоката ОСОБА_12 надійшло клопотання про його участь у судовому засіданні, призначеному на 14 годину 00 хвилин 29 вересня 2025 року, в режимі відеоконференції поза приміщення Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області за допомогою власних засобів зв'язку, використовуючи профіль ІНФОРМАЦІЯ_2
Таким чином, виникає необхідність проведення судового засідання в режимі відеоконференції за участю представника потерпілої /цивільного позивача/ ОСОБА_11 - адвоката ОСОБА_12 поза приміщенням Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області за допомогою власних засобів зв'язку, використовуючи профіль ІНФОРМАЦІЯ_2
У відповідності до п.п. 1, 4 ч.1 ст.336 КПК України, судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі: неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров'я або з інших поважних причин, а також при необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження.
Відповідно до ч.2 ст.336 КПК України, суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.
На підставі викладеного, керуючись ст. 315 КПК України, суд -
Судове засідання в кримінальному провадженні по обвинуваченню ОСОБА_14 за ч.1 ст.263, ст.348 КК України, - проводити в режимі відеоконференції за участю за участю представника потерпілої /цивільного позивача/ ОСОБА_11 - адвоката ОСОБА_12 поза приміщенням Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області за допомогою власних засобів зв'язку, використовуючи профіль ІНФОРМАЦІЯ_2 о 14 годині 00 хвилин 29 вересня 2025 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя ОСОБА_1
Судді ОСОБА_2
ОСОБА_3