Ухвала від 24.09.2025 по справі 160/7954/25

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

24 вересня 2025 рокуСправа №160/7954/25

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Маковської О.В., розглянувши в порядку письмового провадження у м.Дніпро заяву ДПС України про виправлення описки в рішенні суду у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальності «Українські фрукти 2016» до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області, Державної податкової служби України про визнання дій протиправними та зобов'язання вчините певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 19.06.2025, залишеним без змін постановою Третього апеляційного адміністративного суду від 02.09.2025, позов Товариства з обмеженою відповідальності «Українські фрукти 2016» до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області, Державної податкової служби України про визнання дій протиправними та зобов'язання вчините певні дії задоволено.

Від ДПС України до суду надійшла заява про виправлення описки, в якій зазначено, що в резолютивній частині рішення невірно вказано дату складання податкової накладної №15 - 17.03.2024. замість вірної дати - 16.03.2024.

Судом встановлено та підтверджується копією податкової накладної №15, яка міститься в матеріалах справи, що вірною датою складання даної податкової накладної №15 є - 16.03.2024.

Відповідно до частини 1 та 2 статті 253 КАС України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.

З огляду на викладені обставини, суд вважає за необхідне виправити описку у резолютивній частині рішення суду та вважати вірною дату складання податкової накладної №15 - 16.03.2024.

Керуючись ст.ст. 248, 253, 256 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Виправити описку у резолютивній частині рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 19.06.2025 у справі №160/7954/25 та вважати вірною дату складання податкової накладної №15 - 16.03.2024.

Копію ухвали направити учасникам справи.

Ухвала суду набирає законної сили відповідно до статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена в порядку та у строки, встановлені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя О.В. Маковська

Попередній документ
130471290
Наступний документ
130471292
Інформація про рішення:
№ рішення: 130471291
№ справи: 160/7954/25
Дата рішення: 24.09.2025
Дата публікації: 26.09.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо; адміністрування окремих податків, зборів, платежів, з них; зупинення, відмова в реєстрації податкових накладних
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Залишено без руху (26.09.2025)
Дата надходження: 23.09.2025
Предмет позову: про визнання дій протиправними та зобов`язання вчините певні дії
Учасники справи:
головуючий суддя:
БОЖКО Л А
ГОНЧАРОВА І А
суддя-доповідач:
БОЖКО Л А
ГОНЧАРОВА І А
МАКОВСЬКА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА
відповідач (боржник):
Головне управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області
Головне управління ДПС у Дніпропетровській області
Державна податкова служба України
заявник апеляційної інстанції:
Головне управління ДПС у Дніпропетровській області
заявник касаційної інстанції:
Головне управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області
позивач (заявник):
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКІ ФРУКТИ 2016"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Українські фрукти 2016"
Товариство з обмеженою відповідальністю "УКРАЇНСЬКІ ФРУКТИ 2016"
представник відповідача:
Романович Юрій Сергійович
представник позивача:
Войтенко Катерина Володимирівна
суддя-учасник колегії:
ДУРАСОВА Ю В
ЛУКМАНОВА О М
ОЛЕНДЕР І Я
ХАНОВА Р Ф