Ухвала від 23.09.2025 по справі 344/14472/25

Справа № 344/14472/25

Провадження № 2/344/4961/25

УХВАЛА

про витребування доказів

23 вересня 2025 року м. Івано-Франківськ

Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області в складі:

головуючої - судді Бабій О.М.,

секретаря Волощук Є.Ю.,

розглянувши у судовому засіданні в залі Івано-Франківського міського суду цивільну справу за позовом Державного міського підприємства «Івано-Франківськтеплокомуненерго» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 про стягнення заборгованості за послуги теплопостачання,-

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області перебуває вказана цивільна справа.

При підготовці до розгляду справи до суду надійшла інформація із Державного реєстру фізичних осіб - платків податків що ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1 ідентифікуються як померлий.

Представник позивача у судове засідання не прибув, повідомлявся у встановленому законом порядку, про причини неявки суд не повідомив.

Відповідачі у судове засідання не прибули. Представник ОСОБА_5 адвокат Іванович А.М. подав клопотання про перенесення розгляду справи.

Відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Відповідно до ч. 1 ст. 5 ЦПК України здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом або договором.

Згідно п. 4 ч. 5 ст. 12 ЦПК України суд, зберігаючи об'єктивність і неупередженість сприяє учасникам судового процесу в реалізації ними прав, передбачених цим кодексом.

Відповідно до ч. 7 ст. 81 ЦПК України суд не може збирати докази, що стосуються предмета спору, з власної ініціативи, крім витребування доказів судом у випадку, коли він має сумніви у добросовісному здійсненні учасниками справи їхніх процесуальних прав або виконанні обов'язків щодо доказів, а також інших випадків, передбачених цим Кодексом.

Для прийняття законного та обґрунтованого рішення, для встановлення кола осіб, які будуть брати участь у справі, слід витребувати у Відділі державної реєстрації актів цивільного стану у місті Івано-Франківську Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції копію актового запису про смерть ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Відповідно до ст. 84 ЦПК України, будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня вручення ухвали. У разі не повідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.

Керуючись ст. ст. 5, 12, 84 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Витребувати у Відділі державної реєстрації актів цивільного стану у місті Івано-Франківську Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції належним чином засвідчену копію актового запису про смерть ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1 , у разі відсутності запитуваної інформації надати відповідь.

Судове засідання відкласти на 17 листопада 2025 року о 09.00 год.

Вказані документи слід направити суду до 15 листопада 2025 року.

Особи, які не мають можливості подати доказ, який вимагає суд, взагалі або у встановлені судом строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня отримання ухвали.

За неповідомлення суду про неможливість подати докази, а також за неподання доказів, у тому числі і з причин, визнаних судом неповажними, винні особи несуть відповідальність, встановлену законом. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов'язку подати суду докази.

Ухвала суду оскарженню не підлягає.

Суддя Бабій О.М.

Попередній документ
130465350
Наступний документ
130465352
Інформація про рішення:
№ рішення: 130465351
№ справи: 344/14472/25
Дата рішення: 23.09.2025
Дата публікації: 26.09.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; надання послуг
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (23.09.2025)
Дата надходження: 19.08.2025
Предмет позову: стягнення заборгованості
Розклад засідань:
23.09.2025 11:30 Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області
17.11.2025 09:00 Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області