Справа № 185/7226/25
Провадження № 2-а/932/209/25
про прийняття справи до свого провадження
21 серпня 2025 року м. Дніпро
Суддя Шевченківського районного суду міста Дніпра Сітніков Т.Б., ознайомившись із адміністративним позовом ОСОБА_1 до старшого лейтенанта поліції інспектора 1 взводу 3 роти 3 батальйону Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Лещенко Ганни Василівни, Департаменту патрульної поліції Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області про скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення,-
До Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області надійшла адміністративна справ про скасування постанови про адміністративне правопорушення.
Ухвалою Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 04.07.2025 року адміністративну справу за вищевказаною позовною заявою передано на розгляд за підсудністю до Шевченківського районного суду міста Дніпра.
12 серпня 2025 року на адресу Шевченківського районного суду міста Дніпра надійшла вищевказана адміністративна справа.
Протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 18.08.2025 року справу передано на розгляд судді Сітнікову Т.Б.
Позовна заява за формою та змістом відповідає вимогам КАС України, а тому перешкод для відкриття провадження немає. Справа територіально та предметно підсудна цьому суду.
Враховуючи те, що справа є незначної складності, не підпадає під обмеження, визначені у ч. 4 ст. 257 КАС України, вона підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 12, 171, 257, 261, 268-269, 286 Кодексу адміністративного судочинства України, -
Відкрити провадження за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до старшого лейтенанта поліції інспектора 1 взводу 3 роти 3 батальйону Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Лещенко Ганни Василівни, Департаменту патрульної поліції Управління патрульно ї поліції в Дніпропетровській області про скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення.
Не пізніше п'ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження, копії позовної заяви та додатків до неї, відповідач має право надіслати відзив на позовну заяву і всі письмові докази, що підтверджують заперечення проти позову до суду з підтвердженням направлення позивачу.
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 269 КАС України, у справах з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо притягнення до адміністративної відповідальності, заявами по суті справи є позовна заява та відзив на позовну заяву.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адресою https://bs.dp.court.gov.ua/sud0403/people/csz/.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Сітніков Т.Б.