Ухвала від 24.09.2025 по справі 209/6600/25

Дніпровський районний суд міста Кам'янського

Справа № 209/6600/25

Провадження № 2/209/2286/25

УХВАЛА

про направлення справи за підсудністю

"24" вересня 2025 р. м. Кам'янське

Суддя Дніпровського районного суду міста Кам'янського Лобарчук О.О., розглянувши матеріали позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Профіт Капітал» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,-

ВСТАНОВИВ:

29 серпня 2025 року представник ТОВ «Фінансова компанія «Профіт Капітал» Ушакевич М.П. звернулась до суду з позовом, в якому просить суд стягнути з відповідача на користь ТОВ «Фінансова компанія «Профіт Капітал» заборгованість у розмірі 23341,99 грн., а також понесені позивачем судові витрати зі сплати судового збору у розмірі 3028,00 грн, та витрати на правову допомогу у розмірі 7000,00 грн.

Зазначена позовна заява не може бути прийнята до розгляду Дніпровським районним судом міста Кам'янського та підлягає направленню за підсудністю з наступних підстав.

За умовами ч. 1 ст. 27 ЦПК України, позови до фізичної особи пред'являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом.

Згідно відомостей Відділу формування та ведення реєстру територіальної громади міста Кам'янської міської ради, відповідач ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , що за територіальною підсудністю відноситься до Південного районного суду міста Кам'янського.

Відповідно до ч.9 ст. 187 ЦПК України, якщо за результатами отриманої судом інформації буде встановлено, що справа не підсудна цьому суду, суд надсилає справу за підсудністю в порядку, встановленому статтею 31 цього Кодексу.

Пунктом 1 ч.1 ст. 31 ЦПК України передбачено, що суд передає справу на розгляд іншому суду, якщо справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду.

Відповідно до ст. 32 ЦПК України, спори між судами про підсудність не допускаються. Справа, передана з одного суду до іншого в порядку, встановленому статтею 31 цього Кодексу, повинна бути прийнята до провадження судом, якому вона надіслана.

За таких обставин вважаю, що дана справа не підсудна Дніпровському районному суду міста Кам'янського, в зв'язку з чим її необхідно направити до Південного районного суду міста Кам'янського.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 27, 31, 32, 258, 260 ЦПК України, суддя

ПОСТАНОВИВ:

Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Профіт Капітал» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором - направити за підсудністю до Південного районного суду міста Кам'янського.

Передати справу на розгляд іншого суду на підставі ухвали суду не пізніше п'яти днів після закінчення строку на її оскарження, а в разі подання скарги - не пізніше п'яти днів після залишення її без задоволення.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею, може бути оскаржена протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення, шляхом подачі апеляційної скарги безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Суддя Лобарчук О.О.

Попередній документ
130451397
Наступний документ
130451399
Інформація про рішення:
№ рішення: 130451398
№ справи: 209/6600/25
Дата рішення: 24.09.2025
Дата публікації: 25.09.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Дніпровський районний суд міста Кам’янського
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (19.11.2025)
Дата надходження: 23.10.2025
Предмет позову: про стягнення заборгованості
Розклад засідань:
18.11.2025 10:00 Баглійський районний суд м.Дніпродзержинська
09.12.2025 10:15 Баглійський районний суд м.Дніпродзержинська