Справа № 591/7926/25
Провадження № 2-а/591/461/25
(вступна та резолютивна частини)
22 вересня 2025 року м. Суми
Зарічний районний суд м. Суми в складі: головуючого судді Косар А. І.
справа № 591/7926/25 про визнання протиправною та скасування постанови про адміністративне правопорушення
учасники судового провадження:
секретар судового засідання Хроменко А. О.
сторони:
позивач - ОСОБА_1
відповідач - ІНФОРМАЦІЯ_1
відповідач - ІНФОРМАЦІЯ_1
вимоги позивача: визнати протиправною та скасувати постанову начальника ІНФОРМАЦІЯ_2 підполковника ОСОБА_2 №Х05/25-570 від 26.05.2025 про накладення адміністративного стягнення на ОСОБА_1 ; закрити провадження у справі за відсутністю в діях ОСОБА_1 складу адміністративного правопорушення
представник позивача - адвокат Смирнова Ольга Леонідівна
На підставі викладеного та керуючись ст. 5-7, 77, 90, 139, 241-246, 286 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Постанову начальника ІНФОРМАЦІЯ_2 підполковника ОСОБА_2 №Х05/25-570 від 26.05.2025 від 26 травня 2025 року по справі про адміністративне правопорушення стосовно ОСОБА_1 про притягнення до адміністративної відповідальності за частиною третьою статті 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладення адміністративного стягнення у виді штрафу в розмірі 17 000.00 грн - скасувати.
Справу про адміністративне правопорушення стосовно ОСОБА_1 про притягнення до адміністративної відповідальності за частиною третьою статті 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення - закрити.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення до Другого апеляційного адміністративного суду.
Учасник справи, якому рішення суду не було вручено у день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження якщо апеляційна скарга подана протягом десяти днів з дня вручення йому рішення суду.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному вебпорталі «Судова влада України» за веб-адресою: http://zr.su.court.gov.ua/sud1805/.
Інформація про учасників справи:
Позивач: ОСОБА_1 РНОКПП: НОМЕР_1 , адреса реєстрації: АДРЕСА_1 ; адреса фактичного проживання: АДРЕСА_2 .
Представник позивача: адвокат Смирнова Ольга Леонідівна РНОКПП: НОМЕР_2 ; Доручення про надання безоплатної вторинної правничої допомоги від 27 червня 2025 року № 2999/2025-39446967.
Відповідач: ІНФОРМАЦІЯ_1 ЄДРПОУ:07695365, місцезнаходження юридичної особи: АДРЕСА_3 .
Відповідач: ІНФОРМАЦІЯ_1 ЄДРПОУ:08269552, місцезнаходження юридичної особи: АДРЕСА_4 .
Повне судове рішення буде складено 26 вересня 2025 року.
Суддя А. І. Косар