Справа № 461/7809/25
Провадження № 1-кс/461/5822/25
про тимчасовий доступ до речей і документів
23.09.2025 року місто Львів
Слідчий суддя Галицького районного суду міста Львова ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши клопотання слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області ОСОБА_3 про надання тимчасового доступу до речей і документів,
Слідчий відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області ОСОБА_3 звернувся до слідчого судді з клопотанням у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12025140000000847 від 27.06.2025 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України, погодженим прокурором першого відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання публічного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України Львівської обласної прокуратури ОСОБА_4 , про надання тимчасового доступу до речей і документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), яка здійснює свою діяльність за адресою: АДРЕСА_1 , а саме: укладених договорів між ІНФОРМАЦІЯ_2 та Комунальному некомерційному підприємстві Стрийської міської ради « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ) за період з 01.01.2024 року по 01.08.2025 року за пакетом «Мобільна паліативна допомога дорослим і дітям», з усіма додатками, додатковими договорами; документи, які були подані Товариством з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_4 » на підтвердження наявності відповідної матеріально-технічної бази, про дозволи на зайняття відповідною медичною діяльністю та інші; розшифровки у розрізі місяців (у разі технічної можливості - у розрізі року), що містять назву надавача, його ідентифікатор, відомості про осіб, які підписали звіт, джерело даних, ID медичного запису, адресу надання медичних послуг, тип направлення, програму фінансування, ID направлення, посаду лікаря з електронного направлення, ЄДРПОУ з паперового направлення, ID епізоду, початок періоду дії епізоду, тип епізоду, кількість діагностичних звітів, кількість процедур, клас взаємодії, тип взаємодії, підстава звернення, результат лікування, статус взаємодії, факт внесення до ЕСОЗ, дату взаємодії (стац. - дата виписки), пріоритет, основний діагноз, код основного діагнозу, хронічну хворобу, статус достовірності, клінічний статус, додаткові діагнози, коди додаткових діагнозів, спростовані та помилкові додаткові діагнози, коди спростованих та помилкових додаткових діагнозів, послуги у взаємодії, коди послуг у взаємодії, посаду лікаря, що створив взаємодію, лікаря, що створив взаємодію, ID діагностичного звіту, дата діагностичного звіту, послуги діагностичного звіту, коди послуг діагностичного звіту, посаду лікаря з ДЗ, лікаря з ДЗ, ID процедури, дати процедури, послуги процедури, коди послуги процедури, посада лікаря, що проводив процедуру, лікаря, що проводив процедуру, стать пацієнта, унікальний код пацієнта, АДСГ, № пакету, назви пакету, номеру послуги, назви послуги, коментар щодо причин невключення в оплату, наявність помилок/коментарів при групуванні, конфліктні діагнози/процедури по віку, конфліктні діагнози/процедури (по статі), наявність декларації, звіту кількістю і обсягом оплат в розрізі лікарів, пакетів медичних послуг, з можливістю вилучення оригіналів вказаних документів.
Подане клопотання мотивує тим, що з метою виконання завдань кримінального провадження, а також у зв'язку із необхідністю проведення почеркознавчих експертиз, зважаючи на наявність достатніх відомостей, які вказують на те, що перелічені в клопотанні документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної юридичної особи, самі по собі та в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, існує можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливо іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів необхідно отримати тимчасовий доступ до вказаних речей та документів з можливістю їх вилучення.
У зв'язку із реальною загрозою зміни або знищення таких речей та документів, слідчий просить розгляд клопотання, з урахуванням ч. 2 ст. 163 КПК України, провести без виклику особи, у володінні якої знаходяться речі та документи.
У клопотанні слідчий просив проводити розгляд справи за його відсутності.
На підставі ч. 2 ст. 163 КПК України, слідчий суддя вважає за можливе розглянути клопотання без виклику особи, у володінні якої знаходяться речі та документи, та у відсутності слідчого та прокурора.
Відповідно до ч. 4 ст. 107 КПК України, у разі неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу судове провадження здійснюється судом за відсутності осіб, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.
Дослідивши матеріали клопотання та докази, додані до такого, приходжу до наступного висновку.
Слідчим суддею встановлено, що слідчим управлінням ГУНП у Львівській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні відомості щодо якого 27.06.2025 внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12025140000000847, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України.
Досудове розслідування розпочате на підставі рапорту співробітника УСР у Львівській області ДСР НПУ, з якого вбачається наступне, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2025 році» від 24 грудня 2024 року № 1503 (далі - постанова КМУ № 1503) надавачі медичних послуг зобов?язані забезпечити наявність та застосування під час надання пацієнтам медичних послуг, що підлягають оплаті ІНФОРМАЦІЯ_1 , обладнання, всі медичних виробів, витратних матеріалів і лікарських засобів, необхідних для надання таких послуг, відповідно до галузевих стандартів і медико-технологічних документів у сфері охорони здоров?я, специфікацій та умов закупівлі.
Також відповідно до постанови КМУ № 1503 вимагати та отримувати винагороду в будь-якій формі від пацієнтів або їх представників за медичні послуги, які надані за кошти програми медичних гарантій, забороняється.
Встановлено, що в 2025 році ряд закладів, в тому числі приватних, з ІНФОРМАЦІЯ_5 уклали договори щодо надання спеціалізованої медичної допомоги населенню.
Так, за пакетом «Лікування безпліддя за допомогою допоміжних репродуктивних технологій», відповідно до інформації, що викладена на офіційному сайті ІНФОРМАЦІЯ_5 суб?єктами господарської діяльності освоєно майже 1 млн грн, які оплачені ІНФОРМАЦІЯ_5 по даному пакету в 2025 році, а саме: код ЄДРПОУ НОМЕР_3 , Товариство з обмеженою відповідальністю центр репродукції " ІНФОРМАЦІЯ_6 " - 899 156,66 грн.
Крім цього, що в 2025 році ряд закладів, в тому числі приватних, з ІНФОРМАЦІЯ_5 уклали договори за пакетом «Мобільна паліативна допомога дорослим і дітям». Даний пакет також відносно дороговартісний, так як передбачає виїзд до лежачих пацієнтів не менше ніж 4 рази в місяць мультидисциплінарною командою, що створена на базі медичного закладу.
Так відповідно до інформації, що викладена на офіційному сайті ІНФОРМАЦІЯ_5 наступні медичні заклади освоїли третю частину всіх коштів по даному пакету, що становлять понад 51 млн. грн., а саме:
1. код ЄДРПОУ НОМЕР_4 , КНП " ІНФОРМАЦІЯ_7 " с. Сіде Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області - 11 601 437 грн.;
2. код ЄДРПОУ НОМЕР_5 , Товариство з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_4 » - 5 990 198 грн.;
3. код ЄДРПОУ НОМЕР_6 , КНП « ІНФОРМАЦІЯ_8 »» - 5 165 820 грн.;
4. Фізична особа-підприємець ОСОБА_5 - 1 057 752 грн.
Враховуючи, що фінансування приватних та комунальних медичних закладів ІНФОРМАЦІЯ_5 базується на принципі «гроші йдуть за пацієнтом», де оплата залежить від кількості обслугованих пацієнтів, приватні та комунальні клініки можуть надавати безоплатні послуги в рамках Програми медичних гарантій, якщо вони уклали договір з ІНФОРМАЦІЯ_5 та відповідають певним вимогам, таким як наявність ліцензії та матеріально-технічної бази.
В ході виконання таких програм, одним із порушень є примушування пацієнтів платити за медичні послуги, які вже повністю покриваються Програмою медичних гарантій ІНФОРМАЦІЯ_5 . Це може проявлятися у прямому вимаганні коштів за самі послуги, за укладання декларацій з лікарем, або за купівлю ліків чи розхідних матеріалів (наприклад, стерильних наборів, рентгенівських плівок), які мають бути безоплатними.
Внесення службовими особами медичного закладу неправдивих даних до електронних медичних інформаційних систем. Це може бути поява записів про послуги, які фактично не були отримані пацієнтом (так звані "фантомні послуги"), або реєстрація неіснуючих пацієнтів ("мертві душі"). Основна мета таких дій - штучно завищити обсяг наданих послуг або кількість обслугованих пацієнтів для отримання більшого відшкодування від ІНФОРМАЦІЯ_5 .
Окрім цього, встановлено, що ОСОБА_5 перебуває на посаді лікаря відділення паліативної допомоги у Комунальному некомерційному підприємстві Стрийської міської ради « ІНФОРМАЦІЯ_3 ».
Вище перелічена інформація та документи на її підтвердження, що зберігаються у їх володільця мають важливе значення для кримінального провадження з огляду на наступне.
Установлено, що відповідно до Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» від 19.10.2017 держава гарантує повну оплату згідно з тарифом за рахунок коштів Державного бюджету України надання громадянам необхідних їм медичних послуг та лікарських засобів, що передбачені програмою медичних гарантій.
Відповідно до положень Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» електронна система охорони здоров'я - інформаційно-комунікаційна система, що забезпечує автоматизацію ведення обліку медичних послуг та управління інформацією про охорону здоров'я, у тому числі медичною інформацією, шляхом створення, розміщення, оприлюднення та обміну інформацією, даними і документами в електронному вигляді, до складу якої входять центральна база даних та електронні медичні інформаційні системи, між якими забезпечено автоматичний обмін інформацією, даними та документами через відкритий програмний інтерфейс (API).
Відповідно до норм Положення про ІНФОРМАЦІЯ_9 , затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 1101 від 27.12.2017 -НСЗУ виконує функції замовника медичних послуг та лікарських засобів за програмою медичних гарантій; укладає, змінює та припиняє договори про медичне обслуговування населення та договори про реімбурсацію; здійснює заходи, що забезпечують цільове та ефективне використання коштів за програмою медичних гарантій у тому числі заходи з перевірки дотримання надавачами медичних послуг вимог, установлених порядком використання коштів програми медичних гарантій, умов договорів про медичне обслуговування населення шляхом здійснення моніторингу у спосіб, передбачений у Типовій формі договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, затвердженій постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 р. № 410 “Про договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій» (Офіційний вісник України, 2018 р., № 45, ст. 1570) - із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 6 жовтня 2021 р. № 1067, а також моніторинг виконання договорів про реімбурсацію аптечними закладами.
Відповідно до умов Типової форми договору про медичне обслуговування населення, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України № 410 від 25.04.2018 надавач зобов'язаний подати звіт про медичні послуги за формою, наданою замовником в якому зазначаються назва звіту, дата його складання, найменування надавача, посади відповідальних осіб надавача та замовника із зазначенням їх прізвища, власного імені та по батькові (за наявності), а також перелік та обсяг наданих медичних послуг, які підлягають оплаті за звітний період. Звіт про медичні послуги є первинним документом. Звіт про медичні послуги формується на підставі інформації, що міститься в системі, медичної документації та інших документів, що підтверджують факт надання пацієнтам медичної допомоги відповідно до законодавства.
Відповідно до Порядку функціонування електронної системи здоров'я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 411 від 25.04.2015 до складу електронної системи охорони здоров'я входять центральна база даних та електронні медичні інформаційні системи, між якими забезпечено автоматизований обмін інформацією, даними та документами через відкритий програмний інтерфейс (АРI). Власником центральної бази даних, у тому числі майнових прав на програмне забезпечення центральної бази даних, є держава у особі ІНФОРМАЦІЯ_5 .
Відповідно до ст. 84 КПК України доказами в кримінальному провадженні є фактичні дані, отримані у передбаченому цим Кодексом порядку, на підставі яких слідчий, прокурор, слідчий суддя і суд встановлюють наявність чи відсутність фактів та обставин, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню. Згідно з ч. 2 ст. 84 КПК України процесуальними джерелами доказів є показання, речові докази, документи, висновки експертів.
Речовими доказами є матеріальні об'єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об'єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення (ч. 1 ст. 98 КПК України).
Документом є спеціально створений з метою збереження інформації матеріальний об'єкт, який містить зафіксовані за допомогою письмових знаків, звуку, зображення тощо відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження.
До документів, за умови наявності в них відомостей, передбачених ч. 1 цієї статті, можуть належати: 1) матеріали фотозйомки, звукозапису, відеозапису та інші носії інформації (у тому числі електронні); 2) матеріали, отримані внаслідок здійснення під час кримінального провадження заходів, передбачених чинними міжнародними договорами, згоду на обов'язковість яких надано Верховною Радою України; 3) складені в порядку, передбаченому цим Кодексом, протоколи процесуальних дій та додатки до них, а також носії інформації, на яких за допомогою технічних засобів зафіксовано процесуальні дії; 4) висновки ревізій та акти перевірок (ч. ч. 1 і 2 ст. 99 КПК України).
З огляду на вказане відомості, що містяться в речах і документах можливо використовувати, як доказ обставин, передбачених ч. 1 ст. 91 КПК України.
Отримання доступу до оригіналів документів має істотне значення для встановлення усіх обставин у вказаному кримінальному провадженні та надасть можливість проведення почеркознавчої експертизи, технічної експертизи документів, унеможливить їх зміну або знищення у зв'язку із збігом термінів зберігання вищезазначеної документації та інформації чи з інших причин, а також з метою забезпечення можливості перевірити достовірність вказаних у документах відомостей, так як іншим способом неможливо довести обставини, які передбачається довести в ході проведення досудового розслідування за допомогою цих документів та речей.
Окрім того, встановлення та вилучення оригіналів вказаних документів надасть можливість отримати важливі речові докази та постійний доступ до них з метою використання їх під час доказування вчинення кримінального правопорушення, а також унеможливлення їх зміни, або знищення.
Відповідно до підпункту 3.5. Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень затвердженої Наказом Міністерства юстиції України 08.10.1998 № 53/5, передбачено, що коли об'єкт дослідження не може бути представлений експертові, експертиза може проводитись за фотознімками та іншими копіями об'єкта (крім об'єктів почеркознавчих досліджень), його описами та іншими матеріалами, доданими до справи в установленому законодавством порядку, якщо це не суперечить методичним підходам до проведення відповідних експертиз. Про проведення експертизи за такими матеріалами вказується в документі про призначення експертизи (залучення експерта) або письмово повідомляється експерт органом (особою), який (яка) призначив(ла) експертизу (залучив(ла) експерта).
Відповідно до підпункту 1.1. Науково-методичних рекомендацій з питань підготовки та призначення судових експертиз та експертних досліджень затверджених Наказом Міністерства юстиції України 08.10.1998 № 53/5, передбачено, що основним завданням почеркознавчої експертизи є ідентифікація виконавця рукописного тексту, обмежених за обсягом рукописних записів (літерних та цифрових) і підпису. Такою експертизою вирішуються і деякі неідентифікаційні завдання (установлення факту виконання рукописного тексту під впливом будь-яких факторів, що заважають (природних: хворобливий стан, хронічні захворювання, вікові зміни; тимчасових зовнішніх: незвичне тримання засобу для писання, незвична поза, обмеження зорового контролю тощо; тимчасових внутрішніх: алкогольне сп'яніння, фармакологічні, наркотичні засоби тощо; штучних: викривлення письма зміненими рухами); визначення статі виконавця, а також належності його до певної групи за віком тощо). Об'єктом почеркознавчої експертизи є почерковий матеріал, в якому відображені ознаки почерку певної особи у тому обсязі, в якому їх можна виявити для вирішення поставлених завдань. Для проведення почеркознавчих досліджень рукописних записів та підписів надаються оригінали документів.
Відповідно до ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв'язку здійснюється шляхом зняття копії інформації, що міститься в таких електронних інформаційних системах або їх частинах, мобільних терміналах систем зв'язку, без їх вилучення. Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.
Відповідно до ст. 162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належать: 1) інформація, що знаходиться у володінні засобу масової інформації або журналіста і надана їм за умови нерозголошення авторства або джерела інформації; 2) відомості, які можуть становити лікарську таємницю; 3) відомості, які можуть становити таємницю вчинення нотаріальних дій; 4) конфіденційна інформація, в тому числі така, що містить комерційну таємницю; 5) відомості, які можуть становити банківську таємницю; 6) особисте листування особи та інші записи особистого характеру; 7) інформація, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв'язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо; 8) персональні дані особи, що знаходяться у її особистому володінні або в базі персональних даних, яка знаходиться у володільця персональних даних; 9) державна таємниця.
Згідно ч. 5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: 1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.
Частиною 6 ст.163 КПК України встановлено, що слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Відповідно до ч. 7 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.
Дослідивши матеріали клопотання та докази, додані до такого, враховуючи, що означена документація може надати органу досудового розслідування та суду можливість отримати речові докази та забезпечити проведення повного, швидкого та неупередженого розслідування, а тому, вважаю, що клопотання про надання тимчасового доступу до речей та документів є підставним.
Керуючись ст.ст. 162-166 КПК України, слідчий суддя ,-
клопотання задовольнити.
Надати слідчому відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області ОСОБА_3 або іншому слідчому, який входить до групи слідчих у кримінальному провадженні внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12025140000000847 від 27.06.2025 року тимчасовий доступ до речей і документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), яка здійснює свою діяльність за адресою: АДРЕСА_1 , а саме: укладених договорів між ІНФОРМАЦІЯ_2 та Комунальному некомерційному підприємстві Стрийської міської ради « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ) за період з 01.01.2024 року по 01.08.2025 року за пакетом «Мобільна паліативна допомога дорослим і дітям», з усіма додатками, додатковими договорами; документи, які були подані Товариством з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_4 » на підтвердження наявності відповідної матеріально-технічної бази, про дозволи на зайняття відповідною медичною діяльністю та інші; розшифровки у розрізі місяців (у разі технічної можливості - у розрізі року), що містять назву надавача, його ідентифікатор, відомості про осіб, які підписали звіт, джерело даних, ID медичного запису, адресу надання медичних послуг, тип направлення, програму фінансування, ID направлення, посаду лікаря з електронного направлення, ЄДРПОУ з паперового направлення, ID епізоду, початок періоду дії епізоду, тип епізоду, кількість діагностичних звітів, кількість процедур, клас взаємодії, тип взаємодії, підстава звернення, результат лікування, статус взаємодії, факт внесення до ЕСОЗ, дату взаємодії (стац. - дата виписки), пріоритет, основний діагноз, код основного діагнозу, хронічну хворобу, статус достовірності, клінічний статус, додаткові діагнози, коди додаткових діагнозів, спростовані та помилкові додаткові діагнози, коди спростованих та помилкових додаткових діагнозів, послуги у взаємодії, коди послуг у взаємодії, посаду лікаря, що створив взаємодію, лікаря, що створив взаємодію, ID діагностичного звіту, дата діагностичного звіту, послуги діагностичного звіту, коди послуг діагностичного звіту, посаду лікаря з ДЗ, лікаря з ДЗ, ID процедури, дати процедури, послуги процедури, коди послуги процедури, посада лікаря, що проводив процедуру, лікаря, що проводив процедуру, стать пацієнта, унікальний код пацієнта, АДСГ, № пакету, назви пакету, номеру послуги, назви послуги, коментар щодо причин невключення в оплату, наявність помилок/коментарів при групуванні, конфліктні діагнози/процедури по віку, конфліктні діагнози/процедури (по статі), наявність декларації, звіту кількістю і обсягом оплат в розрізі лікарів, пакетів медичних послуг, з можливістю вилучення оригіналів вказаних документів.
Роз'яснити, що у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Строк дії ухвали становить два місяці з дня її ухвалення.
Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя ОСОБА_6