Справа № 439/1607/25
Провадження № 2/439/698/25
про повернення позовної заяви
23 вересня 2025 року м. Броди Львівської області
Суддя Бродівського районного суду Львівської області Марків Т.А., вирішуючи питання про відкриття провадження в цивільній справі за позовом акціонерного товариства «ОТП Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,
встановив:
АТ «ОТП Банк» звернувся до відповідача з позовом про стягнення на користь АТ «ТАСКОМБАНК» заборгованості за кредитним договором.
Позовна заява оформлена із порушенням цивільного процесуального законодавства України (п. 2 ч. 3 ст. 175 ЦПК України).
Позивачем в позовній заяві зазначене АТ «ОТП БАНК» (ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України: 21685166).
Згідно із змістом позовних вимог, позивач просить стягнути на користь АТ «ТАСКОМБАНК» за кредитним договором, укладеним між останнім та відповідачем.
01 вересня 2025 року представником АТ «ОТП БАНК» та АТ «ТАСКОМБАНК» подано заяву про виправлення описки в назві позивача на АТ «ТАСКОМБАНК», яка не усовує вищезазначений недолік в процесуальний спосіб.
Ухвалою суду від 02 вересня 2025 року позовну заяву залишено без руху, позивачу надано десятиденний строк для усунення недоліків.
Копію цієї ухвали представник позивача одержав 09 вересня 2025 року.
Зазначені недоліки в установлений строк не усунені - це перешкоджає у відкритті провадження в цивільній справі та є передбаченою ч. 3 ст. 185 ЦПК України підставою для повернення позовної заяви.
Керуючись ст.ст. 175, 185 ЦПК України,
постановив:
Позовну заяву акціонерного товариства «ОТП Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором вважати неподаною і повернути позивачу.
Ухвала набрала законної сили 23 вересня 2025 року - з моменту її підписання суддею.
Ухвала може бути оскаржена.
Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її підписання до Львівського апеляційного суду через Бродівський районний суд Львівської області.
Суддя Т.А. Марків