Постанова від 23.09.2025 по справі 914/1269/25

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014,м.Львів, вул.Личаківська, 128

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23.09.2025 Справа № 914/1269/25

Господарський суд Львівської області, розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали заяви: Фізичної особи-підприємця Богуш Олени Іванівни, м. Львів

про: банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Укрбудпрофмонтаж» (79024, м. Львів, вул. Промислова, буд. 50/52, кв. 88, ідентифікаційний код 41602047)

Суддя Артимович В.М.,

секретар судового засідання Тарас Ю.Р.

За участю представників:

від кредитора: не з'явився.

від боржника: не з'явився.

Арбітражний керуючий: не з'явився.

ВСТАНОВИВ:

На розгляд Господарського суду Львівської області надійшла заява Фізичної особи-підприємця Богуш Олени Іванівни про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Укрбудпрофмонтаж» (79024, м. Львів, вул. Промислова, буд. 50/52, кв. 88, ідентифікаційний код 41602047).

Ухвалою Господарського суду Львівської області від 22.05.2025 було відкрито провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Укрбудпрофмонтаж» (79024, м. Львів, вул. Промислова, буд. 50/52, оф. 88, ідентифікаційний код 41602047); визнано вимоги кредитора - Фізичної особи-підприємця Богуш Олени Іванівни (ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) в сумі 455 424,87 грн заборгованості, з яких: 307 622,77 грн. - основний борг, 114 026,49 грн. інфляційних втрат, 29 133,97 грн. - 3% річних, 4 641,64 грн. судового збору та 24 224,00 грн. судовий збір у справі про банкрутство; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю “Укрбудпрофмонтаж» (79024, м. Львів, вул. Промислова, буд. 50/52, оф. 88, ідентифікаційний код 41602047); введено процедуру розпорядження майном Товариства з обмеженою відповідальністю “Укрбудпрофмонтаж» (79024, м. Львів, вул. Промислова, буд. 50/52, оф. 88, ідентифікаційний код 41602047); розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Марчука Геннадія Олеговича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 647 від 22.03.2013). попереднє засідання суду призначено на 25.06.2025.

24.06.2025 від розпорядника майна надійшло клопотання про відкладення розгляду справи для проведення інвентаризації майнових активів боржника, оскільки останнім не надано арбітражному керуючому жодних фінансових документів ТОВ “Укрбудпрофмонтаж».

Ухвалою суду від 25.06.2025 розгляд справи було відкладено на 23.07.2025.

30.06.2025 від ГУ ДПС у Львівській області надійшла заява з грошовими вимогами до боржника у розмірі 10710,10 грн.

14.07.2025 розпорядником майна подано повідомлення про визнання грошових вимог ГУ ДПС у Львівській області.

21.07.2025 від розпорядника майна поступило клопотання про приєднання до матеріалів справи результатів інвентаризації майнових активів боржника.

Ухвалою суду від 23.07.2025 судом було розглянуто заяву з грошовими вимогами ГУ ДПС у Львівській області, про що постановлено відповідну ухвалу суду. Попереднє засідання відкладено на 27.08.2025.

21.08.2025 від розпорядника майна боржника надійшов звіт за результатами проведення аналізу фінансово-господарського стану та аналізу інвестиційної та іншої діяльності боржника та його становища на ринках. Крім того, розпорядником майна подано клопотання про визначення судом дати проведення зборів кредиторів та комітету кредиторів з призначенням підсумкового судового засідання.

Ухвалою суду від 01.09.2025 визначено перелік та розмір визнаних вимог кредиторів ТОВ “Укрбудпрофмонтаж», які підлягають внесенню розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів боржника, призначено підсумкове засідання суду на 17.09.2025.

11.09.2025 від розпорядника майна поступили клопотання про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, про участь у справі та призначення ліквідатором.

У судове засідання 17.09.2025 сторони та розпорядник майна не з'явилися.

Розглянувши клопотання про визнання ТОВ “Укрбудпрофмонтаж» банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури та призначення ліквідатора у справі № 914/1269/25, проаналізувавши матеріали справи та оцінивши наявні в матеріалах справи документи, суд зазначає таке.

Відповідно до ч. ч. 1-3 ст. 49 Кодексу України з процедур банкрутства у підсумковому засіданні суду у процедурі розпорядження майном боржника здійснюється перехід до наступної судової процедури (процедури санації, ліквідації) або закривається провадження у справі. До закінчення процедури розпорядження майном боржника збори кредиторів приймають одне з таких рішень: схвалити план санації та подати до господарського суду клопотання про введення процедури санації і затвердження плану санації; подати до господарського суду клопотання про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури. У разі наявності обставин, що не дають зборам кредиторів можливості у встановлені строки прийняти одне з таких рішень, збори кредиторів можуть прийняти рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про продовження строку процедури розпорядження майном у межах граничних строків, визначених цим Кодексом. У підсумковому засіданні господарський суд ухвалює одне з таких судових рішень: ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном у межах граничних строків, визначених цим Кодексом; ухвалу про введення процедури санації та затвердження плану санації у разі схвалення плану санації боржника зборами кредиторів та погодження його забезпеченими кредиторами в порядку, встановленому цим Кодексом; постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури; ухвалу про закриття провадження у справі про банкрутство.

Відповідно до ч. 1 ст. 58 Кодексу України з процедур банкрутства у випадках, передбачених цим Кодексом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін ухвалює постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців.

З системного аналізу норм Кодексу України з процедур банкрутства вбачається, що боржник визнається банкрутом, коли господарським судом встановлено неспроможність боржника відновити свою платоспроможність та задовольнити визнані вимоги кредиторів інакше як через застосування ліквідаційної процедури. Відповідно до реєстру вимог кредиторів, визначенню підлягає розмір пасиву боржника. Відомості про актив боржника, мають міститися у звіті арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією) про фінансово - майновий стан божника, що повинен бути наданий комітету кредиторів та на основі якого комітет кредиторів вирішує питання про введення наступної судової процедури. Завдання підсумкового засідання суду полягає у з'ясуванні ознак банкрутства та наявності можливості визначення наступної судової процедури і подальшого здійснення провадження по справі, виходячи з клопотання зборів кредиторів, однак остаточна їх оцінка надається судом.

Суд зазначає, що встановлення факту неоплатності боржника здійснюється на підставі аналізу активів і пасивів підприємства, зокрема активи визначаються відповідно до даних інвентаризації майна підприємства, пасиви боржника визначаються згідно реєстру вимог кредиторів.

До матеріалів справи долучено протокол від 10.09.2025 зборів кредиторів у справі № 914/1269/25 про банкрутство ТОВ “Укрбудпрофмонтаж».

Зборами кредиторів вирішено утворити комітет кредиторів ТОВ “Укрбудпрофмонтаж» у складі: фізичної особи-підприємця Богуш О.І. (455424,87 голосів).

Рішення зборів кредиторів про звернення до Господарського суду Львівської області з клопотанням про визнання ТОВ “Укрбудпрофмонтаж» банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури мотивовано відсутністю у боржника достатніх активів для погашення кредиторської заборгованості, а також відсутністю пропозицій щодо відновлення платоспроможності боржника.

З метою вжиття заходів для виявлення та захисту майна боржника, розпорядником майна Марчуком Г.О. здійснено наступні дії.

Розпорядник майна прозвітував про виконану роботу в процедурі розпорядження майном, а також надав звіт за результатами проведення аналізу фінансово-господарського стану та аналізу інвестиційної та іншої діяльності боржника та його становища на ринках, а також наявності або відсутності ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, вчинення незаконних дій у разі банкрутства від 21.08.2025.

З вказаного звіту вбачається, що ТОВ «УКРБУДПРОФМОНТАЖ» (ідентифікаційний код 41602047, місцезнаходження: Україна, Україна, 79000, Львівська обл., місто Львів, вул. Промислова, будинок 50/52, офіс 88) характеризується ознаками стійкої фінансової неспроможності упродовж усього аналізованого періоду, про що свідчить відхилення показників ліквідності від граничного значення, зупинення платежів, що триває понад три роки, за наявності боргових зобов'язань, строки платежів за якими настали, наявність значної (понад триста мінімальних розмірів заробітної плати) суми непогашених боргових зобов'язань, строки платежів за якими настали більше як три місяці тому, наявність значної суми непогашених боргових зобов'язань, визнаних юридичною особою - боржником або підтверджені виконавчими документами.

У короткостроковій перспективі, критерієм оцінки фінансового стану підприємства виступає його ліквідність і платоспроможність. Термін «ліквідний» передбачає безперешкодне перетворення майна в кошти платежу. Чим менший час, необхідний для перетворення окремого виду активів, тим вища його ліквідність. Таким чином, ліквідність підприємства - це його здатність перетворити свої активи в кошти платежу для погашення короткострокових зобов'язань.

У розділі «Оцінка підприємства з позиції неплатоспроможності та наявності ознак банкрутства» проведено аналіз основних показників діяльності підприємства за три роки до порушення справи про банкрутство, а саме за результатом 2020-2022 року.

Встановлено, що фінансово-економічне становище підприємства за даними фінансової звітності у більшій частині періодів було прибутковим. Водночас показники фінансової стійкості мають відхилення упродовж усього періоду.

Провівши аналіз встановлено, що коефіцієнт покриття нижчий від нормативного (1,0), а саме: за підсумками 2020 року -0,655; 2021 року -0,114; 2022 року -0,013; свідчить, що підприємство не володіє достатніми оборотними активами для погашення всієї заборгованості.

Коефіцієнт забезпеченості власними оборотними засобами (показник забезпечення оборотних активів власними коштами) - відноситься до групи показників фінансової стійкості та є індикатором здатності компанії фінансувати оборотний капітал за рахунок власних оборотних коштів. Коефіцієнт розраховується як співвідношення власних оборотних коштів до оборотних активів. Значення показника демонструє частку власних оборотних коштів у сумі оборотних активів компанії.

Показник забезпечення зобов'язань боржника власними оборотними засобами наближено до нормативного (0,1) та становить: за результатом 2020 року - 0,655, у 2021 році - ОД 14; а також у 2022 році - 0,013. Таке значення свідчить про фінансову спроможність погасити поточні зобов'язання за рахунок оборотних активів в кінці аналізованого періоду.

Показники фінансової стійкості підприємства значно нижчі від нормативного показника (0,6), а саме: 2020 рік -0,016; 2021 рік -0,04; 2022 рік -0,02; що свідчить про стійку неплатоспроможність товариства упродовж усього аналізованого періоду. Водночас фінансовий результат діяльності боржника в більшій частині періоду прибутковий, за винятком 2020 року.

Коефіцієнт абсолютної ліквідності значно нижчий від нормативного (0,2-0,3), та становить: 2020 рік - 0,093; 2021 рік - 0,00; 2022рік - 0,00; що свідчить про відсутність заходів здійснених з метою виходу з кризової ситуації та відновлення платоспроможності.

Розпорядник майна в процедурі розпорядження майном з метою інвентаризації активів здійснив пошук таких майнових активів та грошових коштів, проте таких не виявив.

Не встановлено ознак фіктивного банкрутства.

Встановлено ознаки доведення до банкрутства, зокрема дії органів управління в період 2022 року, призвели до стійкої фінансової неплатоспроможності.

Аналізуючи фінансову звітність видно чітку тенденцію до припинення господарської діяльності у 2022 році. Втім, надані виписки містять кілька аномалій, які виходять за рамки стандартної господарської діяльності. Ідеально збалансовані надходження та списання: згідно з випискою, за період з 06.06.2022 по 15.12.2022 загальна сума списань (42 669 583,00 грн) дорівнює загальній сумі надходжень (42 669 583,00 грн). Такий ідеальний баланс є вкрай нетиповим для комерційної діяльності, де зазвичай спостерігаються залишки коштів, нерівномірні потоки та коливання. Це може свідчити про те, що рахунок використовується як транзитний для проведення схемних операцій, де кошти "входять" і "виходять" в однакових обсягах, не затримуючись на рахунку і не формуючи реальний прибуток.

Станом на дату порушення справи про банкрутство у боржника відсутні активи, кошти від реалізації яких можуть бути направлені на задоволення вимог кредиторів, тому, наявні юридичні факти доведення до банкрутства, а саме недостатності майна, виведення активів та умисних дій, що призвели до фінансової неплатоспроможності. Зокрема, боржник за відсутності штату працівників, здійснював активну господарську діяльність, а саме загальний розмір оборотів за 2022 рік становить понад 46 мільйонів гривень. Втім, фінансова звітність боржника відповідає ознакам припинення господарської діяльності.

Встановлені ознаки приховуваного банкрутства (стійкої фінансової неспроможності). Зокрема встановлено, що боржником подані недостовірні відомості про його фінансовий та майновий стан. Не сформований статутний фонд 480000 грн., про що не вказано у фінансовій звітності, не відображені фактичні обороти товариства за 2022 рік, як результат, підлягають сумніву нарахування щодо оплати податків та зборів.

У грудні 2021 року товариство за результатом перевірки органом ДПС сплатило значну заборгованість із ЄСВ, військового збору, та ПДФО. 29.12.2021 року змінило засновника і продовжило діяльність. Тому, поглиблений аналіз проведено розпорядником майна саме за 2022 рік.

Упродовж усього аналізованого періоду показник забезпечення зобов'язань боржника оборотними активами перевищує нормативний показник, що свідчить, що боржник був спроможним задовільнити вимоги поточних кредиторів лише за рахунок оборотних активів, втім припиняв рух коштів по рахунках по яких стягувались кошти за виконавчими провадженнями на виконання рішення суду.

Щодо можливості використання санаційних процедур для поліпшення фінансово- господарського стану підприємства та виведення його з неплатоспроможного стану за результатом аналізу встановлено, що фінансове оздоровлення боржника можливе за умови наявного інвестора, здійснення заходів залучення оборотних коштів та повернення виведених активів.

Під санацією розуміється система заходів, що здійснюються під час провадження у справі про банкрутство, з метою запобігання визнанню боржника банкрутом та його ліквідації, спрямованих на оздоровлення фінансово-господарського становища боржника,

а також задоволення в повному обсязі або частково вимог кредиторів шляхом

реструктуризації підприємства, боргів і активів та/або зміни організаційно-правової та

виробничої структури боржника.

Станом на дату формування звіту відсутні заяви інвесторів або боржника з

пропозиціями щодо оздоровлення фінансово-господарського становища боржника.

За результатом проведеного фінансового аналізу вбачається наступний висновок щодо подальшої процедури у справі про банкрутство, а саме: введення ліквідаційної процедури.

Таким чином, на думку кредиторів та розпорядника майна для погашення існуючих боргів, застосування ліквідаційної процедури є єдиним доцільним рішенням щодо майбутнього підприємства ТОВ «Укрбудпрофмонтаж».

Відповідно до ч. 3 ст. 49 Кодексу України з процедур банкрутства, у підсумковому засіданні господарський суд ухвалює одне з таких судових рішень: ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном у межах граничних строків, визначених цим Кодексом; ухвалу про введення процедури санації та затвердження плану санації у разі схвалення плану санації боржника зборами кредиторів та погодження його забезпеченими кредиторами в порядку, встановленому цим Кодексом; постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури; ухвалу про закриття провадження у справі про банкрутство.

Статтею 58 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що у випадках, передбачених цим Кодексом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін ухвалює постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру. Суд визначає строк, протягом якого ліквідатор зобов'язаний здійснити ліквідацію боржника. Цей строк не може перевищувати 12 місяців. Неявка у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про час і місце такого засідання, не перешкоджає провадженню у справі.

Розглянувши матеріали справи, клопотання про визнання ТОВ «Укрбудпрофмонтаж» банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, на підставі рішення зборів кредиторів ТОВ «Укрбудпрофмонтаж», у зв'язку з відсутністю обставин, які дають достатні підстави вважати, що платоспроможність боржника може бути відновлена, суд вважає за доцільне визнати ТОВ «Укрбудпрофмонтаж» банкрутом і відкрити ліквідаційну процедуру.

Частиною першою статті 59 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що з дня ухвалення господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, зокрема, строк виконання всіх грошових зобов'язань банкрута вважається таким, що настав; у банкрута не виникає жодних додаткових зобов'язань, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), крім витрат, безпосередньо пов'язаних із здійсненням ліквідаційної процедури; скасовуються арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, та інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається; припиняються повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном, якщо цього не було зроблено раніше, члени виконавчого органу (керівник) банкрута звільняються з роботи у зв'язку з банкрутством підприємства, а також припиняються повноваження власника (органу, уповноваженого управляти майном) майна банкрута.

Відповідно до ч. 2 ст. 59 Кодексу України з процедур банкрутства, протягом 15 днів з дня призначення ліквідатора відповідні посадові особи банкрута зобов'язані передати бухгалтерську та іншу документацію, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору. У разі ухилення від виконання зазначених обов'язків відповідні посадові особи банкрута несуть зобов'язання щодо відшкодування збитків, завданих таким ухиленням. Ліквідатор має право замовити виготовлення дублікатів печатки та штампів у разі їх втрати.

Відповідно до ч. 6 ст. 59 Кодексу України з процедур банкрутства, постанова про визнання боржника банкрутом є підставою для скасування всіх арештів та інших обмежень щодо майна такого боржника (крім тих, які застосовано у кримінальному провадженні) та вчинення відповідних реєстраційних дій.

Згідно з ч. 1 ст. 60 Кодексу України з процедур банкрутства, у постанові про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури господарський суд призначає ліквідатора банкрута з урахуванням вимог, установлених цим Кодексом, з числа арбітражних керуючих, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України.

Відповідно до абз. 2 ч. 1 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства, арбітражний керуючий для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією, у разі відсторонення розпорядника майна або керуючого реструктуризацією від виконання повноважень, керуючий санацією, керуючий реалізацією та ліквідатор призначаються господарським судом за клопотанням комітету кредиторів (у справі про банкрутство юридичної особи) чи зборів кредиторів (у справі про неплатоспроможність фізичної особи).

Частиною восьмою статті 48 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що до компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення, зокрема, про визначення кандидатури арбітражного керуючого для призначення у справі про банкрутство; звернення до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого, припинення повноважень арбітражного керуючого та про призначення іншого арбітражного керуючого; інші питання, передбачені цим Кодексом.

Комітетом кредиторів ТОВ «Укрбудпрофмонтаж» вирішено призначити ліквідатором ТОВ «Укрбудпрофмонтаж» арбітражного керуючого Марчука Геннадія Олеговича та уповноважити його звернутись до Господарського суду Львівської області з відповідним клопотанням. Вказане рішення оформлено протоколом засідання комітету кредиторів ТОВ «Укрбудпрофмонтаж» від 10.09.2025.

11.09.2025 до суду від арбітражного керуючого Марчука Г.О. надійшла заява про участь у цій справі, яка відповідає вимогам ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства.

Враховуючи те, що комітетом кредиторів визначено кандидатуру арбітражного керуючого Марчука Г.О. для виконання повноважень ліквідатора ТОВ «Укрбудпрофмонтаж», від арбітражного керуючого надійшла відповідна заява про участь у цій справі, яка відповідає вимогам ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства, суд призначає ліквідатором ТОВ «Укрбудпрофмонтаж» арбітражного керуючого Марчука Г.О.

Суд звертає увагу на те, що відповідно до ч. 4 ст. 9 Кодексу України з процедур банкрутства ухвали та постанова про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури або процедури погашення боргів боржника, прийняті господарським судом у справі про банкрутство (неплатоспроможність), набирають законної сили з моменту їх прийняття, якщо інше не передбачено цим Кодексом.

Згідно із ч. 5 ст. 240 Господарського процесуального кодексу України датою ухвалення рішення, ухваленого за відсутності учасників справи, є дата складення повного судового рішення.

Враховуючи наведене, оскільки учасники провадження у даній справі в судове засідання 17.09.2025 не з'явилися, постанову складено та підписано 23.09.2025.

Керуючись ст. ст. 2, 10, 28, 48, 49, 58, 59, 60 Кодексу України з процедур банкрутства, суд -

ПОСТАНОВИВ:

1. Клопотання розпорядника майна арбітражного керуючого Марчука Геннадія Олеговича від 11.09.2025 вх. № 3785/25 про визнання Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрбудпрофмонтаж» банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури та призначення ліквідатора у справі № 914/1269/25 задовольнити.

2. Припинити процедуру розпорядження майном Товариства з обмеженою відповідальністю “Укрбудпрофмонтаж» (79024, м. Львів, вул. Промислова, буд. 50/52, кв. 88, ідентифікаційний код 41602047).

3. Припинити повноваження арбітражного керуючого арбітражного керуючого Марчука Геннадія Олеговича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 647 від 22.03.2013) адреса: АДРЕСА_1 , як розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю “Укрбудпрофмонтаж» (79024, м. Львів, вул. Промислова, буд. 50/52, кв. 88, ідентифікаційний код 41602047).

4. Визнати Товариство з обмеженою відповідальністю “Укрбудпрофмонтаж» (79024, м. Львів, вул. Промислова, буд. 50/52, кв. 88, ідентифікаційний код 41602047) банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру.

5. Призначити ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю “Укрбудпрофмонтаж» (79024, м. Львів, вул. Промислова, буд. 50/52, кв. 88, ідентифікаційний код 41602047) арбітражного керуючого Марчука Геннадія Олеговича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 647 від 22.03.2013) адреса: АДРЕСА_1 ).

6. Зобов'язати ліквідатора: 1) здійснити ліквідаційну процедуру банкрута в порядку, встановленому Кодексом України з процедур банкрутства; 2) надати суду документально підтверджений звіт про виконану роботу з інформацією про фінансове становище і майно боржника при проведенні ліквідаційної процедури станом на день подання звіту; 3) у разі отримання ним заяв з вимогами до банкрута письмово повідомити про це суд та надати докази їх визнання або ж відхилення у встановленому порядку.

7. Господарську діяльність Товариства з обмеженою відповідальністю “Укрбудпрофмонтаж» (79024, м. Львів, вул. Промислова, буд. 50/52, кв. 88, ідентифікаційний код 41602047) завершити.

8. Строк виконання всіх грошових зобов'язань Товариства з обмеженою відповідальністю “Укрбудпрофмонтаж» (79024, м. Львів, вул. Промислова, буд. 50/52, кв. 88, ідентифікаційний код 41602047) вважати таким, що настав.

9. Припинити нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута.

10. Оприлюднити у встановленому ч. ч. 3, 4 ст. 59 КУзПБ порядку на офіційному веб-порталі судової влади України повідомлення про визнання боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю “Укрбудпрофмонтаж» (79024, м. Львів, вул. Промислова, буд. 50/52, кв. 88, ідентифікаційний код 41602047) банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

11. Припинити повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном.

12. Зобов'язати посадових осіб Товариства з обмеженою відповідальністю “Укрбудпрофмонтаж» (79024, м. Львів, вул. Промислова, буд. 50/52, кв. 88, ідентифікаційний код 41602047) протягом 15 днів з дня призначення ліквідатора банкрута передати бухгалтерську та іншу документацію, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору. У разі ухилення від виконання зазначених обов'язків відповідні посадові особи банкрута несуть відповідальність відповідно до закону.

14. Судове засідання призначити на 29.10.25 на 10:30 год., яке відбудеться в приміщенні Господарського суду Львівської області за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 128.

15. Участь у судовому засіданні ліквідатора та інших учасників провадження - на власний розсуд.

16. Копію постанови направити банкруту, кредиторам, органу державної реєстрації, ліквідатору - арбітражному керуючому Марчуку Г.О., Шевченківському відділу державної виконавчої служби у місті Львові, Західному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (Відділу з питань банкрутства).

Постанова набирає законної сили негайно після її оголошення та може бути оскаржена до Західного апеляційного господарського суду в порядку та строки, встановлені ст. ст. 256, 257 ГПК України.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається - http://lv.arbitr.gov.ua /sud5015/.

Повний текст постанови складено 23.09.2025.

Суддя Артимович В.М.