Справа № 550/370/25
Провадження № 2/550/229/25
23 вересня 2025 року селище Чутове
Чутівський районний суд Полтавської області в складі головуючого судді Литвин В.В.,
за участю секретаря судового засідання Томас Ю.П.,
учасників справи:
представник позивача - адвокат Кумечко М.С.,
представник відповідача - адвокат Попов Є.В.,
третя особа - не з'явився,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження в залі суду в селищі Чутове цивільну справу
за позовом ОСОБА_1
до ОСОБА_2 ,
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, ОСОБА_3 ,
про поділ земельної ділянки та виділ в натурі частки із земельної ділянки, припинення права спільної часткової власності,
Позивачка звернулася до суду із зазначеним позовом до відповідачки.
Позивачка та відповідачка у судове засідання не з'явилися, однак для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференцзв'язку з'явилися їх представники.
Третя особа ОСОБА_3 в судове засідання не з'явився, жодних заяв чи клопотань суду не надав, у суду відсутні відомості про вручення йому повідомлення про дату, час і місце судового засідання.
За змістом п. 1 ч. 2 ст. 223 ЦПК України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку у разі неявки в судове засідання учасника справи, щодо якого відсутні відомості про вручення йому повідомлення про дату, час і місце судового засідання.
Враховуючи наведене, зважаючи на ту обставину, що третя особа не повідомлена належним чином про судове засідання, оскільки кореспонденцію суду не отримав, суд вважає за необхідне відкласти судове засідання на іншу дату.
Керуючись п. 1 ч. 2 ст. 223, ст.ст. 240, 260 ЦПК України, суд
1. Розгляд справи в судовому засіданні відкласти на 23.10.2025 о 10:30 год. Засідання відбудеться в приміщенні Чутівського районного суду Полтавської області (вул. Набережна, 15, селище Чутове, Полтавський район, Полтавська область).
2. В судове засідання викликати учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В.В. Литвин