Справа № 931/711/25
Провадження № 2/931/374/25
про прийняття до розгляду позовної заяви та відкриття провадження у справі
в порядку загального позовного провадження
22 вересня 2025 року селище Локачі
Суддя Локачинського районного суду Волинської області Безп'ятко О.І., вирішуючи питання про відкриття провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 (зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 ) до Приватного акціонерного товариства «Страхова група «ТАС» (адреса місцезнаходження: 03117, м. Київ, проспект Берестейський, 65) про відшкодування шкоди, заподіяної смертю потерпілого,
18 вересня 2025 року адвокат Чабан І.В., яка діє в інтересах ОСОБА_1 , через систему «Електронний суд» звернулася до суду із позовом до Пр АТ «Страхова група «ТАС», у якому просить стягнути 96000,00 грн відшкодування моральної шкоди, 9107,00 грн відшкодування на поховання та 24224,00 грн понесених судових витрат пов'язаних з оплатою послуг з надання професійної правничої допомоги.
На підставі п. 2 ч. 1 ст. 5 ЗУ «Про судовий збір» позивач звільнена від сплати судового збору за подання позову.
Позовна заява за формою та змістом відповідає вимогам статей 175 і 177 ЦПК України. Визначені статтями 185-186 ЦПК України підстави для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.
Будь-яких клопотань від позивача не надходило.
Тому, враховуючи вимоги ч.3 ст. 274 ЦПК України, приходжу до висновку, що вказану справу необхідно прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі в порядку загального позовного провадження.
Керуючись ст.ст. 175-178, 187, 190, 191, 274, 353 ЦПК України, суддя
Позовну заяву ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства «Страхова група «ТАС» про відшкодування шкоди, заподіяної смертю потерпілого прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.
Розгляд справи проводити у порядку загального позовного провадження.
Призначити підготовче судове засідання у приміщенні Локачинського районного суду Волинської області на 10:00 год. 22 жовтня 2025 року.
У підготовче судове засідання викликати сторони та (за наявності) їх представників.
Встановити відповідачу строк п'ятнадцять днів з дня вручення цієї ухвали, протягом якого він має право подати суду відзив на позовну заяву з доказами, у відповідності до вимог ст.ст. 43, 83, 178 ЦПК України. Одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду відповідач зобов'язаний надіслати іншим учасникам справи копію відзиву та доданих до нього документів. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на сторінці офіційного веб-порталу судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://lk.vl.court.gov.ua.
Копію ухвали надіслати учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя Локачинського районного суду О.І. Безп'ятко