Справа № 2-3557
2010р.
Іменем України
24 вересня 2010 року Замостянський районний суд м. Вінниці
в складі: головуючого судді - Шлапака Д.О.,
при секретарі Дерун А.С.,
за участю позивача ОСОБА_1,
розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в залі суду в м. Вінниці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності,-
Встановив:
В провадженні Замостянського районного суду м. Вінниці знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності.
В попередньому судовому засіданні позивач звернувся до суду з заявою про залишення заявленого позову без розгляду.
Суд, дослідивши надану заяву, матеріали по справі, вважає за доцільне прийняти заяву позивача про залишення заявленого позову ОСОБА_2 про визнання права власності без розгляду, що не позбавляє його права повторно звернутись до суду, після усунення умов, що були підставою для залишення позову без розгляду.
Відповідно до ст.83 ч.1 п.4 ЦПК України суд вважає за необхідне повернути позивачу сплачений ним судовий збір в розмірі 800 грн.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 83, 130, 207 ч.1 п. 5 ЦПК України, суд,-
Ухвалив:
Позовну заяву за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності - залишити без розгляду.
Повернути ОСОБА_1 сплачений ним судовий збір в сумі 800 грн. відповідно до квитанції №98 від 30 серпня 2010 року.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Вінницької області через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги в п'ятиденний строк з дня її проголошення.
Суддя: