Ухвала від 18.09.2025 по справі 902/196/19

ПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

33601 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59

УХВАЛА

про відкладення розгляду справи

"18" вересня 2025 р. Справа № 902/196/19

Північно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії:

Головуючого судді Філіпова Т.Л.

судді Василишин А.Р.

судді Маціщук А.В.

секретар судового засідання Новак С.Я.

за участю представників:

скаржника: не з'явився

позивача: не з'явився

відповідача 1: ОСОБА_1

відповідача 2: Томашук М.С. (арбітражний керуючий)

відповідача 3: не з'явився

третя особа: не з'явився

розглянувши у судовому засіданні апеляційну скаргу особи, яка не брала участь у справі ОСОБА_2 на рішення Господарського суду Вінницької області від 18.07.2019 у справі №902/196/19, ухвалене суддею Міліціановим Р.В., повне рішення складено 29.07.2019 р.

за позовом ОСОБА_3

до відповідачів:

1) ОСОБА_1

2) Фермерського господарства "Ланецького"

3) ОСОБА_4

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідачів: Державний реєстратор Погребищенської районної державної адміністрації Вінницької області

про визнання недійсним рішень засновників та відновлення правового становища

ВСТАНОВИВ:

В проваджені апеляційного господарського суду перебуває апеляційна скарга особи, яка не брала участь у справі, ОСОБА_2 , на рішення Господарського суду Вінницької області від 18.07.2019 у справі №902/196/19.

Ухвалою Північно-західного апеляційного господарського суду від 22.07.2025 р. розгляд апеляційної скарги призначено на "18" вересня 2025 р. об 11:00 год. у приміщенні Північно-західного апеляційного господарського суду за адресою: 33601 м. Рівне вул. Яворницького, 59 у залі судових засідань №2.

18.09.2025 р. представник ОСОБА_1 , ОСОБА_5 , через систему "Електронний суд" подала клопотання про відкладення розгляду справи на іншу дату, у зв'язку з терміновим відрядженням за межі території України та перебуванням у літаку у час, на який призначено судове засідання.

Також, 18.09.2025 р. до суду апеляційної інстанції від адвоката Цурки Наталії Олександрівни, яка є ще одним представником ОСОБА_1 , через систему "Електронний суд" надійшло клопотання про відкладення розгляду справи на іншу дату, у зв'язку з тим, що лише 17.09.2025 року між ОСОБА_1 та адвокатом Цуркою Наталією укладено договір про надання правничої допомоги та у зв'язку з тим, що на 18.09.2025 о 10.30 призначено слідчу дію допиту ОСОБА_6 та вручення останній підозри у вчиненні злочину у представника відсутня можливість з'явитися на судове засідання до м. Рівного.

Крім того, від представників ОСОБА_2 до суду апеляційної інстанції через систему "Електронний суд" також, надійшли клопотання про відкладення розгляду справи на іншу дату.

В судовому засіданні 18.09.2025 р. заслухано пояснення, міркування та аргументи арбітражного керуючого Томашук М.С. та ОСОБА_1 стосовно поданих клопотань про відкладення розгляду справи на іншу дату.

Згідно п. 2 ч. 2 ст. 202 ГПК України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з підстави першої неявки в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними.

Також, колегія суддів наголошує, що право бути почутим є одним з ключових принципів процесуальної справедливості, який передбачений статтею 129 Конституції України і статтею 6 Конвенції. Учасник справи повинен мати можливість захистити свою позицію в суді. Така можливість сприяє дотриманню принципу змагальності через право особи бути почутою та прийняттю обґрунтованого і справедливого рішення.

Враховуючи зазначені обставини та приписи ст.202 ГПК України, з метою повного, всебічного і об'єктивного дослідження всіх обставин справи, для надання сторонам можливості забезпечення прав передбачених ст.56 ГПК України, колегія суддів вважає за доцільне задоволити клопотання представників ОСОБА_1 та ОСОБА_2 та відкласти розгляд справи на іншу дату.

На підставі викладеного, керуючись ст. 202, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд

ПОСТАНОВИВ:

1. Розгляд апеляційної скарги відкласти на "02" жовтня 2025 р. о 10:00 год. у приміщенні Північно-західного апеляційного господарського суду за адресою: 33601, м. Рівне, вул. Яворницького, 59 у залі судових засідань № 2(ВКЗ).

2. Копію ухвали направити учасникам справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню

Головуючий суддя Філіпова Т.Л.

Суддя Василишин А.Р.

Суддя Маціщук А.В.

Попередній документ
130341496
Наступний документ
130341498
Інформація про рішення:
№ рішення: 130341497
№ справи: 902/196/19
Дата рішення: 18.09.2025
Дата публікації: 22.09.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Північно-західний апеляційний господарський суд
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають з корпоративних відносин, з них; оскарження рішень загальних зборів учасників товариств, органів управління
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (07.11.2025)
Дата надходження: 07.11.2025
Предмет позову: про визнання недійсним рішень засновників та відновлення правового становища
Розклад засідань:
05.03.2020 12:55 Касаційний господарський суд
19.03.2020 12:45 Касаційний господарський суд
30.04.2020 12:15 Касаційний господарський суд
21.05.2020 12:45 Касаційний господарський суд
25.06.2020 11:00 Касаційний господарський суд
27.09.2021 14:20 Північно-західний апеляційний господарський суд
01.03.2023 15:00 Північно-західний апеляційний господарський суд
22.03.2023 15:30 Північно-західний апеляційний господарський суд
18.09.2025 11:00 Північно-західний апеляційний господарський суд
02.10.2025 10:00 Північно-західний апеляційний господарський суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
БЕРДНІК І С
ГРЯЗНОВ В В
ГУДАК А В
КАРТЕРЕ В І
ОЛЕКСЮК Г Є
ПЕТУХОВ М Г
СТУДЕНЕЦЬ В І
ФІЛІПОВА Т Л
суддя-доповідач:
БЕРДНІК І С
ГРЯЗНОВ В В
КАРТЕРЕ В І
МІЛІЦІАНОВ Р В
ОЛЕКСЮК Г Є
ПЕТУХОВ М Г
СТУДЕНЕЦЬ В І
3-я особа без самостійних вимог на стороні відповідача:
Державний реєстратор Погребищенської районної державної адміністрації Вінницької області
3-я особа відповідача:
Державний реєстратор Погребищенської районної державної адміністрації
відповідач (боржник):
Ланецький Ігор Євгенійович
Ланецький Ігор Євгенович
ФГ "Ланецького"
Фермерське господарство "Ланецького"
заявник:
Ланецький Богдан Євгенович
Арбітражний керуючий Томашук Микола Савелійович
Фермерське господарство "Ланецького"
заявник апеляційної інстанції:
Ланецька Валентина Степанівна
Ланецька Наталія Василівна
Ланецька Тетяна Петрівна
Ланецький Богдан Євгенійович
Ланецький Євгеній Євгенійович
Ланецький Євгеній Миколайович
Ленецька Тетяна Петрівна
позивач (заявник):
Ільченко Олександр Валерійович
представник:
Адвокат АО "МТА партнери" Мартинюк Н.Р.
Адвокат Ільяна Ю.В.
Тоцька Алла Олександрівна
представник скаржника:
КУЧЕРЯВА КАРИНА ЛЕОНІДІВНА
Адвокат Сніцаренко А.А.
представник третьої особи:
Державному реєстратору Погребищенської Районної державної адміністрації Вінницької області
суддя-учасник колегії:
БАКУЛІНА С В
БАРАНЕЦЬ О М
БУЧИНСЬКА Г Б
ВАСИЛИШИН А Р
ГУДАК А В
КІБЕНКО О Р
КРОЛЕВЕЦЬ О А
МАМАЛУЙ О О
МАЦІЩУК А В
МЕЛЬНИК О В
СТРАТІЄНКО Л В
СТРАТІЄНКО Л В (ЗВІЛЬНЕНА)
ФІЛІПОВА Т Л