Ухвала від 18.09.2025 по справі 195/573/25

Справа № 195/573/25

УХВАЛА

іменем України

"18" вересня 2025 р. смт.Томаківка Дніпропетровська область

Томаківський районний суд Дніпропетровської області у складі: головуючого судді - Омеко М.В., за участю секретаря судових засідань - Мартинової Н.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Томаківського районного суду Дніпропетровської області цивільну справу за позовом ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЦИКЛ ФІНАНС» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,

ВСТАНОВИВ:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЦИКЛ ФІНАНС» звернулося до суду з позовом до відповідача ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 14.04.2025 року головуючим суддею по даній справі визначено суддю Скрипченка Д.М.

Ухвалою Томаківського районного суду Дніпропетровської області від 15 квітня 2025 року провадження відкрито, визначено розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження. Судове засідання призначено до розгляду по суті. Роз'яснено відповідачу право на подачу відзиву та роз'яснено право позивачу надання заперечення на відзив.

Рішенням Вищої ради правосуддя №1679/0/15-25 від 12.08.2025 року суддю ОСОБА_2 було звільнено з посади у зв'язку з поданням ним заяви про відставку.

Відповідно до повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 19.08.2025 року визначено головуючим суддю Омеко М.В.

Ухвалою Томаківського районного суду Дніпропетровської області від 04 вересня 2025 року провадження відкрито, визначено розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження. Судове засідання призначено до розгляду по суті. Роз'яснено відповідачу право на подачу відзиву та роз'яснено право позивачу надання заперечення на відзив.

Представником позивача Жабченко Т.М. подано до суду письмову заяву, в якій остання просить вищевказаний позов залишити без розгляду відповідно до п.3 ч.1 ст.43, п.5 ч.1 ст.257 ЦПК України.

Суд, розглянувши дану заяву представника позивача, вважає, що її слід задовольнити.

Відповідно до частини 1 п.5 ст.257 ЦПК України позовна заява залишається без розгляду, в разі подання позивачем заяви про залишення позову без розгляду.

Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне позовну заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЦИКЛ ФІНАНС» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, залишити без розгляду.

Частиною 2 ст.257 ЦПК України передбачено, що «особа, позов якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно».

Оскільки позивач, діючи самостійно, відповідно до вимог ст.ст.13,43 ЦПК України, розпоряджається своїми правами, то вказана позовна заява повинна бути залишена без розгляду.

Керуючись ст. 13, ст.43, ч.1 п. 5 ст. 257, ст. 260, 261, 353 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЦИКЛ ФІНАНС» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, - залишити без розгляду, в зв'язку з поданням представником позивача заяви.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпровського апеляційного суду через Томаківський районний суд Дніпропетровської області шляхом подачі в 15 - денний строк з дня оголошення ухвали.

Суддя: М.В.Омеко

Попередній документ
130336347
Наступний документ
130336349
Інформація про рішення:
№ рішення: 130336348
№ справи: 195/573/25
Дата рішення: 18.09.2025
Дата публікації: 22.09.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Томаківський районний суд Дніпропетровської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (18.09.2025)
Дата надходження: 14.04.2025
Предмет позову: стягнення заборгованості за кредитним договором
Розклад засідань:
21.05.2025 09:00 Томаківський районний суд Дніпропетровської області
17.07.2025 08:30 Томаківський районний суд Дніпропетровської області
15.08.2025 09:20 Томаківський районний суд Дніпропетровської області
18.09.2025 09:00 Томаківський районний суд Дніпропетровської області