Справа № 431/1111/20
Провадження № 6/191/220/25
іменем України
18 вересня 2025 року м. Синельникове
Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області у складі головуючого - судді Порошиної О.О., за участю секретаря - Бугайової Б.Ю. розглянувши питання про виправлення описки у дублікаті виконавчого листа Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області у цивільній справі №431/1111/20 за позовною заявою Публічного акціонерного товариства Акціонерний банк «Укргазбанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -
17 березня 2025 року Синельниківським міськрайонним судом Дніпропетровської області постановлено ухвалу у справі №431/1111/20, якою видано дублікат виконавчого листа на виконання рішення Старобільського районного суду Луганської області від 03.06.2020 року у справі №431/1111/20 про стягнення з ОСОБА_1 на користь АБ «УКРГАЗБАНК» заборгованості за кредитним договором №Ф-865 від 17 липня 2008 року у сумі 15 980 (п'ятнадцять тисяч дев'ятсот вісімдесят) дол. США 99 центів, що становить 428218,61 (чотириста двадцять вісім тисяч двісті вісімнадцять) грн. 61 коп. та судовий збір у розмірі 5999 (п'ять тисяч дев'ятсот дев'яносто дев'ять) гривень 92 коп.
До Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області надійшла заява від представника Публічного акціонерного товариства Акціонерний банк «Укргазбанк» про виправлення описки у дублікаті виконавчого листа, просить суд виправити описку у дублікаті виконавчого листа у справі №431/1111/20 щодо стягнення з ОСОБА_1 судового збору у розмірі 5999,92 грн., зазначивши дані АБ «УКРГАЗБАНК» - повне найменування Стягувача, ідентифікаційний код, суб'єкта господарської діяльності та адресу Стягувача.
Розглянувши заяву, судом встановлено, що у дублікаті виконавчого листа виданого 14.05.2025 рокуСинельниківським міськрайонним судом Дніпропетровської області про стягнення з ОСОБА_1 судового збору у розмірі 5999,92 грн. не вказано відомості про стягувача.
Відповідно до ч. 1 ст. 432 ЦПК України, суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню.
Оскільки вищезазначена описка не змінює зміст рішення, однак може впливати на виконання рішення суду, суд приходить до висновку, що вона підлягає виправленню.
Враховуючи викладене, керуючись ст. 269, ч. 1 ст. 432 ЦПК України, суд, -
Заяву задовольнити.
Виправити описку, допущену у дублікаті виконавчого листа виданого 14.05.2025 року Синельниківським міськрайонним судом Дніпропетровської області по справі №431/1111/20 Публічного акціонерного товариства Акціонерний банк «Укргазбанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, щодо стягнення з ОСОБА_1 судового збору у розмірі 5999,92 грн., зазначити стягувача: Публічне акціонерне товариство Акціонерний банк «Укргазбанк», код ЄДРПОУ 23697280, МФО 320478, вул. Єреванська, буд. 1, м. Київ, 03087.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п'ятнадцяти днів безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду.
Суддя О. О. Порошина