Ухвала від 17.09.2025 по справі 127/26174/25

Справа № 127/26174/25

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

(за правилами спрощеного позовного провадження)

17 вересня 2025 р. Суддя Вінницького міського суду Вінницької області Венгрин О.О.,

розглянувши позовну заяву

ОСОБА_1 (позивач)

( АДРЕСА_1 )

до

ОСОБА_2 (відповідач)

( АДРЕСА_2 ),

за участі

органу опіки і піклування - виконавчого комітету Якушинецької сільської ради

(Вінницька область, Вінницький район, с.Якушинці, вул. Новоселів, 1а),

про позбавлення батьківських прав,

іч

ВСТАНОВИЛА:

Позовна заява подана і оформлена відповідно до вимог ЦПК України.

Позовна заява підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.

Предметна та суб'єктна юрисдикція (ст. 19 ЦПК України), інстанційна юрисдикція (ст. 23 ЦПК України) і територіальна юрисдикція (підсудність) (ст. 27 ЦПК України) не порушені. Спір підсудний Вінницькому міському суду Вінницької області.

З метою економії процесуального часу, необхідно витребувати в органу опіки і піклування - виконавчого комітету Якушинецької сільської ради письмовий доказ - висновок щодо вирішення спору про позбавлення батьківських прав ОСОБА_2 відносно неповнолітньої дитини - ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка на теперішній час проживає з матір'ю-позивачем ОСОБА_1 по АДРЕСА_1 .

Керуючись ст. 19 ч. 5 СК України,

ст.ст. 19, 53, 187, 178, 179, 353, 84 ЦПК України,

УХВАЛИЛА:

Відкрити провадження у справі №127/26174/25.

Справу розглядати за правилами загального позовного провадження.

Підготовче засідання призначити на 08 жовтня 2025 р. о 14-10 год. в приміщенні Вінницького міського суду Вінницької області (м. Вінниця, вул. Грушевського, 17, зал №23).

Органу опіки і піклування - виконавчому комітету Якушинецької сільської ради надати письмовий доказ - висновок щодо вирішення спору про позбавлення батьківських прав ОСОБА_2 відносно неповнолітньої дитини - ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка на теперішній час проживає з матір'ю-позивачем ОСОБА_1 по АДРЕСА_1 .

Роз'яснити, що учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається, на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі інтернет (https://court.gov.ua/fair/sud0232/).

Відповідачу надати строк 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі для подання відзиву, який має відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України.

Відповідачу копію відзиву разом з копією доданих до нього документів надіслати (надати) іншим учасникам справи (позивачу, органу опіки і піклування Агрономічної сільської ради, третій особі) одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.

До відзиву відповідачу додати:

- докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем;

- документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи (позивачу, органу опіки і піклування Агрономічної сільської ради, третій особі).

Позивачу надати строк - 15 днів з дня отримання відзиву на позов для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам ст. 179 ч. 3, 178 ч. 3-5 ЦПК України.

Позивачу копію відповіді на відзив разом з копією доданих до неї документів надіслати (надати) іншим учасникам справи (відповідачу, органу опіки і піклування Агрономічної сільської ради, третій особі) одночасно з надісланням (наданням) відповіді на відзив до суду.

До відповіді на відзив позивачу додати:

- докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтується відповідь позивача щодо відзиву, якщо такі докази не надані відповідачем;

- документи, що підтверджують надіслання (надання) відповіді на відзив і доданих до неї доказів іншим учасникам справи (відповідачу, органу опіки і піклування Агрономічної сільської ради, третій особі).

В судове засідання викликати учасників справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя О.О. Венгрин

Попередній документ
130306132
Наступний документ
130306134
Інформація про рішення:
№ рішення: 130306133
№ справи: 127/26174/25
Дата рішення: 17.09.2025
Дата публікації: 19.09.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Вінницький міський суд Вінницької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про позбавлення батьківських прав
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (24.04.2026)
Дата надходження: 20.08.2025
Предмет позову: про позбавлення батьківських прав
Розклад засідань:
04.11.2025 11:30 Вінницький міський суд Вінницької області
18.11.2025 09:30 Вінницький міський суд Вінницької області
26.11.2025 16:30 Вінницький міський суд Вінницької області
22.01.2026 14:10 Вінницький міський суд Вінницької області
13.03.2026 14:10 Вінницький міський суд Вінницької області
24.04.2026 10:00 Вінницький міський суд Вінницької області
27.05.2026 16:30 Вінницький міський суд Вінницької області