Справа № 545/5321/24 Номер провадження 22-ц/814/3555/25Головуючий у 1-й інстанції Цибізова С. А. Доповідач ап. інст. Дорош А. І.
17 вересня 2025 року м. Полтава
Колегія суддів судової палати у цивільних справах Полтавського апеляційного суду в складі:
головуючого судді: Дорош А. І.
суддів: Лобова О. А., Триголова В. М.
розглянула у відкритому судовому засіданні в м. Полтаві цивільну справу за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 - адвоката Власенко Наталії Олексіївни
на рішення Полтавського районного суду Полтавської області від 30 червня 2025 року
у справі за позовом ОСОБА_1 до Мачухівської сільської ради Полтавського району, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області, про визнання права на земельну частку (пай), -
Ухвалою Полтавського апеляційного суду від 15.09.2025 відкрито апеляційне провадження у справі.
Вимоги ст. 361 ЦПК України апеляційним судом виконані. Окрім того, згідно з ч. 1 ст. 360 ЦПК України роз'яснено учасникам справи право подачі заперечень щодо поданих одночасно з апеляційною скаргою клопотань (заяв) та відзиву на апеляційну скаргу.
Згідно ст. 365 ЦПК України підготовчі дії по справі проведені.
Згідно ст. 274, ч.1 ст.368, ч.1 ст. 369 ЦПК України справа підлягає розгляду в апеляційному суді з повідомленням (викликом) учасників справи.
Керуючись ст.ст. 365, 366, 368 ч.1, 369, ЦПК України, -
Закінчити підготовчі дії у справі за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 - адвоката Власенко Наталії Олексіївни на рішення Полтавського районного суду Полтавської області від 30 червня 2025 року.
Справу призначити до розгляду в приміщенні Полтавського апеляційного суду на 10.40 год 22 жовтня 2025 року, зал судового засідання №2.
Про дату, час та місце розгляду справи повідомити учасників справи.
Роз'яснити учасникам справи право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду, повідомивши про наявність в Полтавському апеляційному суді відповідної технічної можливості, та право на розгляд справи за їх відсутності відповідно з ч.3 ст. 211 ЦПК України.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та в силу ст. 389 ЦПК України оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Судді: А. І. Дорош
О. А. Лобов
В. М. Триголов