Ухвала від 15.09.2025 по справі 320/9709/21

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 320/9709/21

УХВАЛА

про продовження строку розгляду апеляційної скарги

15 вересня 2025 року м. Київ

Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача Кузьмишиної О.М., суддів: Карпушової О.В. та Мєзєнцева Є.І., розглянувши матеріали апеляційної скарги Головного управління Державної податкової служби у Київській області на рішення Київського окружного адміністративного суду від 11 квітня 2025 року у справі за адміністративним позовом Головного управління Державної податкової служби у Київській області до Кооперативу "Асфальтобетонщик" про стягнення податкового боргу,

ВСТАНОВИЛА:

В провадженні Шостого апеляційного адміністративного суду перебуває справа за позовом Головного управління Державної податкової служби у Київській області до Кооперативу "Асфальтобетонщик" про стягнення податкового боргу.

Відповідно до ч. 1 ст. 309 Кодексу адміністративного судочинства України (надалі - КАС України) апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції має бути розглянута протягом шістдесяти днів з дня постановлення ухвали про відкриття апеляційного провадження, а апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції - протягом тридцяти днів з дня постановлення ухвали про відкриття апеляційного провадження.

У виняткових випадках апеляційний суд за клопотанням сторони та, з урахуванням особливостей розгляду справи, може продовжити строк розгляду справи, але не більш як на п'ятнадцять днів, про що постановляє ухвалу (ч. 2 цієї статті).

Ухвалою Шостого апеляційного адміністративного суду від 19.05.2025 відкрито апеляційне провадження у справі. Ухвалою Шостого апеляційного адміністративного суду від 04.06.2025 призначено справу до судового розгляду в порядку письмового провадження відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 311 КАС України.

Зважаючи на неможливість розгляду справи у строки, визначені ч. 1 ст. 309 КАС України, колегія суддів вважає за необхідне продовжити строк розгляду справи.

Керуючись ст.ст. 9, 241-243, 248, 309, ч. 2 ст. 321, ч. 2 ст. 325, 328 КАС України, суд,

УХВАЛИВ:

Продовжити строк розгляду справи за позовом Головного управління Державної податкової служби у Київській області до Кооперативу "Асфальтобетонщик" про стягнення податкового боргу на строк достатній для всебічного та повного розгляду справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач: О.М. Кузьмишина

Судді О.В. Карпушова

Є.І. Мєзєнцев

Попередній документ
130254792
Наступний документ
130254794
Інформація про рішення:
№ рішення: 130254793
№ справи: 320/9709/21
Дата рішення: 15.09.2025
Дата публікації: 18.09.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Шостий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо; погашення податкового боргу, з них; стягнення податкового боргу
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Відкрито провадження (19.05.2025)
Дата надходження: 25.04.2025
Предмет позову: про стягнення податкового боргу
Розклад засідань:
14.07.2025 00:00 Шостий апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
БІЛОУС О В
КУЗЬМИШИНА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
суддя-доповідач:
БІЛОУС О В
КУЗЬМИШИНА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
ЛИСЕНКО В І
відповідач (боржник):
Кооператив "Асфальтобетонщик"
Кооператив «Асфальтобетонщик»
заявник апеляційної інстанції:
Головне управління Державної податкової служби у Київській області
заявник касаційної інстанції:
Головне управління Державної податкової служби у Київській області
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Головне управління Державної податкової служби у Київській області
позивач (заявник):
Головне управління Державної податкової служби у Київській області
представник позивача:
Гладких Олена Володимирівна
Полякова Світлана Борисівна
Якимчук Олександр Петрович
суддя-учасник колегії:
ВАСИЛЬЄВА І А
ГРИБАН ІННА ОЛЕКСАНДРІВНА
КАРПУШОВА ОЛЕНА ВІТАЛІЇВНА
МЄЗЄНЦЕВ ЄВГЕН ІГОРОВИЧ
ЯКОВЕНКО М М