Ухвала від 28.05.2025 по справі 757/18420/25-к

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/18420/25-к

пр. № 1-кс-17367/25

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28 травня 2025 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши у судовому засіданні клопотання слідчого про тимчасовий доступ до речей та документів та їх вилучення в рамках здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні № 12024100060001720 від 21.07.2024, -

ВСТАНОВИВ:

22.04.2025 слідчий слідчого відділу Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві капітан поліції ОСОБА_3 , звернувся до суду з наведеним клопотанням та просить суд надати тимчасовий доступ до речей і документів (інформації), що містить охоронювану законом таємницю.

Мотивуючи подане клопотання сторона обвинувачення вказує, що 05.12.2024, ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України, а саме у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві особою, яка зобов'язана їх дотримувати, яке спричинило загибель людей.

Крім того, експертом технічним з питань промислової безпеки ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » ОСОБА_5 10.04.2024 у відповідності до пункту 10.3.1 НПАОП 92.7-1.01-06 «Правила будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки» та на вимогу власника, проведено періодичний технічний огляд атракціону « ІНФОРМАЦІЯ_3 », виробництва ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », Україна, заводський № НОМЕР_1 , рік виготовлення 2021, встановленого за адресою: м. Київ, через річку Дніпро від арки Дружби народів до Труханового острова.

Так, у ході періодичного технічного огляду, ОСОБА_5 10.04.2024 проведено візуальний огляд, тобто оглянуто в роботі всі вузли, механізми, прилади та пристрої безпеки, стан металоконструкцій, болтових та зварних з'єднань, а також проведено випробування в об'ємі пункту 10.3.1 НПАОП 92.7-1.01-06 «Правила будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки».

Актом періодичного технічного огляду від 10.04.2024 Експертом технічним з питань промислової безпеки ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » ОСОБА_5 надано висновок, що на підставі результатів проведеного періодичного технічного огляду можлива експлуатації атракціону згідно паспортних характеристик за умови дотримання вимог заводу-виробника, нормативно-правових актів з охорони праці та допуску до експлуатації атракціону в установленому порядку.

Таким чином, експерт технічний з питань промислової безпеки ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » ОСОБА_5 допустив порушення п.п.10.3.6., 10.3.7. Наказу №110 від 01.03.2006 ІНФОРМАЦІЯ_5 (зареєстровано в ІНФОРМАЦІЯ_6 7 квітня 2006 року за № 405/12279) «Про затвердження Правил будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки», в частині проведення технічного огляду без порівняння фактично встановлених елементів вимогам конструкторських (проектних) документів, що призвело до подальшої експлуатації атракціону та в частині неякісно проведеного огляду, а саме огляду стану канатів.

04.12.2024, ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_7 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України, а саме у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві особою, яка зобов'язана їх дотримувати, яке спричинило загибель людей.

Крім того, директором ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » ОСОБА_6 недодержано вимоги охорони праці та безпеки життєдіяльності, зокрема встановлено невідповідності: розділу 7 Робочого проекту TR-5.21-ПЗ, TR-5.21-KM «Облаштування атракціону канатна переправа через річку Дніпро від арки Дружби народів до Труханового острова», в частині заміни конструктивних елементів без попереднього перерахунку навантажень на конструкції атракціону; п.п. 5.1.1, 5.1.2., 8.4.3, 9.1.3, 9.1.4, 9.1.5, 9.1.6, 9.1.9, 9.1.10, 9.1.1., 10.3.3. Наказу №110 від 01.03.2006 ІНФОРМАЦІЯ_8 від наслідків Чорнобильської катастрофи «Про затвердження Правил будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки», в частині влаштування металевого канату, який неможливо було використовувати на даному атракціоні (не цільове використання канату); в частині використання тросу який не відповідає вимогам проектної документації та не цільового використання; в частині проведення реконструкції без позитивного висновку експертизи; в частині відсутності технічної документації на реконструкцію; в частині проведення реконструкції атракціону без технічних умов погоджених з органом з нагляду за охороною праці; в частині відсутності технічних умов для проведення реконструкції атракціону; в частині не відображення в паспорті необхідних вихідних даних, що в подальшому призвело до введення в оману експерта технічного, який проводив у квітні 2024 періодичний технічний огляд; в частині не здійснення контролю за проведенням технічного огляду атракціону після реконструкції; в частині проведення реконструкції з недотриманням та порушенням цих правил; в частині не організації та проведення позачергового технічного огляду у зв'язку із проведеною реконструкцією.

04.12.2024, ОСОБА_6 ІНФОРМАЦІЯ_9 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України, а саме у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві особою, яка зобов'язана їх дотримувати, яке спричинило загибель людей.

Крім того, 12.07.2022 наказом № 138 Генерального директора ІНФОРМАЦІЯ_10 ОСОБА_7 , «Про призначення відповідальної особи за безаварійне та своєчасне проведення сукупності проектних та інших робіт, спрямованих на створення, встановлення, закріплення, збирання Об'єктів інвестування та здійснення контролю за діяльністю Інвесторів з боку ІНФОРМАЦІЯ_11 », з метою координації, організації та контролю за виконанням робіт, спрямованих на створення, встановлення, закріплення, збирання Об'єктів інвестування, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 року № 903 «Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об'єктів архітектури», а саме Порядку здійснення технічного нагляду під час будівництва об'єкта архітектури, - провідного інженера з технічного нагляду відділу проектування та підготовки будівництва ОСОБА_8 призначено відповідальним за безаварійне та своєчасне проведення сукупності проектних та інших робіт, спрямованих на створення, встановлення, закріплення, збирання Об'єктів інвестування, орієнтовні техніко-економічні показники яких визначені у Інвестиційних договорах.

Згідно п. 2 вищевказаного наказу зазначено, що провідному інженеру з технічного нагляду відділу проектування та підготовки будівництва ОСОБА_8 здійснювати контроль за діяльністю Інвестора з боку ІНФОРМАЦІЯ_11 в межах реалізації інвестиційного проекту та у своїй роботі керуватись нормативними документами згідно чинного законодавства.

Відповідно до п.3 даного наказу зазначено, що в разі необхідності залучати до роботи технагляду по вказаних об'єктах відділ проектування та підготовки будівництва.

Згідно з п.4 даного наказу зазначено, у разі виявлення порушень або відхилень у роботі інвесторів, відповідальному за технічних та авторський нагляд ініціювати повідомлення до відповідних інспекцій державного архітектурного контролю для вжиття ними заходів згідно законодавства.

Так, 11.04.2023 експерт технічний з промислової безпеки ОСОБА_9 підписав Акт первинного технічного огляду атракціону. Відповідно до висновків: - можлива експлуатація атракціону згідно паспортних характеристик за умовою допуску до експлуатації атракціону в установленому порядку.

Після чого, 12.04.2023 заступником керівника ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » затверджується висновок експертизи № 42823131-1.3/0115.23.

Директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » ОСОБА_6 13.04.2023 завірив електронним підписом та 14.04.2023 скерував до ІНФОРМАЦІЯ_12 заяву на одержання дозволу на експлуатацію «Атракціону з підвищеної небезпеки (стаціонарні, пересувні та мобільні), а саме Атракціону Канатна переправа, модель Zip Line», зав. №009, рік випуску 2021, Україна» долучивши висновок експертизи проведеної ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » №42823131-1.3/0115.23 від 12.04.2023.

На підставі висновку експертизи № 42823131-1.3/0115.23 від 12.04.2023 та заяви власника № ДЗ-896/Ц-23 від 14.04.2023, ІНФОРМАЦІЯ_12 21.04.2023 виданий дозвіл на експлуатацію «Атракціону з підвищеної небезпеки (стаціонарні, пересувні та мобільні), а саме Атракціону Канатна переправа, модель Zip Line», зав. №009, рік випуску 2021, Україна» Товариству з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_4 » в період з 21.04.2023 до 21.04.2028 за умови додержання вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки та/або експлуатації (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, зазначених у цьому дозволі.

Так, 05.05.2023 директором ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » ОСОБА_6 , після фактичного завершення робіт з Облаштування Об'єкта інвестування, затверджено підписом та відтиском печатки Акт про фактичне завершення робіт з Облаштування Об'єкта інвестування від 05.05.2023 та надіслано на розгляд для подальшого підписання Генеральному директору ІНФОРМАЦІЯ_13 ОСОБА_7 .

Того ж дня, відповідальним за безаварійне та своєчасне проведення сукупності проектних та інших робіт, спрямованих на створення, встановлення, закріплення, збирання Об'єктів інвестування, орієнтовні техніко-економічні показники яких визначені у Інвестиційних договорах - провідним інженером з технічного нагляду відділу проектування та підготовки будівництва ОСОБА_8 , в порушення вимог п.2,3,4 Наказу № 138, ст. 133 Кодексу цивільного захисту України, підписано другу сторінку Акту про фактичне завершення робіт з Облаштування Об'єкта інвестування від 05.05.2023.

Після чого, вказаний Акт надано на розгляд Генеральному директору ІНФОРМАЦІЯ_13 ОСОБА_7 , який після підпису відповідальної за безаварійне та своєчасне проведення сукупності проектних та інших робіт, спрямованих на створення, встановлення, закріплення, збирання Об'єктів інвестування, орієнтовні техніко-економічні показники яких визначені у Інвестиційних договорах, ОСОБА_8 , як замовник, затвердив своїм підписом та відтиском печатки Акт про фактичне завершення робіт з Облаштування Об'єкта інвестування від 05.05.2023, чим підтверджено, що Інвестор виконав умови Договору, а саме: фактично встановив всі складові Об'єкта інвестування, зазначені в п. 1 даного акту, то здійснив облаштування Об'єкта інвестування в цілому, і Замовник не має претензій до Інвестора.

05.12.2024, ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_14 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України, а саме ч. 2 ст. 367 КК України, а саме у службовій недбалості, тобто невиконанні або неналежному виконанні службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, яка спричинила тяжкі наслідки (стаття в редакції Закону № 2617-VIII від 22.11.2018).

Крім того, фізична особа-підприємець ОСОБА_10 допустив порушення розділу 7 «Підготовка до робіт» Керівництва по експлуатації «Атракціон канатна переправа. Модель Zip Line», в частині неналежної організації щодо якісного огляду конструктивних елементів атракціону; розділу 9 «Технічне обслуговування» Керівництва по експлуатації «Атракціон канатна переправа. Модель Zip Line», в частині не створення умов безпечної експлуатації атракціону; вимог Паспорту « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », в частині застосування тросу, який не передбачений вимогам паспорту; в частині неналежної перевірки обладнання; в частині неналежної організації прийняття обладнання під час оренди (платне користування) та не створення умов безпечної експлуатації атракціону; в частині неналежної організації щодо якісного огляду конструктивних елементів атракціону; п. 2.1 Інструкції з охорони праці № 11 для оператора атракціонної техніки та відповідного обладнання, в частині неналежної організації щодо якісного огляду конструктивних елементів атракціону та п. 2 п. 2.1 розділу 2 Інструкції з охорони праці №10 для відповідальної особи за здійснення нагляду за утриманням та безпечною експлуатацією атракціонної техніки та відповідним обладнанням, в частині не здійснення нагляду за технічним станом та безпечною експлуатацією обладнання шляхом проведення періодичних перевірок відповідно до затвердженого суб'єктом господарювання графіка (плану роботи); ст.160 Кодексу законів про працю України, в частині не здійснення постійного та належного контролю за додержанням працівниками вимог нормативних актів про охорону праці, що призвело до експлуатації обладнання яке не відповідає вимогам паспорту та неналежним контролем за щоденними оглядами операторами та відповідальною особою за наглядом за утриманням і безпечною експлуатацією атракціонної техніки та відповідальною особою за утримання атракціонної техніки в справному стані; ст.13 Закону України «Про охорону праці», в частині не здійснення належного контролю за посадовими особами, які забезпечують вирішення конкретних питань охорони праці, що призвело до експлуатації обладнання яке не відповідає вимогам паспорту та неналежним контролем за щоденними оглядами операторами та відповідальною особою за наглядом за утриманням і безпечною експлуатацією атракціонної техніки та відповідальною особою за утримання атракціонної техніки в справному стані; та п.п. 5.1.1., 5.1.2., 10.2.4., 10.3.3., 10.4.1. Наказу №110 від 01.03.2006 ІНФОРМАЦІЯ_5 «Про затвердження Правил будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки», в частині використання металевого канату, який неможливо було використовувати на даному атракціоні (не цільове використання канату); в частині допуску атракціону до експлуатації, без додержання встановленого порядку; в частині не організації та проведення позачергового технічного огляду у зв'язку із проведеною реконструкцією; в частині допущення експлуатації атракціону, не забезпечивши його утримання в справному стані та безпечну експлуатацію шляхом організації належного обслуговування, технічного огляду.

05.12.2024, ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_15 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України, а саме у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві особою, яка зобов'язана їх дотримувати, яке спричинило загибель людей.

Слідчий вказує, що з метою всебічного, повного і неупередженого дослідження обставин кримінального провадження, з метою досягнення дієвості провадження, виникла необхідність у проведенні тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, які знаходяться в юридичній справі платника податків - ІНФОРМАЦІЯ_13 (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ) адреса: АДРЕСА_1 , з можливістю вилучення їх належним чином засвідчених копій, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_16 (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ) за адресою: АДРЕСА_2 .

В судове засідання слідчий/прокурор не з'явилися, про місце і час розгляду клопотання повідомлені належним чином. Слідчий подав до суду заяву про розгляд вказаного провадження у відсутність сторони обвинувачення, клопотання підтримав та просив його задовольнити.

Представник володільця майна в судове засідання не з'явився, про місце і час судового розгляду повідомлений належним чином. 16.05.2025 до суду надійшла заява представника ІНФОРМАЦІЯ_17 , в якій останній просив відмовити у задоволенні клопотання.

Згідно з нормою ч. 4 ст. 107 КПК України, фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів не здійснювалась.

Частиною 4 статті 163 КПК України передбачено, що неприбуття за судовим викликом особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, без поважних причин або неповідомлення нею про причини неприбуття не є перешкодою для розгляду клопотання.

За таких обставин, приймаючи до уваги те, що слідчий суддя, зберігаючи об'єктивність та неупередженість, у порядку, передбаченому кримінальним процесуальним законодавством України, створив необхідні умови для реалізації сторонами, їх процесуальних прав на участь у розгляді цієї справи в суді, ураховуючи, що підстав для визнання явки обов'язковою не має, вважаю за можливе розглянути клопотання у відсутність нез'явившихся осіб.

Вивчивши клопотання, дослідивши його матеріали, слідчий суддя за своїм внутрішнім переконанням, яке ґрунтується на всебічному, повному й неупередженому дослідженні всіх обставин кримінального провадження, керуючись законом, оцінивши кожний доказ з точки зору належності, допустимості, достовірності, а сукупність зібраних доказів - з точки зору достатності та взаємозв'язку для прийняття відповідного процесуального рішення, приходить до наступного висновку.

Судовим розглядом встановлено, що Слідчим відділом Печерського УП ГУНП У місті Києві здійснюється досудове розслідування по матеріалах кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12024100060001720 від 21.07.2024 за підозрою ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України, за підозрою ОСОБА_6 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України, за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України, за підозрою ОСОБА_10 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України та за підозрою ОСОБА_8 у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України.

Як вбачається із змісту п. 2, 4, 5, 6, 7, 8 ч. 1 ст. 162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься у речах і документах, належать відомості, які можуть становити лікарську таємницю, таємницю вчинення нотаріальних дій; конфіденційна інформація, в тому числі така, що містить комерційну таємницю; відомості, які можуть становити банківську таємницю; особисте листування особи та інші записи особистого характеру; інформація, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв'язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо; персональні дані особи, що знаходяться у її особистому володінні або в базі персональних даних, яка знаходиться у володільця персональних даних.

Відповідно до ч. 6 ст. 163 КПК України, слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Відповідно до ст. 91, 92 КПК України обов'язок доказування обставин кримінального правопорушення, винуватості особи у його вчиненні, покладається на сторону обвинувачення.

В судовому засіданні встановлено, що відомості, що містяться в документах, до яких планується отримати тимчасовий доступ містять фактичні дані, на підставі яких слідчий, прокурор, слідчий суддя і суд зможе встановити наявність чи відсутність фактів та обставин, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню.

При дослідженні матеріалів клопотання встановлено, що вказані обставини в своїй сукупності свідчать про доведення стороною обвинувачення необхідності в отриманні документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_18 , яка дасть можливість отримати відомості та документи, та те, що іншим шляхом неможливо довести обставини, які може містити така інформація.

Враховуючи обставини вчинення ймовірного злочину, так як вони викладені в клопотанні прокурора, правове обґрунтування клопотання, яке відповідає вимогам ст.ст. 161, 162, 163 КПК України, приходжу до висновку, що документи, які вказані в клопотанні можуть мати суттєве значення для встановлення обставин, що підлягають доказуванню в кримінальному провадженні, а відтак клопотання підлягає задоволенню.

На підставі викладеного, ст. ст. 22, 26, 107, 108, 131, 160-166, 222, 309 КПК України слідчий суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання - задовольнити.

Надати дозвіл старшому слідчому слідчого відділу Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві ОСОБА_11 , старшому слідчому слідчого відділу Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві ОСОБА_12 , слідчому слідчого відділу Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві ОСОБА_3 , старшому слідчому слідчого відділу Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві ОСОБА_13 , слідчому слідчого відділу Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві ОСОБА_14 , старшому слідчому слідчого відділу Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві ОСОБА_15 та прокурорам Печерської окружної прокуратури міста Києва ОСОБА_16 , та прокурорам які входять до групи прокурорів у вказаному кримінальному провадженні, на проведення тимчасового доступу до речей та документів, які містять охоронювану законом таємницю, щодо комунального підприємства ІНФОРМАЦІЯ_19 (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ) адреса: АДРЕСА_1 , з можливістю вилучення їх належним чином засвідчених копій, а також копій в електронному вигляді на оптичному носії для лазерних систем зчитування, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_16 (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ) за адресою: АДРЕСА_2 , а саме:

- реєстраційних документів облікової справи платника податків;

- картки платника податку з інформацією про відкриті/закриті банківські рахунки за період з 09.04.2019 по 18.04.2025;

- податкової та фінансової звітності в електронному вигляді, яка міститься в АІС «Податковий блок» за період з 09.04.2019 по 18.04.2025: декларацій з податку на додану вартість, з додатками; уточнюючих розрахунків податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок до декларацій з ПДВ, з додатками; декларацій з податку на прибуток;

- реєстрів виданих та отриманих податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних (в електронному вигляді - файли формату Excel) за період з 09.04.2019 по 18.04.2025, стосовно придбання та реалізації товарно-матеріальних цінностей (робіт, послуг) в розрізі номенклатури придбаних та реалізованих товарів (робіт, послуг), із зазначенням реквізитів контрагентів, дати реєстрації податкових накладних, найменування товарно-матеріальних цінностей, їх кількісних та вартісних показників, що містяться в АІС «Архів податкової звітності»;

- інформації щодо ідентифікаційних ознак кінцевого обладнання телекомунікаційних мереж (назви електронних поштових скриньок, ІР-адреси тощо), з яких протягом періоду часу з 09.04.2019 по 18.04.2025 здійснювалась реєстрація податкових накладних та декларацій;

- розшифровок податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів за період з09.04.2019 по 18.04.2025;

- відомостей про суми нарахованих та виплачених доходів всім найманим працівникам підприємства за період з 09.04.2019 по 18.04.2025, із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, дати і місця народження, адресних та паспортних даних, контактних телефонів вказаних працівників тощо, а також відомостей щодо підприємств, установ та організацій, де ці особи отримували доходи за період з 09.04.2019 по 18.04.2025;

- матеріалів планових та позапланових перевірок з питань дотримання вимог податкового та іншого законодавства за період з 09.04.2019 по 18.04.2025, з додатками, відомостей про їх оскарження, сплату донарахованих сум податків та штрафних санкцій; у разі встановлення фактів заниження податку на прибуток, ПДВ, ПДФО, ЄСВ - копій актів перевірок та прийнятих податкових повідомлень-рішень, наявних документів, що підтверджують такі факти, документів про їх оскарження, та результати розгляду таких скарг;

- інформації про те, чи зверталось підприємство або його службові особи до податкових органів для отримання роз'яснень за період з 09.04.2019 по 18.04.2025, якщо так, то надати належним чином засвідчені копії документів про такі звернення та зміст наданих консультацій, роз'яснень;

- довідок про встановлення місцезнаходження (місце проживання) платника податків, повідомлень про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням, рішень про доцільність направлення державному реєстратору повідомлення про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням; стану платника податків станом на день постановлення ухвали слідчого судді;

- інформації про те, чи відпрацьовувалось підприємство в рамках наказу ІНФОРМАЦІЯ_20 від 08.08.2011 № 475дск, ІНФОРМАЦІЯ_17 від 23.04.2012 № 329дск, наказу ІНФОРМАЦІЯ_21 від 05.07.2013 № 245 дск, якщо так, то з зазначенням категорії (податкова яма, транзитер, вигодонабувач).

Визначити строк дії ухвали тривалістю два місяці, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

Ухвала виготовлена в двох примірниках: примірник № 1 - у матеріалах судового провадження; примірник № 2 та завірені копії ухвали надано слідчому.

Слідчий суддя ОСОБА_1