Справа № 454/1888/25
08 вересня 2025 року Сокальський районний суд Львівської області у складі:
головуючого - судді Адамович М. Я. ,
за участю секретаря Коваль Р.В.,
розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін в місті Сокалі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
Позивач звернувся в суд з позовом до відповідачки про розірвання шлюбу у позовній заяві вказавши, що одружилися 03.07.2012року.
Подружнє життя у сторін не склалося.
Від шлюбу у сторін є дочка ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Через різні погляди на життя між ними часто виникали непорозуміння, які призвели до припинення подружніх відносин.
Вказує, що на даний час сторони подружніх відносин не підтримують та спільного господарства не ведуть.
Просить шлюб між ними розірвати.
Клопотань від жодної із сторін про розгляд справи в судовому засіданні з повідомленням (виклику) сторін до суду не надходило, а тому відповідно до ч.5 ст.279 ЦПК України суд постановив розглядати справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін за наявними в справі матеріалами.
Відповідач правом на подання відзиву не скористалася.
Відповідно до ч.2 ст. 247 ЦПК України, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
Дослідивши матеріали справи, суд дійшов наступних висновків.
Відповідно до свідоцтва про шлюб встановлено, що 03.07.2012 року у Жвирківській селищній раді Сокальського району Львівської області був зареєстрований шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_4 , про що зроблено відповідний актовий запис №07.
За час перебування у шлюбних відносинах у сторін народилася донька ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
У відповідності до ст. 112 Сімейного кодексу України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них.
Судом установлено, що сторони втратили взаємні подружні почуття, між ними склались відносини, які не сприяють подальшому збереженню їх сім'ї. Зберігати сім'ю позивач не бажає, а збереження шлюбу суперечить її інтересам.
Керуючись ст.ст. 12, 81, 200 263-265 ЦПК України, суд,
Позов задовольнити.
Шлюб, зареєстрований 03.07.2012 року у Жвирківській селищній раді Сокальського району Львівської області між ОСОБА_1 та ОСОБА_4 , актовий запис №07 - розірвати.
Рішення може бути оскаржене сторонами в апеляційному порядку безпосередньо до Львівського апеляційного суду шляхом подання в 30-денний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги.
У разі, якщо рішення не було вручено в день його проголошення, пропущений строк може бути поновлено, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня отримання копії рішення суду.
Відомості, які зазначаються в рішенні суду відповідно до п.4) ч.5 ст.265 ЦПК України та не проголошуються, відповідно до ч.2 ст.268 ЦПК України.
Позивач: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , місце проживання: АДРЕСА_1 .
Відповідач: ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , місце проживання: АДРЕСА_2 .
Головуючий: М. Я. Адамович