"12" вересня 2025 р. Справа № 363/6676/24
12 вересня 2025 року м. Вишгород
Вишгородський районний суд Київської області у складі головуючого судді ОСОБА_1 при секретарі судового засідання - ОСОБА_2 , за участі прокурора - ОСОБА_3 , розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м. Вишгород обвинувальний акт у кримінальному провадженні № 12024111420000161 від 25.07.2024 р. відносно ОСОБА_4 та ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15 ч. 4 ст. 185 КК України,-
встановив:
В провадженні Вишгородського районного суду перебуває кримінальне провадженння за обвинуваченням ОСОБА_4 та ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15 ч. 4 ст. 185 КК України.
Обвинувачені ОСОБА_4 та ОСОБА_5 в судове засідання не з'явились без поважних причин, повідомлені належним чином.
Прокурором заявлено клопотання про застосування до обвинувачених ОСОБА_4 та ОСОБА_5 заходів примусового приводу на наступне судове засідання.
Статтею 323 КПК України передбачено, якщо обвинувачений, до якого не застосовано запобіжний захід у вигляду тримання під вартою, не прибув за викликом у судове засідання, суд відкладає судовий розгляд, призначає дату нового засідання і вживає заходів до забезпечення його прибуття до суду. Суд також має право постановити ухвалу про привід обвинуваченого.
З'ясувавши думку прокурора, та враховуючи те, що обвинувачені без поважних причин не з'явились в судове засідання, суд дійшов висновку про необхідність застосування до обвинувачених приводу, виконання якого доручити Національній поліції.
Керуючись статтею 323 КПК України, суд,
ухвалив:
Здійснити привід обвинувачених:
- ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 та проживає за адресою: АДРЕСА_2 .
- ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , який зареєстрований проживає за адресою: АДРЕСА_3 в судове засідання, яке відбудеться 29 жовтня 2025 року об 14 годині 00 хвилин в приміщенні Вишгородського районного суду Київської області.
Виконання даної ухвали доручити працівникам Вишгородського РУП ГУ НП в Київській області, Бучанського РУП ГУ НП в Київській області.
Контроль за виконанням ухвали доручити Бучанській окружній прокуратурі.
У разі неможливості виконання ухвали суду, просимо повідомити про це суд, в строк до 29 жовтня 2025 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий ОСОБА_1