Справа № 507/1136/25
Провадження № 2/507/430/2025
"12" вересня 2025 р. Любашівський районний суд Одеської області у складі :
головуючого судді - Дармакуки Т.П.
при секретарі судового засідання - Копищик М.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в селищі Любашівка в порядку спрощеного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до фермерського господарства «Росинка» про стягнення орендної плати,
встановив:
На підставі ухвали Любашівського районного суду Одеської області від відкрито провадження у даній справі та призначено справу до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без виклику (повідомлення) осіб.
Відповідач надав відзив на позовну заяву, в якій зазначив, що сплачував орендну плату та надав докази.
Відповідь на відзив до суду не надійшла, отже виникла необхідність у з'ясуванні обставин справи.
З огляду на зазначене, суд вбачає за доцільне призначити судове засідання з викликом сторін.
Відповідно до ч. 5 ст. 279 ЦПК України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
За таких обставин, з огляду на необхідність з'ясування обставин справи, а також вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті, суд вважає за необхідне перейти від спрощеного провадження у цивільній справі без повідомлення (виклику) сторін до розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
Керуючись ст.ст. 260, 261, 279 ЦПК України, суддя,
ухвалив:
У справі за позовом ОСОБА_1 до фермерського господарства «Росинка» про стягнення орендної плати, перейти від розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін до розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
Викликати в судове засідання на 10:30 годину 22 вересня 2025 року сторони.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Т.П. Дармакука