Справа № 946/7648/24
Провадження № 2-п/946/32/25
11 вересня 2025 року Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області в складі:
головуючого судді Пащенко Т.П.,
за участю секретаря судового засідання Топтигіної О.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Ізмаїлі клопотання представника ОСОБА_1 - адвоката Попової Тетяни Сергіївни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції по цивільній справі за заявою представника ОСОБА_1 - адвоката Попової Тетяни Сергіївни про поновлення строку на подання заяви та перегляд заочного рішення Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області від 06 лютого 2025 року по цивільній справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Укр Кредит Фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -
В провадженні Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області знаходиться цивільна справа за заявою представника ОСОБА_1 - адвоката Попової Т.С. про поновлення строку на подання заяви та перегляд заочного рішення Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області від 06.02.2025 року по цивільній справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Укр Кредит Фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
08.09.2025 року до суду надійшла заява представника ОСОБА_1 - адвоката Попової Т.С. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Дослідивши клопотання, матеріали справи, суд прийшов до наступного висновку.
Відповідно до ч.ч.1,2,3,4 ст.212 ЦПК України учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Учасник справи, його представник подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. У заяві про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні іншого суду в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Суддя (суддя-доповідач) розглядає заяву учасника справи, його представника про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду без повідомлення учасників справи. За результатами розгляду заяви постановляється ухвала. В ухвалі про участь учасника справи, його представника у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні іншого суду зазначається суд, який має забезпечити її проведення. Копія такої ухвали негайно, але не пізніше наступного дня з дня її постановлення, надсилається учаснику справи чи його представнику відповідно та суду, який має забезпечити проведення відеоконференції. Учасник справи, його представник бере участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та засобів електронної ідентифікації, що мають високий рівень довіри, відповідно до вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги", у порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів). У разі відсутності в учасника справи, його представника засобів електронної ідентифікації, передбачених абзацом першим цієї частини, ідентифікація такої особи здійснюється відповідно до вимог Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус".
Враховуючи вищевикладене, суд відповідно до вимог ст. 212 ЦПК України вважає за можливе заяву представника відповідача задовольнити.
Керуючись ст.ст.212, 260, 353 ЦПК України, суд, -
Клопотання представника ОСОБА_1 - адвоката Попової Тетяни Сергіївни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції по цивільній справі за заявою представника ОСОБА_1 - адвоката Попової Тетяни Сергіївни про поновлення строку на подання заяви та перегляд заочного рішення Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області від 06 лютого 2025 року по цивільній справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Укр Кредит Фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором - задовольнити.
Судове засідання, призначене на 18 вересня 2025 року, та подальші судові засідання, провести в режимі відеоконференції за участю представника ОСОБА_1 - адвоката Попової Тетяни Сергіївни (ел. пошта ІНФОРМАЦІЯ_1 , тел. НОМЕР_1 , РНОКПП НОМЕР_2 ) в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного кабінету за допомогою підсистеми відеоконференцзв'язку ЄСІТС (ВКЗ).
Копію ухвали про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції надіслати представнику ОСОБА_1 - адвокату Поповій Тетяні Сергіївні (ел. пошта ІНФОРМАЦІЯ_1 , тел. НОМЕР_1 , РНОКПП НОМЕР_2 ).
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Т.П.Пащенко