11.09.2025 Справа №607/23347/24 Провадження №2/607/1313/2025
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області в складі головуючого судді Стельмащука П.Я., за участю секретаря судового засідання Двикалюк І.В., при розгляді цивільної справи за позовом представника ОСОБА_1 , ОСОБА_2 адвоката Леха Миколи Юрійовича до ОСОБА_3 , Товариства з обмеженою відповідальністю «Авакс-Проф» про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, заподіяної внаслідок дорожньо-транспортної пригоди,
Ухвалою Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 29.04.2025 у даній цивільній справі призначено судову автотехнічну (транспортно-трасологічну) експертизу, проведення якої доручено експертам Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
На час проведення експертизи провадження у справі зупинено.
Матеріали справи повернуті до суду з Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України з повідомленням експерта про неможливість проведення судової експертизи.
З урахуванням викладеного, провадження по цивільній справі слід поновити.
Керуючись ст.254 ЦПК України, суд
Поновити провадження у цивільній справі за позовом представника ОСОБА_1 , ОСОБА_2 адвоката Леха Миколи Юрійовича до ОСОБА_3 , Товариства з обмеженою відповідальністю «Авакс-Проф» про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, заподіяної внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.
Призначити підготовче судове засідання на 21.10.2025 о 11 год. 00 хв. в приміщенні Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області, місцезнаходження: вулиця Котляревського, буд. 34, місто Тернопіль (зал судового засідання №1, 2 поверх), під головуванням судді Стельмащука П.Я.
Викликати у судове засідання учасників справи.
Копію ухвалу направити особам, які беруть участь у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання.
Головуючий суддя П. Я. Стельмащук