Ухвала від 10.09.2025 по справі 461/7430/25

Справа № 461/7430/25

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

10 вересня 2025 року місто Львів

Суддя Галицького районного суду м. Львова Стрельбицький В.В., дослідивши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , адреса: АДРЕСА_1 ), в інтересах якого діє адвокат Коцай Ганна Любомирівна (79000, м. Львів, пл. Князя Святослава, 5; ІНФОРМАЦІЯ_2 ) до Львівської митниці (79000, м. Львів, вул. Костюшка, 1) про скасування постанови,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 , в інтересах якого діє адвокат Коцай Ганна Любомирівна, звернувся до суду з позовом до Львівської митниці про скасування постанови, з підстав викладених у позові.

За змістом і формою позовна заява відповідає вимогам ст.160,161 КАС України.

З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття позовної заяви та відкриття провадження у справі, передбачені ст.170 КАС України, відсутні.

Згідно ст. 286 КАС України, справу слід розглядати за правилами спрощеного позовного провадження. У відповідності до ч.1 ст.269 КАС України у справах, визначених ст. 286 КАС України, заявами по суті справи є позовна заява та відзив на позовну заяву (відзив).

На підставі викладеного, вважаю, що наявні належні підстави для відкриття провадження у справі та призначення її до судового розгляду.

Розгляд даної справи провести за правилами розгляду окремих категорій термінових адміністративних справ.

Керуючись ст. 160-161, 170-171, 268, 286КАС України,

ПОСТАНОВИВ:

відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , адреса: АДРЕСА_1 ), в інтересах якого діє адвокат Коцай Ганна Любомирівна (79000, м. Львів, пл. Князя Святослава, 5; ІНФОРМАЦІЯ_2 ), до Львівської митниці (79000, м. Львів, вул. Костюшка, 1) про скасування постанови.

Призначити судове засідання у справі на «18» вересня 2025 року о «16» годині «00» хвилин у приміщенні Галицького районного суду м. Львова за адресою: м. Львів, вул. Чоловського, буд. 2.

Копію ухвали про відкриття провадження направити учасникам справи.

Встановити відповідачу, враховуючи строк розгляду справи, визначений ст. 286 КАС України, п'ятиденний строк з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі для подання відзиву на позов, який повинен відповідати вимогам ст. 162 КАС України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову.

Роз'яснити відповідачеві, що відповідно до вимог ч. 3 ст. 162 КАС України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 6 ст. 162 КАС України).

Роз'яснити учасникам справи, що у відповідності до ч.3 ст.268 КАС України, неприбуття у судове засідання учасника справи, повідомленого відповідно до положень цієї статті, не перешкоджає розгляду справи у судах першої та апеляційної інстанцій.

Роз'яснити відповідачу, що, згідно ч. 2 ст. 77 КАС України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дій чи бездіяльності покладається на відповідача. Суб'єкт владних повноважень повинен подати суду всі наявні у нього документи та матеріали, які можуть бути використані як докази у справі.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, яка розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою http://court.gov.ua/fair/ .

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя В.В. Стрельбицький

Попередній документ
130118234
Наступний документ
130118236
Інформація про рішення:
№ рішення: 130118235
№ справи: 461/7430/25
Дата рішення: 10.09.2025
Дата публікації: 12.09.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Галицький районний суд м. Львова
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо захисту політичних (крім виборчих) та громадянських прав, зокрема щодо; забезпечення права особи на звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (23.12.2025)
Результат розгляду: залишено без змін
Дата надходження: 09.09.2025
Предмет позову: про скасування постанови
Розклад засідань:
18.09.2025 16:00 Галицький районний суд м.Львова
07.10.2025 15:30 Галицький районний суд м.Львова
23.10.2025 13:00 Галицький районний суд м.Львова
30.10.2025 15:15 Галицький районний суд м.Львова