Ухвала від 08.09.2025 по справі 643/8931/25

УХВАЛА

08 вересня 2025 р.Справа № 643/8931/25

Другий апеляційний адміністративний суд у складі:

судді-доповідача Калиновського В.А., суддів: Русанової В.Б. , Бегунца А.О. ,

розглянувши питання відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Департаменту патрульної поліції на рішення Салтівського районного суду міста Харкова від 16.07.2025 по справі № 643/8931/25

за позовом ОСОБА_1

до Департаменту патрульної поліції

про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення та закриття справи,

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Салтівського районного суду міста Харкова від 16.07.2025 задоволено частково позов ОСОБА_1 до Департаменту патрульної поліції про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення та закриття справи.

На зазначене рішення Департамент патрульної поліції подано апеляційну скаргу.

Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 296 Кодексу адміністративного судочинства України (далі по тексту - КАС України), подана з дотриманням порядку, визначеного ст. 297 КАС України, і строків апеляційного оскарження, передбачених ст. 295 КАС України.

Підстав для відмови у відкритті апеляційного провадження, залишення апеляційної скарги без руху або її повернення не встановлено.

З огляду на викладене, колегія суддів вважає, що наявні підстави для відкриття апеляційного провадження та підготовки справи до апеляційного розгляду в порядку, встановленому ст. 306 КАС України.

Керуючись ст.ст. 293, 295-297, 300 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Департаменту патрульної поліції на рішення Салтівського районного суду міста Харкова від 16.07.2025 по справі № 643/8931/25 за позовом ОСОБА_1 до Департаменту патрульної поліції про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення та закриття справи.

Встановити учасникам справи строк для подання відзиву на апеляційну скаргу разом з доказами надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи до судового засідання.

Надіслати учасникам справи копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів разом з ухвалою про відкриття апеляційного провадження у справі.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач В.А. Калиновський

Судді В.Б. Русанова А.О. Бегунц

Попередній документ
130044030
Наступний документ
130044032
Інформація про рішення:
№ рішення: 130044031
№ справи: 643/8931/25
Дата рішення: 08.09.2025
Дата публікації: 10.09.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Другий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо; дорожнього руху, транспорту та перевезення пасажирів, з них; дорожнього руху
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (16.09.2025)
Результат розгляду: залишено без змін
Дата надходження: 04.06.2025
Предмет позову: щодо скасування постанови про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі і закриття цієї справи
Розклад засідань:
16.09.2025 11:50 Другий апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
ДОВГОТЬКО ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
КАЛИНОВСЬКИЙ В А
суддя-доповідач:
ДОВГОТЬКО ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
КАЛИНОВСЬКИЙ В А
відповідач:
Департамент патрульної поліції
позивач:
Чернобай Вадим Миколайович
відповідач (боржник):
Департамент патрульної поліції
заявник апеляційної інстанції:
Департамент патрульної поліції
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Департамент патрульної поліції
представник відповідача:
Свінтіцька Тетяна Петрівна
представник позивача:
адвокат Стеценко Андрій Юрійович
суддя-учасник колегії:
БЕГУНЦ А О
РУСАНОВА В Б