Справа №766/13584/25 н/п 2/766/12038/25
05 вересня 2025 року суддя Херсонського міського суду Херсонської області Кузьміна О.І. розглянувши матеріали позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Діджи Фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,-
Ухвалою Херсонського міського суду Херсонської області від 05 вересня 2025 року прийнято позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Діджи Фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором до розгляду та відкрито провадження у справі розглядати за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін та призначено судове засідання.
Згідно зі ст.269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Суд, дослідивши матеріали справи, вбачає підстави для виправлення описки в ухвалі суду від 05 вересня 2025 року, оскільки у вступній та в першому абзаці описової частинах ухвали була допущена описка, а саме, зазначений позивач «Товариства з обмеженою відповідальністю «Цикл Фінанс» замість вірного «Товариства з обмеженою відповідальністю «Діджи Фінанс».
З урахуванням викладеного, суд вважає необхідним виправити допущену описки у вступній та в першому абзаці описової частинах ухвали Херсонського міського суду Херсонської області від 05 вересня 2025 року.
Допущена описка в ухвалі суду є технічною та її виправлення не впливає на його зміст, а тому зазначена описка підлягає виправленню.
Керуючись ст. 269 ЦПК України, суддя,-
Виправити описку у вступній та в першому абзаці описової частинах ухвали Херсонського міського суду Херсонської області від 05 вересня 2025 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Діджи Фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, та правильно читати: позивача «Товариства з обмеженою відповідальністю «Діджи Фінанс» замість «Товариства з обмеженою відповідальністю «Цикл Фінанс».
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Херсонського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення.
СуддяО. І. Кузьміна