Рішення від 05.09.2025 по справі 713/2732/25

Справа № 713/2732/25

Провадження №2-о/713/226/25

УХВАЛА

про прийняття заяви до розгляду

та відкриття провадження у справі

05.09.2025 м. Вижниця

Суддя Вижницького районного суду Чернівецької області Кибич І.А. перевіривши заяву ОСОБА_1 , інтереси якої представляє адвокат Краснюк Валентин Васильович, де заінтересованими особами є Вашківецька міська рада, Вижницького району Чернівецької області, ІНФОРМАЦІЯ_1 , про встановлення факту родинних відносин, -

ВСТАНОВИВ :

Заявниця ОСОБА_1 , інтереси якої представляє адвокат Краснюк В.В., де заінтересованими особами є Вашківецька міська рада, Вижницького району Чернівецької області, ІНФОРМАЦІЯ_1 , звернулась до суду із заявою про встановлення факту родинних відносин.

Відповідно до ст.ст.4, 23, 293, 316 ЦПК України заявниця має право на звернення з даною заявою до Вижницького районного суду Чернівецької області.

Заява за змістом і формою відповідає вимогам ст.ст.174, 175, 177, 318 ЦПК України.

Перешкоди в порушенні справи передбачених ст.185 ЦПК України відсутні.

Заявниця звернулась до суду з даною заявою, посилаючись на те, що її син - молодший сержант ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , зник безвісти під час виконання бойових дій пов'язаних із захистом Батьківщини поблизу населеного пункту Дємідовка, Красноярузького району Білгородської області. Встановлення факту необхідно для отримання допомоги.

З матеріалів заяви вбачається, що ОСОБА_2 проходив службу у військовій частині НОМЕР_1 .

Порядок залучення заінтересованої особи у ЦПК України не врегульований, а відповідно до ч.3 ст.294 ЦПК України справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, суд при залученні заінтересованої особи керується вимогами ст. 53 ЦПК України, що регулює порядок залучення до участі у справі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог.

Крім цього, відповідно до ч.4 ст.294 ЦПК України, справи окремого провадження суд розглядає за участю заявника і заінтересованих осіб.

З метою повного та всебічного з'ясування обставин справи, суд, вважає за необхідне залучити військову частину НОМЕР_1 місцезнаходження: АДРЕСА_1 до участі у справі як заінтересовану особу.

Керуючись ст.ст.4, 23, 187 ЦПК України, Суд, -

УХВАЛИВ:

Прийняти заяву до розгляду та відкрити провадження у справі №713/2732/25 року за заявою ОСОБА_1 , інтереси якої представляє адвокат Краснюк Валентин Васильович, де заінтересованими особами є Вашківецька міська рада, Вижницького району Чернівецької області, ІНФОРМАЦІЯ_1 , про встановлення факту родинних відносин.

Призначити відкрите судове засідання на 25 вересня 2025 року о 11-00 год. в приміщенні Вижницького районного суду Чернівецької області за адресою: м. Вижниця, вулиця Українська, 13.

Залучити в якості заінтересованої особи - військову частину НОМЕР_1 місцезнаходження: АДРЕСА_1 .

Направити заінтересованим особам копію заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати в строк до 25.09.2025 року подати письмові заперечення проти заяви із зазначенням доказів, що його підтверджують.

Копію ухвали направити заявнику, представнику, заінтересованим особам.

Відповідно до ст.294 ч.1, ч.3 ЦПК України роз'яснити учасникам справи щодо обов'язку сприяти у здійсненні та охороні гарантованих Конституцією і законами України прав, свобод чи інтересів фізичних або юридичних осіб, вживати заходів щодо всебічного, повного і об'єктивного з'ясування обставин справи. Справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду. Інші особливості розгляду цих справ встановлені розділом IV ЦПК України.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, яка розглядається за веб-адресою на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет: http://vg.cv.court.gov.ua.

Ухвала окремо від рішення суду не може бути оскаржена в апеляційному порядку, заперечення на ухвалу може бути включено до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя Іван КИБИЧ

Попередній документ
129995813
Наступний документ
129995815
Інформація про рішення:
№ рішення: 129995814
№ справи: 713/2732/25
Дата рішення: 05.09.2025
Дата публікації: 08.09.2025
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Вижницький районний суд Чернівецької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них:; інших фактів, з них:.
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (06.10.2025)
Дата надходження: 02.09.2025
Розклад засідань:
25.09.2025 11:00 Вижницький районний суд Чернівецької області
06.10.2025 09:30 Вижницький районний суд Чернівецької області
Учасники справи:
головуючий суддя:
КИБИЧ ІВАН АДАМОВИЧ
суддя-доповідач:
КИБИЧ ІВАН АДАМОВИЧ