Ухвала від 04.09.2025 по справі 644/7755/25

04.09.2025 Суддя Попова В. О.

Справа № 644/7755/25

Провадження № 6/644/216/25

УХВАЛА

04 вересня 2025 року м.Харків

Суддя Індустріального районного суду м.Харкова Попова В.О., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Укрфінстандарт», заінтересовані особи: Товариство з обмеженою відповідальністю «Юридична компанія «Дія Актив», приватний виконавець Пашков Юрій Дмитрович, боржник: ОСОБА_1

про заміну сторони у виконавчому провадженні

УСТАНОВИВ:

Заявник - Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Укрфінстандарт» в особі представника - Жевеги К.В., яка діє на підставі довіреності від 05.05.2025, звернувся до Індустріального районного суду м.Харкова із заявою про заміну сторони виконавчого провадження, у якій просить замінити у виконавчому провадженні № 67039267 щодо примусового виконання виконавчого документу, виданого Приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Бригідою Володимиром Олександровичем за № 26699 від 15.09.2021 про стягнення із боржника - ОСОБА_1 заборгованості на користь стягувача - Товариство з обмеженою відповідальністю «Юридична компанія «Дія Актив», сторону виконавчого провадження - стягувача Товариство з обмеженою відповідальністю «Юридична компанія «Дія Актив» на його правонаступника - Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Укрфінстандарт»

Вирішуючи питання щодо підсудності зазначеної справи суд зазначає наступне.

Згідно до ст. 446 ЦПК України процесуальні питання, пов'язані з виконанням судових рішень у цивільних справах, вирішуються судом, який розглядав справу як суд першої інстанції, якщо інше не визначено цим розділом. Процесуальні питання, пов'язані з виконанням рішень інших органів (посадових осіб), вирішуються судом за місцем виконання відповідного рішення.

Визначення змісту категорії місця виконання рішення наведене у статті 24 Закону України «Про виконавче провадження».

Виходячи зі змісту статті 24 Закону України «Про виконавче провадження» місцем виконання судового рішення є місце провадження виконавчих дій з його примусового виконання. Такі виконавчі дії провадяться за місцем проживання боржника, місцем його перебування, роботи або за місцем знаходженням його майна.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 27, 446 ЦПК України

ПОСТАНОВИВ:

Відкрити провадження у цивільній справі за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Укрфінстандарт», заінтересовані особи: Товариство з обмеженою відповідальністю «Юридична компанія «Дія Актив», приватний виконавець Пашков Юрій Дмитрович, боржник ОСОБА_1 про заміну сторони у виконавчому провадженні.

Призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні в приміщенні Індустріального районного суду м.Харкова, що розташовано за адресою місто Харків, проспект Архітектора Альошина, 7, на 11 вересня 2025 року на 09 годину 20 хвилин хвилин.

Про час та дату розгляду справи повідомити сторони.

Копію ухвали направити сторонам.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки: http://og.hr.court.gov.ua /sud2029/.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: В.О. Попова

Попередній документ
129980191
Наступний документ
129980193
Інформація про рішення:
№ рішення: 129980192
№ справи: 644/7755/25
Дата рішення: 04.09.2025
Дата публікації: 08.09.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Індустріальний районний суд міста Харкова
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (11.11.2025)
Результат розгляду: подання (заяву, клопотання) задоволено
Дата надходження: 27.08.2025
Розклад засідань:
11.09.2025 09:20 Орджонікідзевський районний суд м.Харкова
28.10.2025 11:00 Орджонікідзевський районний суд м.Харкова
11.11.2025 15:40 Орджонікідзевський районний суд м.Харкова