Справа № 548/1720/25
Провадження №1-кп/548/212/25
(вступна та резолютивна частини)
03 вересня 2025 року м. Хорол
Хорольський районний суд Полтавської області в складі :
головуючого судді - ОСОБА_1 ,
при секретарі судового засідання - ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Хорол кримінальне провадження № 12025170590000077 по обвинуваченню:
ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Щастя, Жовтневого району Луганської області, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , українця, громадянина України, в силу ст. 89 КК України раніше не судимого
у вчиненні кримінального правопорушення , передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України
за участю сторін кримінального провадження:
сторони обвинувачення - прокурора ОСОБА_4 , ОСОБА_5
обвинуваченого - ОСОБА_3
потерпілої сторони - ОСОБА_6
Враховуючи, що на всій території України введено воєнний стан, суд, керуючись п.15 ст.615 КПК України, вважає за необхідне обмежитись проголошенням вступної і резолютивної частини вироку.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 31, 176-179, 369 371, 373 376, 394, 395 КПК України, суд -
ОСОБА_3 визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст.185 КК України та призначити йому покарання у виді 5 (п"яти) років позбавлення волі.
На підставі ст.75 КК України ОСОБА_3 від відбування призначеного покарання звільнити з випробувальним строком на 3 (три) роки, якщо ОСОБА_3 не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього судом обов'язки, передбачені ст.76 КК України, а саме: 1) періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; 2) повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання; 3) не виїжджати за межі України без узгодження з уповноваженим органом з питань пробації.
Запобіжний захід відносно ОСОБА_3 , до вступу вироку в законну силу - не застосовувати.
Речові докази:
- банківську картку № НОМЕР_1 - після набрання вироком суду законної сили - повернути власнику ОСОБА_6 .
Вирок може бути оскаржено в апеляційному порядку через Хорольський районний суд Полтавської області протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Повний текст вироку негайно після проголошення вступної та резолютивної частини згідно ч.15 ст.615 КПК України вручити обвинуваченому, прокурору.
ГоловуючийОСОБА_1