Ухвала від 02.09.2025 по справі 759/19881/25

пр. № 1-кс/759/5520/25

ун. № 759/19881/25

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 вересня 2025 року слідчий суддя Святошинського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши клопотання старшого слідчого відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого управління Головного управління Національної поліції в Київській області ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів, подане у досудовому розслідуванні внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42023110000000094 від 23.03.2023 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 1, 2, 3 ст. 255, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст.209, ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України,

ВСТАНОВИВ:

До Святошинського районного суду м. Києва надійшло клопотання старшого слідчого відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого управління Головного управління Національної поліції в Київській області ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів, подане у досудовому розслідуванні внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42023110000000094 від 23.03.2023 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 1, 2, 3 ст. 255, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст.209, ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України.

Клопотання мотивоване тим, що досудовим розслідуванням встановлено, що протягом 2022-2024 років на території Бучанської міської територіальної громади Київської області діяла злочинна організація, учасники якої налагодили схему з розкрадання коштів місцевого бюджету ІНФОРМАЦІЯ_1 , які виділялися для відновлення житлового фонду та соціальної інфраструктури населених пунктів громади, зруйнованих та пошкоджених внаслідок бойових дій.

Зокрема, керівниками виконавчих органів та окремих структурних підрозділів ІНФОРМАЦІЯ_2 укладені протягом 2022-2023 років договори підряду (за процедурою звітування про укладений договір) з підконтрольними та взаємопов'язаними між собою суб'єктами господарювання: ФОП ОСОБА_4 , РНОКПП: НОМЕР_1 , ФОП ОСОБА_5 , РНОКПП: НОМЕР_2 та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (ЄДРПОУ НОМЕР_3 ) на виконання переважної більшості робіт з поточного та капітального ремонтів пошкоджених об'єктів житлового фонду та соціальної інфраструктури, відновлення зруйнованих будинків шляхом будівництва нових, за рахунок коштів місцевого бюджету ІНФОРМАЦІЯ_4 , наданих субвенцій з обласного бюджету Київської області та державного бюджету України, у тому числі й грантових коштів та коштів благодійних міжнародних організацій.

В свою чергу, дані суб'єкти господарювання шляхом істотного завищення ринкової вартості будівельних матеріалів, які використовувалися під час виконання будівельних робіт, а також подальшого проведення фіктивних (безтоварних) фінансово-господарських операцій, отримували можливість виведення частини перерахованих бюджетних коштів у готівку. В подальшому виведену таким чином готівку розподіляли як неправомірну вигоду між учасниками групи. Таким чином, за прямого сприяння та активних дій всіх учасників злочинної організації привласнено бюджетних коштів в особливо великих розмірах.

Підстави обґрунтованої підозри стосовно того, що фінансові операції, пов'язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, та обґрунтовування наявності причинно-наслідкового зв'язку між обставинами, які досліджуються в ході кримінального провадження та фінансовими операціями, є наступне.

У ході розслідування відпрацьовано сім об'єктів відновлення на території Бучанської міської територіальної громади Київської області, проведено ряд судових експертиз. Загальна сума збитку внаслідок діяльності вказаної злочинної організації на даний момент документально підтверджено у розмірі 4,6 млн. грн. Водночас, загальна сума зняття готівки та придбання валюти (легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом) складає понад 25 млн. грн.

Так під час досудового розслідування встановлено, що ФОП ОСОБА_4 для отримання у 2022-2024 роках бюджетних коштів від розпорядників місцевого бюджету ІНФОРМАЦІЯ_1 використовував два банківські рахунки:

- НОМЕР_4 , відкритий у АТ КБ " ІНФОРМАЦІЯ_5 " (МФО НОМЕР_5 );

- НОМЕР_6 , відкритий в АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ).

Після отримання бюджетних коштів на вказані банківські рахунки, що відкриті на ФОП ОСОБА_4 , останній частину отриманих коштів перераховував на банківські рахунки підконтрольних суб'єктів господарювання, а частину - на власний банківський рахунок НОМЕР_8 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ), який використовувався ФОП ОСОБА_4 для легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом.

Після отримання бюджетних коштів на вказані банківські рахунки, що відкриті на ФОП ОСОБА_4 , останній частину отриманих коштів перераховував на банківські рахунки підконтрольних суб'єктів господарювання, а частину - на власний банківський рахунок НОМЕР_8 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ), який використовувався ОСОБА_4 для легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом, з призначенням платежів «Дохід від підприємницької діяльності».

Аналізом фінансових операцій по банківському рахунку НОМЕР_6 , відкритому в АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ФОП ОСОБА_4 (примітка: рахунок використовувався для отримання коштів місцевого бюджету ІНФОРМАЦІЯ_4 ), виявлені наступні ризикові операції, по яким отримані бюджетні кошти через проведення серії банківських операцій (у тому числі й переведення коштів на інші рахунки контрагентів) в кінці виводилися у готівку, зокрема по таким рахункам:

- рахунок НОМЕР_9 , відкритий у в АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (ЄДРПОУ НОМЕР_3 );

- рахунок НОМЕР_10 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ФОП ОСОБА_6 , РНОКПП: НОМЕР_11 ;

- рахунок НОМЕР_12 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ФОП ОСОБА_7 , РНОКПП: НОМЕР_13 ;

- рахунок НОМЕР_14 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ФОП ОСОБА_8 , РНОКПП: НОМЕР_15 ;

- рахунок НОМЕР_16 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ФОП ОСОБА_9 , РНОКПП: НОМЕР_17 .

Аналізом фінансових операцій по банківському рахунку НОМЕР_8 , відкритому в АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ФОП ОСОБА_4 (примітка: рахунок використовувався для легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом), виявлені наступні ризикові операції, по яким отримані бюджетні кошти через проведення серії банківських операцій в кінці виводилися у готівку (у тому числі й зняття готівки самим ОСОБА_4 , а також переведення коштів на інші рахунки контрагентів), зокрема по таким рахункам:

- рахунок НОМЕР_18 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ОСОБА_6 , РНОКПП: НОМЕР_11 ;

- рахунок НОМЕР_14 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ОСОБА_8 , РНОКПП: НОМЕР_15 ;

- рахунок НОМЕР_16 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ОСОБА_9 , РНОКПП: НОМЕР_17 ;

- рахунок НОМЕР_19 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ОСОБА_5 , РНОКПП: НОМЕР_2 ;

- рахунок НОМЕР_20 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ОСОБА_10 , РНОКПП: НОМЕР_21 .

Таким чином, досудовим розслідуванням встановлені факти виведення у готівку коштів місцевого бюджету ІНФОРМАЦІЯ_1 на суму понад 25 млн. грн., отриманих протягом 2022-2023 років ФОП ОСОБА_4 та підконтрольними йому суб'єктами господарювання через проведення сумнівних фінансових операцій (перерахування коштів на різні підконтрольні рахунки). Щодо проведення таких фінансових операцій є підозри, що вони проведені з метою легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом.

Водночас, аналізом таких фінансових операцій та дослідження схем виведення коштів у готівку, встановлено, що вони, у більшості випадків, здійснювалися через банківські рахунки, відкриті на фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) шляхом зняття готівки через банківські відділення АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) або банківські автомати самообслуговування (банкомати) вказаної банківської установи способом здійснення великої кількості повторювальних фінансових операцій на ідентичні суми коштів.

Так, підпунктами 8, 11 та 12 пункту 68 розділу ІІІ «Індикатори за різними видами продуктів (послуг)» Додатку 20 «Індикатори підозрілості фінансових операції» до Положення про здійснення банками фінансового моніторингу, затвердженого Постановою Правління НБУ від 19.05.2020 № 65 (зі змінами), передбачено, що індикаторами підозрілості фінансових операцій являються наступні готівкові операції:

8) проведення значної кількості фінансових операцій із зняття готівкових коштів на невеликі суми з рахунків клієнтів через різні відділення одного банку або групою осіб, які одночасно входять до одного відділення банку;

11) зняття готівкових коштів у значних розмірах з поточного рахунку, за яким протягом тривалого часу (не менше півроку) не здійснювалося будь-яких операцій клієнтом, або з рахунку, на який нещодавно був зарахований переказ з-за кордону на велику суму;

12) зняття готівки відбувається майже в один і той самий час з одного банківського автомата самообслуговування з рахунків декількох клієнтів, а кошти, що обліковуються на зазначених рахунках, знімаються повністю або майже в повному обсязі.

Тому органу досудового розслідування для всебічного, повного та неупередженого дослідження обставин кримінального провадження, необхідно отримати у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) наступні відомості, що містяться у документах, які становлять охоронювану законом таємницю, зокрема:

1. Відомості про застосування уповноваженими посадовими особами АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) процедури фінансового моніторингу у порядку Положення про здійснення банками фінансового моніторингу, затвердженого Постановою Правління НБУ від 19.05.2020 № 65 (зі змінами), підстави для її застосування та результатів застосованих заходів фінансового моніторингу у зв'язку з проведенням значної кількості фінансових операцій зі зняття готівкових коштів за період з 30.09.2022 по теперішній час по наступним банківським рахункам клієнтів банку:

- рахунок НОМЕР_6 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ФОП ОСОБА_4 , РНОКПП: НОМЕР_1 ;

- рахунок НОМЕР_8 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ОСОБА_4 , РНОКПП: НОМЕР_1 ;

- рахунок НОМЕР_22 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ФОП ОСОБА_5 , РНОКПП: НОМЕР_2 ;

- рахунок НОМЕР_19 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ОСОБА_5 , РНОКПП: НОМЕР_2 ;

- рахунок НОМЕР_9 , відкритий у в АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (ЄДРПОУ НОМЕР_3 );

- рахунок НОМЕР_16 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ФОП ОСОБА_9 , РНОКПП: НОМЕР_17 ;

- рахунок НОМЕР_16 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ОСОБА_9 , РНОКПП: НОМЕР_17 ;

- рахунок НОМЕР_10 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ФОП ОСОБА_6 , РНОКПП: НОМЕР_11 ;

- рахунок НОМЕР_18 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ОСОБА_6 , РНОКПП: НОМЕР_11 ;

- рахунок НОМЕР_12 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ФОП ОСОБА_7 , РНОКПП: НОМЕР_13 ;

- рахунок НОМЕР_23 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ОСОБА_7 , РНОКПП: НОМЕР_13 ;

- рахунок НОМЕР_14 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ФОП ОСОБА_8 , РНОКПП: НОМЕР_15 ;

- рахунок НОМЕР_14 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ОСОБА_8 , РНОКПП: НОМЕР_15 ;

- рахунок НОМЕР_20 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ОСОБА_10 , РНОКПП: НОМЕР_21 .

2. Належним чином завірені копії наступних організаційно-розпорядчих документів АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 »:

- положення про відділ фінансового моніторингу АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 »;

- правил внутрішнього фінансового моніторингу та програм проведення первинного фінансового моніторингу у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » в редакціях, чинних протягом 30.09.2022-01.01.2025 включно, наявність яких є прямою вимогою Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»;

- організаційно-розпорядчих документів АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 », яким визначено працівника (працівників) банківської установи, відповідального (відповідальних) за проведення первинного фінансового моніторингу у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » у період з 30.09.2022 до 01.01.2025 включно;

3. Належним чином завірені копії організаційно-розпорядчих документів АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 », згідно яких ОСОБА_11 призначено на посаду заступника начальника Рівненського відділення АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » та визначено її посадові обов'язки.

Необхідність в отриманні тимчасового доступу до наведених вище документів і їх вилученні, зумовлена тим, що ці документи є доказами у кримінальному провадженні, оскільки вони містять відомості щодо фактів заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем службовими особами підрядника і розпорядників місцевого бюджету ІНФОРМАЦІЯ_4 .

Тому одержання тимчасового доступу та вилучення наведених вище документів надасть стороні обвинувачення змогу об'єктивно встановити всі обставини вчинення даного кримінального правопорушення та осіб, які причетні до нього, у тому числі й обставини виведення отриманих коштів у готівку з метою подальшого надання та отримання неправомірної вигоди.

Таким чином, у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказані речі і документи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у досудовому розслідуванні, тому необхідно отримати тимчасовий доступ до документів, які знаходяться у володінні АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 », шляхом їх вилучення.

В судове засідання слідчий не з'явився, подала заяву про слухання клопотання у її відсутності.

Особа у володінні якої знаходяться речі до суду не викликалась у відповідності до ч. 2 ст. 163 КПК України.

Дослідивши клопотання та копії матеріалів, якими обґрунтовуються доводи клопотання, слідчий суддя приходить до наступних висновків.

Судовим розглядом встановлено, що слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Київській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42023110000000094 від 23.03.2023 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 1, 2, 3 ст. 255, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст.209, ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України.

Відповідно до ч. 1 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Згідно частини 5, 6 статті 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи:

1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи;

2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні;

3) не становлять собою або не виключають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів

Згідно ч. 7 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.

Згідно п.5 ст.162 Кримінального процесуального кодексу України до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах та документах належать відомості, які можуть становити банківську таємницю.

Відповідно до ст.62 Закону України «Про банки та банківську діяльність» - інформація, щодо юридичних осіб, яка містить банківську таємницю, розкривається банками з письмового дозволу власника такої інформації або за рішенням суду.

Враховуючи вищевикладене, а також неможливість отримати відомості в інший спосіб та враховуючи, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що речі та документи, що перебувають у володінні АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ), місце знаходження: АДРЕСА_1 , мають значення для встановлення обставин кримінального правопорушення і можуть бути доказами під час судового розгляду, клопотання підлягає задоволенню.

Керуючись ст. 131, 132, 159, 160, 163, 164, 165, 166, 395 КПК України, слідчий суддя,

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання старшого слідчого відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого управління Головного управління Національної поліції в Київській області ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів, подане у досудовому розслідуванні внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42023110000000094 від 23.03.2023 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 1, 2, 3 ст. 255, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст.209, ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України - задовольнити.

Надати дозвіл старшому слідчому відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого управління Головного управління Національної поліції в Київській області ОСОБА_3 у кримінальному провадженні № 42023110000000094 від 23.03.2023, слідчим групи слідчих та прокурорам групи прокурорів на здійснення тимчасового доступу до речей та документів, що становлять охоронювану законом таємницю та знаходяться у володінні службових осіб АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ), місце знаходження: АДРЕСА_1 , та отримати наступні відомості, що містяться у документах, які становлять охоронювану законом таємницю, зокрема:

- відомості про застосування уповноваженими посадовими особами АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) процедури фінансового моніторингу у порядку Положення про здійснення банками фінансового моніторингу, затвердженого Постановою Правління НБУ від 19.05.2020 № 65 (зі змінами), підстави для її застосування та результатів застосованих заходів фінансового моніторингу у зв'язку з проведенням значної кількості фінансових операцій зі зняття готівкових коштів за період з 30.09.2022 по теперішній час по наступним банківським рахункам клієнтів банку:

- рахунок НОМЕР_6 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ФОП ОСОБА_4 , РНОКПП: НОМЕР_1 ;

- рахунок НОМЕР_8 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ОСОБА_4 , РНОКПП: НОМЕР_1 ;

- рахунок НОМЕР_22 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ФОП ОСОБА_5 , РНОКПП: НОМЕР_2 ;

- рахунок НОМЕР_19 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ОСОБА_5 , РНОКПП: НОМЕР_2 ;

- рахунок НОМЕР_9 , відкритий у в АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (ЄДРПОУ НОМЕР_3 );

- рахунок НОМЕР_16 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ФОП ОСОБА_9 , РНОКПП: НОМЕР_17 ;

- рахунок НОМЕР_16 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ОСОБА_9 , РНОКПП: НОМЕР_17 ;

- рахунок НОМЕР_10 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ФОП ОСОБА_6 , РНОКПП: НОМЕР_11 ;

- рахунок НОМЕР_18 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ОСОБА_6 , РНОКПП: НОМЕР_11 ;

- рахунок НОМЕР_12 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ФОП ОСОБА_7 , РНОКПП: НОМЕР_13 ;

- рахунок НОМЕР_23 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ОСОБА_7 , РНОКПП: НОМЕР_13 ;

- рахунок НОМЕР_14 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ФОП ОСОБА_8 , РНОКПП: НОМЕР_15 ;

- рахунок НОМЕР_14 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ОСОБА_8 , РНОКПП: НОМЕР_15 ;

- рахунок НОМЕР_20 , відкритий у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (МФО НОМЕР_7 ) на ОСОБА_10 , РНОКПП: НОМЕР_21 .

- належним чином завірені копії наступних організаційно-розпорядчих документів АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 »:

- положення про відділ фінансового моніторингу АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 »;

- правил внутрішнього фінансового моніторингу та програм проведення первинного фінансового моніторингу у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » в редакціях, чинних протягом 30.09.2022-01.01.2025 включно, наявність яких є прямою вимогою Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»;

- організаційно-розпорядчих документів АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 », яким визначено працівника (працівників) банківської установи, відповідального (відповідальних) за проведення первинного фінансового моніторингу у АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » у період з 30.09.2022 до 01.01.2025 включно;

- належним чином завірені копії організаційно-розпорядчих документів АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 », згідно яких ОСОБА_11 призначено на посаду заступника начальника Рівненського відділення АТ АКБ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » та визначено її посадові обов'язки.

У випадку, якщо виїмка або вилучення зазначених документів проводилась у встановленому законодавством порядку - зобов'язати службових осіб АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » видати належним чином завірені копії документів, які підтверджують їх вилучення.

Строк дії ухвали - один місяць з дня постановлення ухвали.

Відповідно до частини 1 ст.166 КПК України, у разі не виконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвали про тимчасовий доступ до речей та документів оскарженню не підлягають, крім ухвал про тимчасовий доступ до речей і документів, яким дозволено вилучення речей і документів, які посвідчують користування правом на здійснення підприємницької діяльності, або інших, за відсутності яких фізична особа - підприємець чи юридична особа позбавляються можливості здійснювати свою діяльність.

Слідчий суддя ОСОБА_1