Ухвала від 03.09.2025 по справі 306/1556/25

СВАЛЯВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 306/1556/25

Провадження № 2/306/1047/25

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

03 вересня 2025 року м. Свалява

Суддя Свалявського районного суду Закарпатської області Вінер Е.А., розглянувши позовну заяву акціонерного товариства комерційний банк “Приватбанк» (адреса для листування: 49094, м.Дніпро, вулиця Набережна Перемоги,50 ) до ОСОБА_1 (адреса: АДРЕСА_1 ) про стягнення заборгованості,

ВСТАНОВИЛА:

Позовна заява відповідає вимогам статтей 175-177 ЦПК України. Підстави, визначені статтями 185-186 ЦПК України, для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.

Згідно п.1,2 ч.6 ст. 19 ЦПК України малозначними є справи справи, у яких ціна позову не перевищує тридцяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб та справи незначної складності, визнані судом малозначними, крім справ, які підлягають розгляду лише за правилами загального позовного провадження, та справ, ціна позову в яких перевищує вісімдесят розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб

П.5 ч.4 ст.274 ЦПК України передбачено, що в порядку спрощеного позовного провадження не можуть бути розглянуті справи у спорах в яких ціна позову перевищує двісті п'ятдесят розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Враховуючи те, що ціна позову складає 1078738,70 гривень, вказаний спір підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження з проведенням підготовчого засідання.

Керуючись ст. 19, 175, 187, 274 ЦПК України, суддя

ПОСТАНОВИЛА:

1.Відкрити провадження в цивільній справі за позовомакціонерного товариства комерційний банк “Приватбанк» (адреса для листування: 49094, м.Дніпро, вулиця Набережна Перемоги,50 ) до ОСОБА_1 (адреса: АДРЕСА_1 ) про стягнення заборгованості.

2.Розгляд справи провести в порядку спрощеного позовного провадження.

3.Проведення першого судового засідання призначити на 09.00 годин 01 жовтня 2025 року в залі № 2 Свалявського районного суду Закарпатської області (м. Свалява, вул. Духновича, 2, ІІ поверх).

Викликати в судове засідання сторін:

Позивача: представника акціонерного товариства комерційний банк “Приватбанк» (адреса для листування: 49094, м.Дніпро, вулиця Набережна Перемоги,50 );

Відповідача: ОСОБА_1 (адреса: АДРЕСА_1 ) ;

4. Відповідачу надіслати копію ухвали про відкриття провадження у справі та копії позовної заяви та доданих до неї документів.

5. Відповідачу у п'ятнадцятиденний строк з дня вручення копії ухвали подати відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази, висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову, одночасно надіславши копію відзиву у доданими до нього документами позивачу, надавши суду докази такого надіслання.

Роз'яснити відповідачу, що у випадку ненадання відзиву у встановлений строк без поважних причин, суд згідно вимог ч.8 ст.178 та ч.2 ст.191 ЦПК України розгляне справу за наявними матеріалами.

6.Встановити позивачу п'ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

7.Встановити відповідачу п'ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

8. Можливість отримати інформацію щодо справи, що розглядається, учасники справи мають на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет. Веб-адреса сторінки: http://sv.zk.court.gov.ua.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Свалявського районного суду

Закарпатської області Е.А. Вінер

Попередній документ
129918620
Наступний документ
129918622
Інформація про рішення:
№ рішення: 129918621
№ справи: 306/1556/25
Дата рішення: 03.09.2025
Дата публікації: 04.09.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Свалявський районний суд Закарпатської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них; споживчого кредиту
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (27.11.2025)
Дата надходження: 29.08.2025
Предмет позову: Стягнення заборгованості
Розклад засідань:
01.10.2025 09:00 Свалявський районний суд Закарпатської області
24.10.2025 09:30 Свалявський районний суд Закарпатської області
07.11.2025 08:00 Свалявський районний суд Закарпатської області
27.11.2025 11:30 Свалявський районний суд Закарпатської області
22.12.2025 10:30 Свалявський районний суд Закарпатської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ВІНЕР ЕДІТА АРНОШТІВНА
суддя-доповідач:
ВІНЕР ЕДІТА АРНОШТІВНА
відповідач:
Грига Марiя Ростиславiвна
позивач:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРИВАТБАНК»
представник відповідача:
Белла Тетяна Антонівна
представник позивача:
ЛЯР ДМИТРО ЮРІЙОВИЧ