Справа № 761/36554/25
Провадження № 2/761/10188/2025
Іменем України
02 вересня 2025 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Притула Н.Г., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Слідчого відділу Шевченківського управління поліції Головного управління національної поліції в м.Києві про відшкодування моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органу, що здійснює оперативно-розшукову діяльність, досудове розслідування прокуратури або суду, -
29.08.2025 року до суду надійшла вказана позовна заява.
Разом з тим, 02.09.2025 року позивач, до відкриття провадження у справі, подала заяву про відкликання позовної заяви.
Відповідно до п. 3 ч. 4 ст. 185 ЦПК України заява повертається позивачу у випадку, коли позивач до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі подав заяву про врегулювання спору або відкликання позовної заяви.
Таким чином, враховуючи вищезазначене, суддя вважає за необхідне повернути позовну заяву позивачу.
На підставі викладеного та керуючись ст. 185 ЦПК України, суддя
Позовну заяву ОСОБА_1 до Слідчого відділу Шевченківського управління поліції Головного управління національної поліції в м.Києві про відшкодування моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органу, що здійснює оперативно-розшукову діяльність, досудове розслідування прокуратури або суду - повернути позивачу.
На ухвалу суду може бути подано апеляційну скаргу безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею.
Суддя: Н.Г. Притула