Справа № 138/2295/25
Провадження №:1-кс/138/662/25
29 серпня 2025 року м. Могилів-Подільський
Слідчий суддя Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань Могилів-Подільського міськрайонного суду клопотання слідчого СВ Могилів-Подільського районного відділу поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області капітана поліції ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю, за матеріалами кримінального провадження № 42025022220000034 від 07.04.2025, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 366-2 КК України,-
18.08.2025 слідчий ОСОБА_3 звернувся до Могилів-Подільського міськрайонного суду з вказаним клопотанням, в зв'язку з наступним:
досудовим розслідуванням встановлено, що за результатами проведеного Могилів-Подільською окружною прокуратурою моніторингу сайту «Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» з 2017 року, встановлено можливі факти внесення суб'єктами декларування - окремими депутатами ІНФОРМАЦІЯ_1 8 скликання завідомо недостовірних відомостей до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції», і такі відомості можуть відрізнятись від достовірних на суму від 500 до 2000 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, у зв'язку з чим в його діях вбачаються ознаки кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 1 ст. 366-2 КК України.
За вказаним фактом Могилів-Подільською окружною прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42025022220000034 від 07.04.2025, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 366-2 КК України.
Під час моніторингу сайту «Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» та вивченням змісту поданих депутатами ІНФОРМАЦІЯ_1 8 скликання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, з 2017 року, встановлено наступне.
Відповідно до ст. 2 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» депутат місцевої ради представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу. Депутат сільської, селищної, міської, районної у місті, районної, обласної ради є представником інтересів територіальної громади села, селища, міста чи їх громад, який відповідно до Конституції України і закону про місцеві вибори обирається на основі загального, рівного, прямого виборчого права шляхом таємного голосування на строк, встановлений Конституцією України.
Відповідно до статті 1 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктами декларування є особи, зазначені у пункті 1, підпунктах «а» і «в» пункту 2, пункті 4 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», інші особи, які зобов'язані подавати декларацію відповідно до цього Закону. Згідно підпункту «б» пункту 1 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», такими суб'єктами є депутати місцевих рад.
Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 46 Закону України «Про запобігання корупції» у декларації зазначаються відомості про об'єкти нерухомості, що належать суб'єкту декларування та членам його сім'ї на праві приватної власності, включаючи спільну власність, або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування, незалежно від форми укладення правочину, внаслідок якого набуте таке право. Такі відомості включають: а) дані щодо виду, характеристики майна, місцезнаходження, дату набуття майна у власність, оренду або інше право користування, вартість майна на дату набуття його у власність, володіння або користування; б) у разі якщо нерухоме майно перебуває у спільній власності, про усіх співвласників такого майна вказуються відомості, зазначені у пункті 1 частини першої цієї статті, або найменування відповідної юридичної особи із зазначенням коду Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців якщо нерухоме майно перебуває в оренді або на іншому праві користування, про власника такого майна також вказуються відомості, зазначені у пункті 1 частини першої цієї статті, або найменування відповідної юридичної особи із зазначенням коду Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.
Також, відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 46 Закону України «Про запобігання корупції» у декларації зазначаються відомості про цінне рухоме майно, вартість якого перевищує 100 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня звітного року, що належить суб'єкту декларування або членам його сім'ї на праві приватної власності, у тому числі спільної власності, або перебуває в її володінні або користуванні незалежно від форми правочину, внаслідок якого набуте таке право. Такі відомості включають: а) дані щодо виду майна, характеристики майна, дату набуття його у власність, володіння або користування, вартість майна на дату його набуття у власність, володіння або користування; б) дані щодо транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, а також щодо їх марки та моделі, року випуску, ідентифікаційного номера (за наявності). Відомості про транспортні засоби та інші самохідні машини і механізми зазначаються незалежно від їх вартості.
У відповідності до п. 7 ч. 1 ст. 46 Закону України «Про запобігання корупції» у декларації зазначаються відомості про отримані доходи суб'єкта декларування або членів його сім'ї, у тому числі доходи у вигляді заробітної плати (грошового забезпечення), отримані як за основним місцем роботи, так і за сумісництвом, гонорари, дивіденди, проценти, роялті, страхові виплати, аліменти, благодійна допомога, пенсія, доходи від відчуження цінних паперів та корпоративних прав, подарунки, а також соціальні виплати та субсидії у разі виплати їх у грошовій формі та інші доходи. Такі відомості включають дані про вид доходу, джерело доходу та його розмір.
У відповідності до п. 8 ч. 1 ст. 46 Закону України «Про запобігання корупції» у декларації зазначаються відомості про наявні у суб'єкта декларування або членів його сім'ї грошові активи, у тому числі готівкові кошти, кошти, розміщені на банківських рахунках або які зберігаються у банку, внески до кредитних спілок та інших небанківських фінансових установ, кошти, позичені третім особам, поворотна фінансова допомога, надана третім особам, та кошти, які не сплачені третіми особами і строк сплати яких настав відповідно до умов правочину або рішення суду, а також активи у дорогоцінних (банківських) металах. Відомості щодо грошових активів включають дані про вид, розмір та валюту активу, а також найменування та код Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України установи, в якій відкриті відповідні рахунки або до якої зроблені відповідні внески.
Моніторингом даних, внесених суб'єктами декларування в декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а саме: ОСОБА_4 з 2019 року, ОСОБА_5 з 2017 року, ОСОБА_6 з 2020 року, ОСОБА_7 з 2018 року, які на даний час являються депутатами ІНФОРМАЦІЯ_1 8 скликання та окремі були ними до 2025 року, встановлено зазначення ними відомостей у розділи декларацій про отримані доходи, вартості майна на дату набуття права або за останньою грошовою оцінкою, об'єктів нерухомості та цінного рухомого майна, що різняться між собою.
Тобто суб'єкти декларування - депутати міської ради ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 вносили завідомо недостовірні відомості до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави місцевого самоврядування, передбаченої 3аконом України «Про запобігання корупції», і такі відомості можуть відрізнятись від достовірних на суму від 500 до 2000 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.
Під час проведення огляду поданих декларацій ОСОБА_6 було встановлено, що останній задекларував автомобіль марки «Land Rover», моделі «Range Rover», рік випуску - 2012, при цьому вказав у декларації дату набуття права на майно 28.11.2017 а у графі вартості не зазначив жодних відомостей (зважаючи на те, що це його власне майно) при тому, що середня ринкова вартість станом на момент огляду тобто на 04.08.2025 (із урахуванням інфляції та втрати ціни на майно) становить 1 022 450 грн., крім того встановлено, що останній задекларував автомобіль марки «КАМАЗ» моделі «53208», рік випуску - 1989, при цьому вказав у декларації дату набуття права на майно 20.04.2012 а у графі вартості не зазначив жодних відомостей (зважаючи на те, що це його власне майно) при тому, що середня ринкова вартість станом на момент огляду тобто на 04.08.2025 (із урахуванням інфляції та втрати ціни на майно) становить 331 830 грн. Крім того у органу досудового розслідування виникають обґрунтовані сумніви, щодо реальних доходів ОСОБА_6 оскільки згідно декларацій у останнього наявні у власності земельна ділянка 200 м2, житловий будинок 87 м2, житловий будинок з надвірними будівлями 21,7 м2 квартира 86,3 м2, квартира 36.65 м2, житловий будинок 180 м2 при чому в графі доходи декларує суми за 2019 рік 46 215 грн., за 2020 рік 71473 грн.
Під час проведення огляду поданих декларацій ОСОБА_4 було встановлено, що останній задекларував автомобіль марки «MERCEDES-BENZ» моделі «ML 350», рік випуску - 2013, при цьому вказав у декларації дату набуття права на майно 08.08.2023 а у графі вартості зазначив 49 000 грн. при тому, що середня ринкова вартість станом на момент огляду тобто на 04.08.2025 (із урахуванням інфляції та втрати ціни на майно) становить 1 030 603 грн., крім того встановлено, що останній задекларував як власність дружини ОСОБА_8 автомобіль марки «AUDI» моделі «А3», рік випуску - 2016, при цьому вказав у декларації дату набуття права на майно 11.04.2023 а у графі вартості зазначив суму 100 000 грн. при тому, що середня ринкова вартість станом на момент огляду тобто на 04.08.2025 (із урахуванням інфляції та втрати ціни на майно) становить 763 233 грн. Крім того встановлено, що останній задекларував як власність дружини ОСОБА_8 автомобіль марки «Toyota» моделі «Camry», рік випуску - 2021, при цьому вказав у декларації дату набуття права на майно 29.12.2023, а у графі вартості зазначив суму 500 000 грн. при тому, що середня ринкова вартість станом на момент огляду тобто на 04.08.2025 (із урахуванням інфляції та втрати ціни на майно) становить 1 265 693 грн.
Під час проведення огляду поданих декларацій ОСОБА_7 було встановлено, що останній задекларував автомобіль марки «BMW», моделі «X 5», рік випуску - 2006, при цьому вказав у декларації дату набуття права на майно 20.01.2017 а у графі вартості не зазначив жодних відомостей (зважаючи на те, що це його власне майно) при тому, що середня ринкова вартість станом на момент огляду тобто на 04.08.2025 (із урахуванням інфляції та втрати ціни на майно) становить 520 658 грн. Крім того, встановлено, що останній задекларував автобус «ПАЗ» моделі «32053-07», рік випуску - 2004, при цьому вказав у декларації дату набуття права на майно 23.09.2016 а у графі вартості не зазначив жодних відомостей (зважаючи на те, що це його власне майно) при тому, що середня ринкова вартість станом на момент огляду тобто на 04.08.2025 (із урахуванням інфляції та втрати ціни на майно) становить 194 941 грн., крім того встановлено, що останній задекларував як власність дружини ОСОБА_9 автомобіль марки «Toyota», моделі «Venza», рік випуску - 2010, при цьому вказав у декларації дату набуття права на майно 24.11.2010 а у графі вартості не зазначив жодних відомостей при тому, що середня ринкова вартість станом на момент огляду тобто на 04.08.2025 (із урахуванням інфляції та втрати ціни на майно) становить 569 476 грн. Крім цього, встановлено, що останній задекларував як власність дружини ОСОБА_9 вантажний автомобіль марки «FIAT» моделі «FIORINO» рік випуску: 2012, при цьому вказав у декларації дату набуття права на майно 22.05.2019, а у графі вартості не зазначив жодних відомостей при тому, що середня ринкова вартість станом на момент огляду, тобто на 04.08.2025 (із урахуванням інфляції та втрати ціни на майно), становить 169 013 грн. Крім того, встановлено, що останній задекларував як власність дружини ОСОБА_9 автомобіль марки «MERCEDES-BENZ» моделі «CLK 200» рік випуску - 2008, при цьому вказав у декларації дату набуття права на майно 22.05.2019, а у графі вартості зазначив вартість 30 000 грн., при тому, що середня ринкова вартість, станом на момент огляду, тобто на 04.08.2025 (із урахуванням інфляції та втрати ціни на майно) становить 352 542 грн. Крім того, встановлено, що останній задекларував як власність дружини ОСОБА_9 автомобіль марки «Fiat» моделі «500L» рік випуску: 2017, при цьому вказав у декларації дату набуття права на майно 22.12.2023, а у графі вартості не зазначив жодних відомостей, при тому, що середня ринкова вартість станом на момент огляду тобто на 04.08.2025 (із урахуванням інфляції та втрати ціни на майно) становить 497 701 грн. Крім того, встановлено, що останній задекларував як власність дружини ОСОБА_9 автомобіль марки «Audi» моделі «Q7» рік випуску: 2017, при цьому вказав у декларації дату набуття права на майно 23.11.2024, а у графі вартості не зазначив жодних відомостей при тому, що середня ринкова вартість станом на момент огляду тобто на 04.08.2025 (із урахуванням інфляції та втрати ціни на майно) становить 1 584 640 грн.
Під час проведення огляду поданих декларацій ОСОБА_5 було встановлено, що останній задекларував як власність матері ОСОБА_10 (яка являється пенсіонеркою) автомобіль марки «Land Rover», моделі «Range Rover», рік випуску - 2011, при цьому вказав у декларації дату набуття права на майно 21.12.2015, а у графі вартості не зазначив жодних відомостей при тому, що середня ринкова вартість станом на момент огляду тобто на 04.08.2025 (із урахуванням інфляції та втрати ціни на майно) становить 859 218 грн. Крім того, було встановлено що останній задекларував як власність дружини ОСОБА_11 автомобіль марки «Mercedes-Benz», моделі «ML», рік випуску - 2010, при цьому вказав у декларації дату набуття права на майно 24.10.2018 а у графі вартості зазначив вартість майна 23 400 грн. при тому, що середня ринкова вартість станом на момент огляду тобто на 04.08.2025 (із урахуванням інфляції та втрати ціни на майно) становить 694 656 грн., крім того було встановлено що останній задекларував як власність дружини ОСОБА_11 автомобіль марки «Land Rover», моделі «Range Rover», рік випуску - 2016, при цьому вказав у декларації дату набуття права на майно 23.07.2021, а у графі вартості зазначив вартість майна 40 000 грн., при тому, що середня ринкова вартість станом на момент огляду тобто на 04.08.2025 (із урахуванням інфляції та втрати ціни на майно) становить 1 950 623 грн. Крім того, було встановлено що останній задекларував як свою власність сільськогосподарську техніку марки «KUBOTA» моделі: «GL33» рік випуску 2000, при цьому вказав у декларації дату набуття права на майно 26.09.2022 (відомості про придбання не зазначено в щорічній декларації за 2022 рік), а у графі вартості зазначив вартість майна 19 300 грн. при тому, що середня ринкова вартість станом на момент огляду тобто на 04.08.2025 (із урахуванням інфляції та втрати ціни на майно) становить 285 384 грн., Крім того, було встановлено, що останній задекларував як власність матері ОСОБА_10 (яка являється пенсіонеркою) автомобіль марки «Mercedes-Benz», моделі «G 350», рік випуску - 2015, при цьому вказав у декларації дату набуття права на майно 01.01.2023, а у графі вартості не зазначив жодних відомостей при тому, що середня ринкова вартість станом на момент огляду тобто на 04.08.2025 (із урахуванням інфляції та втрати ціни на майно) становить 2 534 811 грн.,
Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України зобов'язує органи державної влади та їх посадових осіб діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією та законами України.
Статтею 16 Закону України «Про інформацію» змінами та доповненнями визначено, що податкова інформація - сукупність відомостей і даних, що створені або отримані суб'єктами інформаційних відносин у процесі поточної діяльності і необхідні для реалізації покладених на контролюючі органи завдань і функцій у порядку, встановленому Податковим кодексом України. Правовий режим податкової інформації визначається Податковим кодексом України та іншими законами.
Відповідно до п.п.17.1.9 п.17.1 ст.17 Податкового кодексу України
(далі - Податковий кодекс) платник податків має право на нерозголошення контролюючим органом (посадовими особами) відомостей про такого платника без його письмової згоди та відомостей, що становлять конфіденційну інформацію, державну, комерційну чи банківську таємницю та стали відомі під час виконання посадовими особами службових обов'язків, крім випадків, коли це прямо передбачено законами.
Згідно вимог п.21.1 ст.21 Податкового кодексу посадові та службові особи контролюючих органів зобов'язані: не допускати порушень прав та охоронюваних законом інтересів громадян, підприємств, установ, організацій (пп.21.1.4.); не допускати розголошення інформації з обмеженим доступом, що одержується, використовується, зберігається під час реалізації функцій, покладених на контролюючі органи (пп.21.1.6); відповідності до ст. 70 Податкового кодексу центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику формує та веде Державний реєстр фізичних осіб - платників податків (далі - ДРФО).
Згідно п.70.15 ст.70 Податкового кодексу відомості з ДРФО є інформацією з обмеженим доступом і використовуються контролюючими органами виключно для здійснення контролю за дотриманням податкового законодавства України.
Відповідно до п. 6 р. 1 Порядку обробки персональних даних у базі персональних даних - Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, затвердженого наказом ІНФОРМАЦІЯ_2 від 24.02.2015 року №210, зареєстрованим в ІНФОРМАЦІЯ_3 12.03.2015р. за №278/26723 (далі -Порядок) володільцем бази персональних даних ДРФО є ІНФОРМАЦІЯ_4 .
Згідно з п.1 р. II Порядку відомості про джерела/суми нарахованих та/або отриманих доходів, нарахованих та/або сплачених податків фізичної особи - платника податків включаються до складу персональних даних ДРФО.
Згідно з вимогами р. VII Порядку, без згоди фізичної особи - платника податків її персональні дані можуть передаватися у таких випадках, зокрема: за рішенням суду; коли передача персональних даних прямо передбачена законом України і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини, зокрема, органам Міністерства внутрішніх справ на їх письмову вимогу щодо персональних даних фізичної особи з ДРФО за конкретний проміжок часу; отримання запиту від інших органів державної влади і місцевого самоврядування, що діють у межах повноважень, наданих законодавством України відповідно до нормативно-правових актів щодо взаємодії обміну або отримання інформації з ДРФО (п.2).
Відповідно до вимог КПК України під час кримінального провадження суд, слідчий суддя, прокурор, керівник органу досудового розслідування, слідчий, інші службові особи органів державної влади зобов'язані неухильно додержуватися вимог Конституції України, цього Кодексу, міжнародних договорів, згода на які надана Верховною Радою України, вимог інших законодавчих актів (ч.1 ст. 9 КПК).
Доказами в кримінальному провадженні є фактичні дані, отримані у передбаченому цим Кодексом порядку, на підставі яких слідчий, прокурор, слідчий суддя і суд встановлюють наявність чи відсутність фактів та обставин, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню.
Процесуальними джерелами доказів є показання, речові докази, документи, висновки експертів (ст. 84 КПК).
Докази, отримані внаслідок істотного порушення прав та свобод людини, гарантованих Конституцією та законами України, міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, а також будь-як інші докази, здобуті завдяки інформації, отриманій внаслідок істотного порушення прав та свобод людини - є недопустимими (ч.1 ст.87 КПК).
Порядок реалізації повноважень (правова процедура) слідчого щодо витребування документів від підприємств, установ та організацій визначений главою 15 КПК України і здійснюється у формі отримання тимчасового доступу до речей і документів.
Стаття 160 глави 15 КПК передбачає право сторін кримінального провадження звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів.
Слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: 1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; 3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю (ч.5 ст. 163 КПК).
Слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів (4.6 ст. 163 КПК).
Персональні дані особи, що знаходяться у її особистому володінні або в базі персональних даних, яка знаходиться у володільця персональних даних, належать до охоронюваної законом таємниці (п.8 ч. 1 ст. 162 КПК).
Таким чином, конфіденційна інформація, яка належить до охоронюваної законом таємниці, може надаватися розпорядником у відповідності до порядку та у спосіб, визначеними чинним податковим та процесуальним законодавством України.
Відомості про отримані доходи та сплачені податки знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_5 (код ЄДРПОУ: НОМЕР_1 , юридична адреса: АДРЕСА_1 , контактний телефон: НОМЕР_2 , НОМЕР_3 , факс НОМЕР_4 , e-mail: ІНФОРМАЦІЯ_6 , та мають важливе значення для встановлення всіх обставин вказаного кримінального правопорушення, дадуть змогу органу досудового розслідування надати належну правову кваліфікацію діям останніх, підтвердити чи спростувати обставини вчинення кримінального правопорушення.
Враховуючи вище викладене та неможливість отримати необхідні відомості в інший спосіб, слідчий за погодженням з прокурором просить надати дозвіл на тимчасовий доступ до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю.
В судове засідання слідчий ОСОБА_3 не з'явився, подав до суду заяву, де просив розглянути клопотання у його відсутність, клопотання підтримує в повному обсязі, та просить його задовольнити. З метою збереження інформації та недопущення її знищення слідчий просить не викликати представника особи, у володінні якої перебуває дана інформація.
Прокурор ОСОБА_12 в судове засідання не з'явилася, подала до суду заяву, де просила розглянути клопотання у її відсутність, клопотання підтримує в повному обсязі та просить його задовольнити.
Представник ІНФОРМАЦІЯ_5 в судове засідання не викликався на підставі ч.2 ст.163 КПК України.
Дослідивши зміст клопотання з додатками, слідчий суддя дійшов висновку, що клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав:
так, клопотання відповідає вимогам ст. 160, 162 КПК України.
Слідчим доведено, що вище зазначені відомості, можуть бути використані як докази у кримінальному провадженні самостійно або в сукупності з іншими доказами та можуть мати суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, зокрема з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, та в інший спосіб їх отримати немає можливості.
Керуючись ст.131, 132, 159-163, 369-372 КПК України, -
Клопотання задовольнити.
Надати слідчому слідчого відділення Могилів-Подільського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області ОСОБА_3 та слідчому слідчого відділення Могилів-Подільського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області ОСОБА_13 дозвіл на тимчасовий доступ до документів, з можливістю вилучення у паперовому або електронному вигляді, які містять інформацію щодо отриманих доходів, сплачених податків у період з 2015 року по 6 місяців 2025 року наступних суб'єктів:
- ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , РНОКПП НОМЕР_5 , адреса: АДРЕСА_2 ;
- ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_8 , РНОКПП НОМЕР_6 , адреса: АДРЕСА_2 ;
- ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_9 , РНОКПП НОМЕР_7 , адреса: АДРЕСА_3 ;
- ОСОБА_14 , ІНФОРМАЦІЯ_10 , РНОКПП НОМЕР_8 , адреса: АДРЕСА_3 ;
- ОСОБА_15 , ІНФОРМАЦІЯ_11 , РНОКПП НОМЕР_9 , адреса: АДРЕСА_3 ;
- ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_12 , РНОКПП НОМЕР_10 , адреса: АДРЕСА_4 ;
- ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_13 , РНОКПП НОМЕР_11 , адреса: АДРЕСА_4 ;
- ОСОБА_16 , ІНФОРМАЦІЯ_14 , РНОКПП НОМЕР_12 , адреса: АДРЕСА_4 ;
- ОСОБА_16 , ІНФОРМАЦІЯ_15 , РНОКПП НОМЕР_13 , адреса: АДРЕСА_4 ;
- ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_16 , РНОКПП НОМЕР_14 , адреса: АДРЕСА_5 ;
- ОСОБА_11 , ІНФОРМАЦІЯ_17 , РНОКПП НОМЕР_15 , адреса: АДРЕСА_5 ;
- ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_18 , РНОКПП НОМЕР_16 , адреса: АДРЕСА_6 ;
які знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_5 (код ЄДРПОУ: НОМЕР_1 , юридична адреса: АДРЕСА_1 , контактний телефон: НОМЕР_2 , НОМЕР_3 , факс НОМЕР_4 , e-mail: ІНФОРМАЦІЯ_6 )
Дана ухвала діє до 29.10.2025 року.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає, однак заперечення на ухвалу можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя: ОСОБА_17