Придніпровський районний суд м.Черкаси
Справа № 711/7900/25
Номер провадження 1-кс/711/1939/25
29 серпня 2025 року м.Черкаси
Слідчий суддя Придніпровського районного суду м. Черкаси ОСОБА_1 , за участю секретаря судових засідань ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Придніпровського районного суду м. Черкаси клопотання старшого слідчого в ОВС СУ ГУНП в Черкаській області ОСОБА_3 , погоджене прокурором відділу управління Черкаської обласної прокуратури ОСОБА_4 , у кримінальному провадженні №12023250000000192 від 18.05.2023, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 364-1 КК України, про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, -
Старший слідчий в ОВС СУ ГУНП в Черкаській області ОСОБА_3 , звернувся до слідчого судді Придніпровського районного суду м. Черкаси з клопотанням, погодженим прокурором відділу управління Черкаської обласної прокуратури ОСОБА_4 , у кримінальному провадженні №12023250000000192 від 18.05.2023, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 364-1 КК України, про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, вказуючи, що СУ ГУНП в Черкаській області проводиться досудове розслідування у даному кримінальному провадженні.
В ході досудового розслідування встановлено, що у період часу з 01.02.2023 по 30.11.2023 службові особи АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », зловживаючи своїми повноваженнями, всупереч інтересам юридичної особи, з метою одержання неправомірної вигоди для ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » та інших споживачів природного газу, діючи в порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності на ринку природного газу та вимог діючого законодавства, умисно договори із постачальником природного газу не уклали, чим не здійснили закупівлю використаних АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » обсягів газу у розмірі 17 206 133,81 куб. м., для покриття об'ємів (обсягів) втрат, виробничо-технологічних витрат, та власні потреби в постачальника природного газу чи у іншого оптового продавця природного газу, а безпідставно, без договірних відносин та несанкціоновано АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », відібрало їх з газотранспортної системи Оператора ГТС, в результаті чого державним інтересам в особі ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », було спричинено тяжкі наслідки на загальну суму 389 759 636,54 грн., що більш ніж в двісті п'ятдесят разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.
Першопочатковими заходами встановлено, що Управлінням СБ України в Черкаській області, отримано інформацію про несанкціонований відбір природного газу посадовими особами АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », протягом лютого-березня 2023 року у розмірі 7,8 млн. куб. м. (лютий - 4 820 065,04 куб.м., березень - 3 003 269,6 куб.м.) вартістю 209,84 млн. грн. (лютий - 136 671 667,96 грн. (135 869 790,68 грн. (вартість несанкціонованого відбору), 801 877,28 грн. (вартість несанкціонованого використання потужності газотранспортної системи), березень - 73 165 697,2 грн. (72 664 228,5 грн. (вартість несанкціонованого відбору), 501 468,67 грн. (вартість несанкціонованого використання потужності газотранспортної системи)), в результаті чого державі, в особі ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », нанесено збитки у вищевказаній сумі.
Зокрема встановлено, що згідно з частиною 1 статті 32 Закону України «Про ринок природного газу» транспортування природного газу здійснюється на підставі та умовах договору транспортування природного газу в порядку, передбаченому кодексом газотранспортної системи (далі - Кодекс ГТС) та іншими нормативно-правовими актами.
Відповідно до Постанови НКРЕКП від 16.02.2017 №201 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності на ринку природного газу» затверджено Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з розподілу природного газу, які є обов'язковими для суб'єктів господарювання, незалежно від їх організаційно- правової форми та форми власності, які провадять або мають намір провадити господарську діяльність з розподілу природного газу.
Згідно з п. 2.1 розділу 2 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу, господарська діяльність з розподілу природного газу здійснюється з дотриманням вимог Закону України «Про ринок природного газу», чинних Кодексу газорозподільних систем, інших нормативно-правових актів, державних будівельних норм та нормативних документів у сфері нафтогазового комплексу.
Відповідно до пп. 14 п. 2.2 розділу 2 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу, при провадженні ліцензованої діяльності ліцензіат повинен дотримуватися вимог чинного Кодексу газорозподільних систем.
Договірні відносини між ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та замовниками послуг транспортування, зокрема операторами газорозподільної системи (далі - Оператор ГРМ), що на підставі ліцензії здійснюють діяльність із розподілу природного газу газорозподільною системою на користь третіх осіб (замовників), врегульовані договором транспортування природного газу в Типовій формі, затвердженій постановою ІНФОРМАЦІЯ_5 (далі - ІНФОРМАЦІЯ_6 ) від 30.09.2015 №2497.
Постановою КМ України від 06.03.2022 №222 затверджено Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (далі - Положення № 222), пунктом 6 якого з 01.06.2022 та протягом дії воєнного стану та протягом шести місяців після його скасування на ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » покладено обов'язок з реалізації природного газу Операторам ГРМ у розмірі нормативних, понад нормованих втрат та виробничо-технологічних витрат, втрат, зумовлених воєнними діями та понесених у зв'язку із запобіганням/врегулюванням гуманітарних кризових ситуацій.
31.01.2023 ІНФОРМАЦІЯ_6 прийнято постанову №182, якою внесені зміни до деяких постанов ІНФОРМАЦІЯ_6 та запроваджено правове регулювання несанкціонованого відбору природного газу замовниками послуг транспортування.
Так, положеннями Кодексу ГТС (в редакції постанови НКРЕКП від 31 січня 2023 року № 182, яка діє з 01.02.2023) передбачено, що несанкціонований відбір природного газу - відбір природного газу у таких випадках: - за відсутності споживача в Реєстрі споживачів постачальника будь-якого постачальника протягом розрахункового періоду; - за відсутності Оператора ГРМ у Реєстрі споживачів постачальника будь-якого постачальника протягом розрахункового періоду, крім випадку закупівлі природного газу відповідно до положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу.
Відповідно, обсяги відборів природного газу в мережах оператора газорозподільних систем споживачів за їх відсутності в Реєстрі споживачів будь-якого постачальника або після закінчення строку, встановленого законодавством для припинення (обмеження) розподілу природного газу, a також відбору Оператором ГРМ за його відсутності в Реєстрі споживачів будь-якого постачальника, крім випадку закупівлі природного газу відповідно до положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, є обсягами несанкціонованого відбору відповідного Оператора ГРМ.
Положеннями пункту 2 частини 2 статті 59 Закону України «Про ринок природного газу» визначено, що до правопорушень на ринку природного газу належить несанкціонований відбір природного газу.
Несанкціонованим відбором природного газу з газотранспортної системи є протиправне заволодіння Оператором ГРМ та/або прямим споживачем газом, який належить оператору газотранспортної системи i знаходиться в газотранспортній системі, шляхом відбору газу з газотранспортної системи без договірних відносин, що підтверджують право власності на газ, який відбирається.
Рішенням ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » з 07:00 години 09.01.2023 АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », припинено постачання природного газу на ВТВ та вилучено з балансуючої групи з реалізації газу в рамках постачання спеціального обов'язку. Фактично АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » протягом січня 2023 року повинно було заключити договір постачання природного газу на ВТВ з новим постачальником, однак питання забезпечення газом Оператора ГРМ АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » на даний час не вирішено, договір з постачальником не укладено.
Таким чином, Оператор ГРМ АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » протягом лютого-листопада 2023 року здійснило несанкціонований відбір природного газу, тим самим протиправно заволоділо природним газом шляхом його відбору з газотранспортної системи без договірних відносин, що підтверджують право власності на газ, який відбирається та без права використання потужності газотранспортної системи.
19.06.2023 НКРЕКП складено Акт №281 на підставі виїзної позапланової перевірки, щодо дотримання суб'єктом господарювання вимог законодавства та ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », яким підтверджено факт несанкціонованого відбору природного газу, що свідчить про порушення ліцензійних умов в частині провадження господарської діяльності з розподілу природного газу з дотримання вимог ЗУ «Про ринок природного газу» на суму 136 671 667,96 грн. (лютий 2023 року).
03.04.2024 проведено позапланову виїзну перевірку НКРЕКП №154 з дотримання АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », вимог законодавства та ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу, яким підтверджено факт несанкціонованого відбору природного газу, що свідчить про порушення ліцензійних умов в частині провадження господарської діяльності з розподілу природного газу з дотримання вимог ЗУ «Про ринок природного газу» на суму 253 087 968,58 грн (з ПДВ) (березень - листопад 2023 року).
Проведеним досудовим розслідуванням, було отримано інформацію, про розрахункові рахунки АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код за ЄДРПОУ № НОМЕР_1 ), що має юридичну адресу: АДРЕСА_1 , відкритий в АТ " ІНФОРМАЦІЯ_8 " (ЄДРПОУ № НОМЕР_2 ), юридична адреса: АДРЕСА_2 .
Досудовим розслідуванням встановлено, що надходження та використання коштів та розрахункові фінансові операції, з ведення господарської діяльності АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », в тім числі оплата за розподіл природного газу, та інше, здійснювалися через розрахунковий рахунок НОМЕР_3 , відкритий в АТ " ІНФОРМАЦІЯ_8 " за період часу з 01.12.2022 по 31.12.2023.
В той же час, документи, які знаходяться у володінні АТ " ІНФОРМАЦІЯ_8 ", містять охоронювану банківську таємницю, тому їх дослідження, огляд, приєднання як доказу, можливі лише в разі надання тимчасового доступу до них та їх вилучення в копіях, чи інформацію в електронному вигляді, з метою проведення економічної експертиз.
Враховуючи те, що документи та дані про банківські операції по вище вказаних розрахункових рахунках містять банківську таємницю, але мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у провадженні і впливають на повноту, об'єктивність і всебічність досудового розслідування; зважаючи на необхідність наявності вказаних даних та документів про розрахункові операції для встановлення ринкової вартості газового обладнання, та неможливість отримати їх іншим способом, з метою їх вилучення та дослідження, тому слідчий, за погодженням із прокурором, звернувся до слідчого судді з даним клопотанням.
В судове засідання слідчий не з'явився. Надав суду заяву про розгляд клопотання без його участі та без фіксації судового процесу технічними засобами, підтримав клопотання та просив суд його задовольнити.
Представник АТ " ІНФОРМАЦІЯ_8 " в судове засідання не з'явився, проте відповідно до ч. 4 ст. 163 КПК України його неявка не перешкоджає розгляду даного клопотання.
Відповідно до частини четвертої статті 107 КПК України фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження під час розгляду питань слідчим суддею, крім вирішення питання про проведення негласних слідчих (розшукових) дій, та в суді під час судового провадження є обов'язковим. У разі неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу судове провадження здійснюється судом за відсутності осіб, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.
Враховуючи вищенаведене, судовий розгляд здійснювався без фіксації процесу технічними засобами.
Вивчивши клопотання та надані слідчим матеріали з кримінального провадження № 12023250000000192 від 18.05.2023 слідчий суддя приходить до наступного.
Відповідно до ч.1 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Відповідно до п.п. 4, 5 ч. 1 ст. 162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належать зокрема: конфіденційна інформація, в тому числі така, що містить комерційну таємницю; відомості, які можуть становити банківську таємницю.
Згідно п. п. 1, 2. ч.5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.
Відповідно до ст. 132 КПК України, - застосування заходів забезпечення кримінального провадження не допускається, якщо слідчий, прокурор не доведе, що: 1) існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження; 2) потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого, прокурора; 3) може бути виконане завдання, для виконання якого слідчий, прокурор звертається із клопотанням.
Згідно витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань у кримінальному провадженні №12023250000000192 від 18.05.2023, СУ ГУНП в Черкаській області здійснюється досудове розслідування кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 364-1 КК України.
За версією органу досудового розслідування, що у період часу з 01.02.2023 по 30.11.2023 службові особи АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », зловживаючи своїми повноваженнями, всупереч інтересам юридичної особи, з метою одержання неправомірної вигоди для ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » та інших споживачів природного газу, діючи в порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності на ринку природного газу та вимог діючого законодавства, умисно договори із постачальником природного газу не уклали, чим не здійснили закупівлю використаних АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » обсягів газу у розмірі 17 206 133,81 куб. м., для покриття об'ємів (обсягів) втрат, виробничо-технологічних витрат, та власні потреби в постачальника природного газу чи у іншого оптового продавця природного газу, а безпідставно, без договірних відносин та несанкціоновано АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », відібрало їх з газотранспортної системи Оператора ГТС, в результаті чого державним інтересам в особі ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », було спричинено тяжкі наслідки на загальну суму 389 759 636,54 грн., що більш ніж в двісті п'ятдесят разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.
Першопочатковими заходами встановлено, що Управлінням СБ України в Черкаській області, отримано інформацію про несанкціонований відбір природного газу посадовими особами АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », протягом лютого-березня 2023 року у розмірі 7,8 млн. куб. м. (лютий - 4 820 065,04 куб.м., березень - 3 003 269,6 куб.м.) вартістю 209,84 млн. грн. (лютий - 136 671 667,96 грн. (135 869 790,68 грн. (вартість несанкціонованого відбору), 801 877,28 грн. (вартість несанкціонованого використання потужності газотранспортної системи), березень - 73 165 697,2 грн. (72 664 228,5 грн. (вартість несанкціонованого відбору), 501 468,67 грн. (вартість несанкціонованого використання потужності газотранспортної системи)) в результаті чого державі в особі ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » нанесено збитки у вищевказаній сумі.
Зокрема встановлено, що згідно з частиною 1 статті 32 Закону України «Про ринок природного газу» транспортування природного газу здійснюється на підставі та умовах договору транспортування природного газу в порядку, передбаченому кодексом газотранспортної системи (далі - Кодекс ГТС) та іншими нормативно-правовими актами.
Відповідно до Постанови НКРЕКП від 16.02.2017 №201 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності на ринку природного газу» затверджено Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з розподілу природного газу, які є обов'язковими для суб'єктів господарювання, незалежно від їх організаційно- правової форми та форми власності, які провадять або мають намір провадити господарську діяльність з розподілу природного газу.
Договірні відносини між ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та замовниками послуг транспортування, зокрема операторами газорозподільної системи (далі - Оператор ІНФОРМАЦІЯ_9 ), що на підставі ліцензії здійснюють діяльність із розподілу природного газу газорозподільною системою на користь третіх осіб (замовників), врегульовані договором транспортування природного газу в Типовій формі, затвердженій постановою ІНФОРМАЦІЯ_5 (далі - ІНФОРМАЦІЯ_6 ) від 30.09.2015 №2497.
Постановою КМ України від 06.03.2022 №222 затверджено Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (далі - Положення № 222), пунктом 6 якого з 01.06.2022 та протягом дії воєнного стану та протягом шести місяців після його скасування на ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » покладено обов'язок з реалізації природного газу Операторам ГРМ у розмірі нормативних, понад нормованих втрат та виробничо-технологічних витрат, втрат, зумовлених воєнними діями та понесених у зв'язку із запобіганням/врегулюванням гуманітарних кризових ситуацій.
31.01.2023 ІНФОРМАЦІЯ_6 прийнято постанову №182, якою внесені зміни до деяких постанов ІНФОРМАЦІЯ_6 та запроваджено правове регулювання несанкціонованого відбору природного газу замовниками послуг транспортування.
Положеннями Кодексу ГТС (в редакції постанови НКРЕКП від 31 січня 2023 року № 182, яка діє з 01.02.2023) передбачено, що несанкціонований відбір природного газу - відбір природного газу у таких випадках: - за відсутності споживача в Реєстрі споживачів постачальника будь-якого постачальника протягом розрахункового періоду; - за відсутності Оператора ГРМ у Реєстрі споживачів постачальника будь-якого постачальника протягом розрахункового періоду, крім випадку закупівлі природного газу відповідно до положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу.
Рішенням ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » з 07:00 години 09.01.2023 АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », припинено постачання природного газу на ВТВ та вилучено з балансуючої групи з реалізації газу в рамках постачання спеціального обов'язку. Фактично АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » протягом січня 2023 року повинно було заключити договір постачання природного газу на ВТВ з новим постачальником, однак питання забезпечення газом Оператора ГРМ АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » на даний час не вирішено, договір з постачальником не укладено.
Таким чином, Оператор ГРМ АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » протягом лютого-листопада 2023 року здійснило несанкціонований відбір природного газу, тим самим протиправно заволоділо природним газом шляхом його відбору з газотранспортної системи без договірних відносин, що підтверджують право власності на газ, який відбирається та без права використання потужності газотранспортної системи.
19.06.2023 НКРЕКП складено Акт №281 на підставі виїзної позапланової перевірки, щодо дотримання суб'єктом господарювання вимог законодавства та ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », яким підтверджено факт несанкціонованого відбору природного газу, що свідчить про порушення ліцензійних умов в частині провадження господарської діяльності з розподілу природного газу з дотримання вимог ЗУ «Про ринок природного газу» на суму 136 671 667,96 грн. (лютий 2023 року).
03.04.2024 проведено позапланову виїзну перевірку НКРЕКП №154 з дотримання АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », вимог законодавства та ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу, яким підтверджено факт несанкціонованого відбору природного газу, що свідчить про порушення ліцензійних умов в частині провадження господарської діяльності з розподілу природного газу з дотримання вимог ЗУ «Про ринок природного газу» на суму 253 087 968,58 грн (з ПДВ) (березень - листопад 2023 року).
Проведеним досудовим розслідуванням, було отримано інформацію, про розрахункові рахунки АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код за ЄДРПОУ № НОМЕР_1 ), що має юридичну адресу: АДРЕСА_1 , відкритий в АТ " ІНФОРМАЦІЯ_8 " (ЄДРПОУ № НОМЕР_2 ), юридична адреса: АДРЕСА_2 .
Зокрема встановлено, що надходження та використання коштів та розрахункові фінансові операції, з ведення господарської діяльності АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », в тім числі оплата за розподіл природного газу, та інше, здійснювалися через розрахунковий рахунок НОМЕР_3 , відкритий в АТ " ІНФОРМАЦІЯ_8 " за період часу з 01.12.2022 по 31.12.2023.
Враховуючи викладене, слідчий суддя погоджується з тим, що з метою повного та об'єктивного розслідування даного кримінального провадження, проведення економічної експертизи, органу досудового розслідування необхідно отримати тимчасовий доступ до документів, які містять охоронювану законом таємницю та перебувають у володінні АТ " ІНФОРМАЦІЯ_8 " (ЄДРПОУ № НОМЕР_2 ), юридична адреса: АДРЕСА_2 , з можливістю вилучення в електронному та/або паперовому вигляді роздруківки руху коштів по зазначеному вище банківському рахунку, який було відкрито АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код за ЄДРПОУ № НОМЕР_1 ), за період часу з 01.12.2022 по 31.12.2023
Слідчим доведено, що:
- вказані документи перебувають у володінні АТ " ІНФОРМАЦІЯ_8 " (ЄДРПОУ № НОМЕР_2 ), мають важливе значення для досудового розслідування, а відомості, які містяться у вказаних документах, можуть бути доказами під час судового розгляду, а також використовуватися для проведення відповідних експертиз, інших слідчих та процесуальних дій;
- іншими способами, окрім тимчасового доступу до документів неможливо довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів.
На підставі викладеного, керуючись ст. 159, 162-164 КПК України, -
Клопотання старшого слідчого в ОВС СУ ГУНП в Черкаській області ОСОБА_3 , погоджене прокурором відділу управління Черкаської обласної прокуратури ОСОБА_4 , у кримінальному провадженні №12023250000000192 від 18.05.2023, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 364-1 КК України, про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю - задовільнити.
Надати заступнику начальника відділу СУ ГУ НП в Черкаській області ОСОБА_5 , старшому слідчому в ОВС СУ ГУ НП в Черкаській області ОСОБА_3 , старшому слідчому СУ ГУ НП в Черкаській області ОСОБА_6 , старшому слідчому СУ ГУ НП в Черкаській області ОСОБА_7 , старшому слідчому СУ ГУ НП в Черкаській області ОСОБА_8 , слідчому СУ ГУ НП в Черкаській області ОСОБА_9 , старшому слідчому в ОВС СУ ГУ НП в Черкаській області ОСОБА_10 тимчасовий доступ до документів, які містять охоронювану законом таємницю та перебувають у володінні АТ " ІНФОРМАЦІЯ_8 " (ЄДРПОУ № НОМЕР_2 ), юридична адреса: АДРЕСА_2 , з можливістю вилучення в паперовому або електронному вигляді інформації, а саме:
-роздруківки руху коштів із зазначенням контрагентів, номеру рахунку, дати та часу проведення операцій та призначення платежу по банківському рахунку НОМЕР_3 , який був відкритий АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код за ЄДРПОУ № НОМЕР_1 ), що має юридичну адресу: АДРЕСА_1 , за період часу з 01.12.2022 по 31.12.2023.
Строк дії цієї ухвали один місяць з дня її постановлення.
Роз'яснити уповноваженим особам АТ " ІНФОРМАЦІЯ_8 ", що відповідно до вимог ст. 166 КПК України у разі невиконання ухвали суду, слідчий суддя, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених в ухвалі документів.
Ухвала набирає законної сили з моменту її винесення та оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Слідчий суддя: ОСОБА_1