номер провадження справи 26/54/24
Іменем України
31.07.2025 Справа № 908/1836/24
м.Запоріжжя Запорізької області
Господарський суд Запорізької області у складі судді Юлдашева Олексія Олексійовича, розглянувши матеріали справи
кредитори - 1/ Державна податкова служба України в особі відокремленого підрозділу Головне управління ДПС у Запорізькій області
2/ ОСОБА_1
3/ Публічне акціонерне товариство Акціонерний банк “Укргазбанк»
Боржник - Фізична особа ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 )
про неплатоспроможність
Представники сторін не з'явились
Ухвалою суду від 09.07.2024 зокрема, відкрито провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_2 . Введено процедуру реструктуризації боргів боржника. Введено мораторій на задоволення вимог кредиторів. Призначено керуючим реструктуризацією арбітражного керуючого Швеця Д.І. Призначено попереднє судове засідання на 15.08.2024 об 11-00.
На офіційному веб-порталі судової влади України здійснено публікацію повідомлення про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність за № 73584 від 10.07.2024р.
Ухвалою від 26.09.2024 визнано грошові вимоги до боржника Державної податкової служби України в особі відокремленого підрозділу Головне управління ДПС у Запорізькій області у розмірі 36 788,74 грн основного боргу з першою чергою задовлення, та 6 056,00 грн судового збору - враховуються позачергово, ОСОБА_1 у розмірі 1 389 834,99 грн основного боргу з другою чергою задовлення, та 6 056,00 грн судового збору - враховуються позачергово, Публічного акціонерного товариства Акціонерний банк “Укргазбанк» у розмірі 3 665 622,57 грн основного боргу з другою чергою задоволення, та 4 844,80 грн судового збору - враховуються позачергово; судове засідання призначено на 24 жовтня 2024 року о 10 год. 00 хв.
Ухвалою від 24.10.2024 вирішення питання про схвалення плану реструктуризації боргів боржника або про перехід до процедури погашення боргів боржника або закриття провадження у справі про неплатоспроможність відкладено до повернення матеріалів справи № 908/1836/24 до Господарського суду Запорізької області з Центрального апеляційного господарського суду.
Постановою Центрального апеляційного господарського суду від 24.04.2025 року, зокрема, апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства акціонерний банк “Укргазбанк» на ухвалу Господарського суду Запорізької області від 26.09.2024, постановлену за результатами попереднього судового засідання у справі № 908/1836/24, залишено без задоволення. Ухвалу Господарського суду Запорізької області від 26.09.2024, постановлену за результатами попереднього судового засідання у справі № 908/1836/24, залишено без змін.
21.05.2025 року справу № 908/1836/24 повернуто до Господарського суду Запорізької області.
Ухвалою господарського суду від 18.06.2025 призначено судове засідання на 31.07.2025 об 11-30.
Сторони не направили своїх представників у судове засідання.
Згідно ч. 1 ст. 202 ГПК України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.
Зважаючи на те, що всіх учасників даного судового засідання повідомлено про дату, час та місце розгляду справи належним чином та учасниками у справі про банкрутство подані всі необхідні документи, суд дійшов висновку про те, що матеріалів справи достатньо для вирішення питання про перехід до наступної процедури у справі про неплатоспроможність.
До суду 09.06.2025 надійшли клопотання (вих.№ 02-09/06 від 09.06.2025 року; вх.№ 11707/08-08/25 від 09.06.2025 року керуючого реструктуризацією, арбітражного керуючого Швеця Д.І. про визнання боржника банкрутом та відкриття процедури погашення боргів та звіт (вих.№ 01-09/06 від 09.06.2025 року; вх.№ 11705/08-08/25 від 09.06.2025 року керуючого реструктуризацією боргів фізичної особи ОСОБА_2 , арбітражного керуючого Швеця Д.І. про затвердження звіту про нарахування і виплату грошової винагороди арбітражного керуючого, здійснення та відшкодування витрат за період з 09.07.24 по 31.05.25.
Також до суду надійшли звіти арбітражного керуючого Швеця Д.І. про проведення процедури реструктуризації боргів боржника із долученням відповідних документальних доказів.
Розглянувши матеріали справи, дослідивши докази в їх сукупності, судом встановлено наступне.
Відповідно до ст. 113 Кодексу України з процедур банкрутства провадження у справах про неплатоспроможність боржника - фізичної особи, фізичної особи - підприємця здійснюється в порядку, визначеному цим Кодексом для юридичних осіб, з урахуванням особливостей, встановлених цією Книгою.
Згідно з ст. 1 Кодексу України з процедур банкрутства, боржником є юридична особа або фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, неспроможна виконати свої грошові зобов'язання, строк виконання яких настав.
Відповідно до ч. 2 ст. 6 Кодексу України з процедур банкрутства, до боржника - фізичної особи застосовуються такі судові процедури: реструктуризація боргів боржника; погашення боргів боржника. Процедура погашення боргів боржника вводиться у справі про неплатоспроможність разом з визнанням боржника банкрутом.
Статтею 1 Кодексу України з процедур банкрутства визначено, що погашення боргів боржника це - судова процедура у справі про неплатоспроможність фізичної особи, що застосовується з метою задоволення вимог кредиторів за рахунок реалізації майна банкрута, визнаного банкрутом у порядку, встановленому цим Кодексом.
Відповідно до п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 114 Кодексу, арбітражний керуючий має право запитувати та отримувати документи або їх копії від юридичних осіб, органів державної влади, органів місцевого самоврядування та від фізичних осіб за їхньою згодою щодо майна боржника, у томі числі, які містять конфіденційну інформацію; отримувати інформацію з державних реєстрів.
На виконання зазначених вище положень, даних декларацій про майновій стан боржника, а також з метою виявлення активів у боржника, керуючим реструктуризацією арбітражним керуючим Швець Д.І. було направлено запити (звернення) до відповідних державних органів та установ, що здійснюють державну реєстрацію права власності на певні види майнових прав, а також видають дозвільні документи на певні види господарської діяльності, проведена інвентаризація майнових активів боржника.
З метою визначення майнового стану боржника керуючим реструктуризацією були отримані витяги з відкритих державних реєстрів та направлені відповідні запити в органи реєстрації рухомого та нерухомого майна, на які було отримано наступні відповіді:
Відповідно до інформації з реєстру цивільних повітряних суден, розміщеного в мережі Інтернет у Державному реєстрі цивільних повітряних суден України за фізичною особою ОСОБА_2 та членами її родини повітряні судна не зареєстровані.
Відповідно до інформації з реєстру судноплавства України, розміщеного в мережі Інтернет у Державному реєстрі судноплавства України за фізичною особою ОСОБА_2 та членами її родини водні судна не зареєстровані.
Відповідно до інформації з автоматизованої системи виконавчого провадження, розміщеної в мережі Інтернет у Державному реєстрі виконавчих проваджень обліковуються 2 виконавчі провадження щодо ОСОБА_2 про стягнення коштів на користь ОСОБА_3 та ПАТ АБ «Укргазбанк» Дані щодо виконавчих проваджень, стягувачем за якими є ОСОБА_2 , в реєстрі відсутні.
За даними Державного космічного агентства України (від 23.07.2024р.) зареєстрованих унікальних об'єктів космічної діяльності, космічної техніки за ОСОБА_2 немає.
Відповідно до інформації, наданої Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку України було встановлено, що станом на 31.03.2024р., фізична особа ОСОБА_2 серед власників пакетів голосуючих акцій (5% і більше) акціонерних товариств, відсутня.
Відповідно до інформації, наданої Державною інспекцією архітектури та містобудування України, відомості щодо документів, які дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, де замовником будівництва є ОСОБА_2 , відсутня.
Згідно відповіді Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області (від 22.07.2024р.) за ОСОБА_2 сільськогосподарська та дорожньо-будівельна техніка не зареєстровані.
Згідно Витягу з Державного реєстру обтяжень рухомого майна (від 23.7.2024р.) за боржником обліковуються записи щодо обтяжень рухомого майна, внесений ПВ Сколибог О.С..
Згідно відповіді Регіонального відділення ФДМ України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях (від 01.08.2024р.), відомості щодо нерухомого державного майна, що перебуває розпорядженні фізичної особи ОСОБА_2 в інформаційних системах регіонального відділення відсутні. Згідно наданої інформації встановлено, що ОСОБА_2 не була покупцем державного майна.
Згідно інформації отриманої від Департаменту з питань цивільного захисту населення ЗОДА (від 01.08.2024р.) встановлено відсутність зареєстрованих за боржником сховищ та протирадіаційних укриттів.
Згідно відповіді Філії «Головний інформаційно-обчислювальний центр» ПАТ «Українська залізниця» (від 23.07.2024р.) за ОСОБА_2 вантажні вагони не зареєстровані.
Відповідно до інформації, наданої Державною організацією «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій», відомостей про об'єкти інтелектуальної власності, що зареєстровано за ОСОБА_2 не виявлено.
Згідно відповіді Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області (від 24.07.2024р.) за ОСОБА_2 станом на 31.12.2012року земельні ділянки не зареєстровані, за Фін І.В. - була зареєстрована замельна ділянка площею 0,1164га на території АДРЕСА_2 .
Отже, відповідно до отриманої інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна від 07.08.2024р.) було встановлено право власності на будинок, розташований за адресою - АДРЕСА_3 , що розташований на ділянці, кадастровий номер 2322189000:09:003:0505. (з урахуванням рішення Запорізького районного суду Запорізької області від 07.08.2023року по справі 317/3121/21).
Відповідно до відповіді ГСЦ МВС, РСЦ у Дніпропетровській та Запорізькій областях від 25.07.2024року за ОСОБА_2 транспортні засоби не зареєстровані.
Відповідно до відповіді Південно-східного межрегіонального управління державної служби з питань праці від 14.08.2024року за ОСОБА_2 та членами її родини великотоннажні та інші технологічні транспортні засоби, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування в Межрегіональному управління не реєструвались, не перереєструвались та з обліку не знімались.
Відповідно до витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб за даними засновника юридичної особи - ОСОБА_2 встановлено записи про частки боржника в ТОВ «Харчовик» - 4,94%, ТОВ «Інтер Кітс» - 50%, ТОВ «Союзхарчпром» - 67,55% та ТОВ «Кітс Телеком» - 90%.
Відповідно до відповіді ДП «Держреєстри України» від 15.10.2024року згідно даних основного реєстру складських документів на зерно та зерна, прийнятого на зберігання, станом на і5.Ю.2024року ОСОБА_2 та члени її родини не зберігають зерно на зернових складах, підключених до основного реєстру складських документів на зерна та зерна, прийнятого на зберігання.
Відповідно до відповіді ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» від 18.10.2024року №1844/8-11 - в інформаційній системі «Єдиний державний реєстр тварин» відсутня будь-яка інформація про наявність тварин у фізичних осіб, зазначених в запиті ( ОСОБА_2 та члени її родини).
Відповідно до відповіді ДП «НІС» від 16.10.2024року арбітражному керуючому відмовлено у видачі витягу стосовно надання інформації про довіреності, видані боржником
Відповідно до відповіді ГУ ДПС в Запорізькій області від 18.10.2024року арбітражного керуючого повідомлено про земельні ділянки, наявні у боржника, заборгованості по платі за землю в сумі 290,70 гривень, а також той факт, що згідно з даними інформаційно-комунікаційних систем контролюючого органу відсутні відомості щодо митного оформлення зовнішньоекономічних операцій по ОСОБА_2 .
Крім того, згідно декларацій боржника за 2021, 2022, 2023, 2024 роки Розділу II. Відомості про доходи та інші грошові виплати боржника та членів його сім'ї з усіх джерел в Україні, у тому числі одержані (нараховані) за межами України у ОСОБА_2 доходи не обліковуються
Ця інформація є достовірна і співпадає з інформацією отриманою з ТУ ДПС у Запорізькій області, відповідно до якої за період 1 кв.2021року - 1 квартал 2024року у контролюючого органу відсутня інформація про доходи боржника.
Керуючим реструктуризацією була здійснена перевірка даних декларацій ОСОБА_2 , які були подані боржником при поданні заяви про порушення провадження у справі про неплатоспроможність.
На підставі аналізу вказаної інформації керуючим реструктуризацією було зроблено висновок, що боржником у деклараціях зазначена повна та достовірна інформація про майно, доходи та витрати боржника, про що складений звіт про результати перевірки декларації боржника, який направлений кредиторам та до суду.
06.06.2025року керуючим реструктуризацією за участю АБ «Укргазбанк» та ГУ ДПС в Запорізькій області були проведені збори кредиторів у справі № 908/1836/24 про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_2 у відповідності зі ст.ст. 48, 123 Кодексу України з процедур банкрутства.
Відповідно до протоколу №3 від 06.06.2025року звіт керуючого реструктуризацією прийнятий до відома, схвалений звіт керуючого реструктуризацією ОСОБА_2 ОСОБА_4 про нарахування і виплату грошової винагороди арбітражного керуючого за період з 09.07.2024 по 31.05.2025 у розмірі 162632,9 грн, здійснення та відшкодування витрат за період здійснення повноважень керуючого реструктуризації в розмірі 2379,97 гривень, відмовлено у схваленні плану реструктуризації боргів ОСОБА_2 та вирішено звернутися до Господарського суду Запорізької області з клопотанням про визнання ОСОБА_2 банкрутом та введення процедури погашення боргів боржника. Керуючим реалізацією у справі про банкрутство ОСОБА_2 вирішено призначити арбітражного керуючого Швеця Дмитра Івановича, який надав відповідну згоду.
Отже, майновий стан боржника характеризується ознаками неплатоспроможності, виявлених майнових активів боржника недостатньо для задоволення вимог кредиторів, відтак погашення визнаних судом вимог кредиторів можливе не інакше як через введення процедури погашення боргів боржника-фізичної особи.
Зазначені вище обставини дозволяють суду визнати фізичну особу банкрутом та ввести процедури погашення боргів за наявності підстав, які передбачені в ст. 130 Кодексу України з процедур банкрутства
Частиною 2 статті 123 Кодексу України з процедур банкрутства визначено, що основними завданнями зборів кредиторів у процедурі реструктуризації боргів боржника є: 1) розгляд звіту керуючого реструктуризацією про результати перевірки декларації про майновий стан боржника; 2) розгляд проекту плану реструктуризації боргів боржника; 3) прийняття рішення про схвалення плану реструктуризації боргів боржника або про звернення з клопотанням до господарського суду про перехід до процедури погашення боргів боржника або про закриття провадження у справі про неплатоспроможність.
Як встановлено ч. 11 статті 126 Кодексу України з процедур банкрутства, якщо протягом трьох місяців з дня постановлення ухвали про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність і введення процедури реструктуризації боргів боржника до господарського суду не поданий погоджений боржником і схвалений кредиторами план реструктуризації боргів боржника, господарський суд має право прийняти рішення про визнання боржника банкрутом і відкриття процедури погашення боргів боржника відповідно до цього Кодексу або про закриття провадження у справі про неплатоспроможність.
Відповідно до ч. 1 статті 130 Кодексу України з процедур банкрутства господарський суд ухвалює постанову про визнання боржника банкрутом і введення процедури погашення боргів боржника у разі, якщо протягом 120-ти днів з дня відкриття провадження у справі про неплатоспроможність зборами кредиторів не прийнято рішення про схвалення плану реструктуризації боргів боржника або прийнято рішення про перехід до процедури погашення боргів боржника.
Судом встановлено, що матеріали справи не містять погодженого боржником і схваленого кредиторами плану реструктуризації боргів боржника.
З наданого протоколу від 06.06.2025 зборів кредиторів боржника вбачається, що 06.06.2025 року відбулися збори кредиторів, на яких кредиторами більшістю голосів було прийнято рішення про введення процедури погашення боргів та призначення керуючим реалізацією арбітражного керуючого Швеця Д.І.
Суд вважає, що збори кредиторів дійшли обґрунтованого висновку про необхідність введення процедури погашення боргів, оскільки майнових активів боржника недостатньо для задоволення вимог кредиторів, відтак погашення визнаних судом вимог кредиторів можливе не інакше як через введення процедури погашення боргів боржника.
Враховуючи, що зборами кредиторів фізичної особи ОСОБА_2 не прийнято рішення про схвалення плану реструктуризації боргів боржника у визначені Кодексом України з процедур банкрутства строки, прийнято рішення про введення процедури погашення боргів боржника, а також те, що у боржника недостатньо майнових активів для задоволення вимог кредиторів, суд дійшов висновку про наявність достатніх підстав для визнання фізичної особи ОСОБА_2 банкрутом та введення процедури погашення боргів.
Щодо призначення в даній справі керуючого реалізацією.
Відповідно до абзацу 2 частини 1 статті 130 Кодексу України з процедур банкрутства постановою про визнання боржника банкрутом і введення процедури погашення боргів боржника господарський суд також призначає керуючого реалізацією майна в порядку, визначеному цим Кодексом.
Згідно з частиною 3 статті 28 Кодексу України з процедур банкрутства розпорядником майна, керуючим реструктуризацією, керуючим санацією, ліквідатором, керуючим реалізацією не можуть бути призначені арбітражні керуючі:
1) які є заінтересованими особами у цій справі;
2) які здійснювали раніше управління цим боржником - юридичною особою, крім випадків, коли з дня відсторонення від управління зазначеним боржником минуло не менше трьох років;
3) яким відмовлено в допуску до державної таємниці, якщо такий допуск є необхідним для виконання обов'язків, визначених цим Кодексом;
4) які мають конфлікт інтересів;
5) які здійснювали раніше повноваження приватного виконавця щодо примусового виконання судових рішень або рішень інших органів (посадових осіб), у яких боржник був стороною виконавчого провадження;
6) які є близькими особами боржника - фізичної особи.
До призначення арбітражним керуючим, особа повинна подати до господарського суду заяву, в якій зазначається, що вона не належить до осіб, зазначених у цій частині.
Відповідно до пункту 3 частини 8 статті 123 Кодексу України з процедур банкрутства, до компетенції зборів кредиторів належить прийняття рішення про звернення у випадках, передбачених цим Кодексом, до господарського суду з клопотанням про призначення керуючого реструктуризацією або керуючого реалізацією.
На засіданні зборів кредиторів фізичної особи ОСОБА_2 06.06.2025 було прийнято рішення щодо призначення керуючим реалізацією фізичної особи ОСОБА_2 арбітражного керуючого Швеця Д.І., який виконував функції керуючого реструктуризацією фізичної особи ОСОБА_2 . Керуючий реалізацією майна боржника повідомив, що не належить до жодної категорії осіб, зазначених у ч.3 ст.28 Кодексу України з процедур банкрутства. Враховуючи, що зазначена кандидатура відповідає вимогам ст.28 Кодексу України з процедур банкрутства, погоджена в установленому порядку зборами кредиторів боржника, суд дійшов висновку про призначення керуючим реалізацією майна боржника фізичної особи ОСОБА_2 арбітражного керуючого Швеця Д.І.
Щодо затвердження звіту про нарахування грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат.
Відповідно до ч.1 ст. 2 Кодексу України з процедур банкрутства (далі КУзПБ) провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України. Застосування положень Господарського процесуального кодексу України та інших законодавчих актів України здійснюється з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.
Згідно з ч. 1 ст. 12 КУзПБ банкрутства арбітражний керуючий користується усіма правами розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора відповідно до законодавства, у тому числі має право отримувати винагороду в розмірі та порядку, передбачених цим Кодексом.
Порядок сплати грошової винагороди арбітражного керуючого та відшкодування його витрат, понесених під час виконання повноважень у справі про банкрутство, визначено положеннями статті 30 КУзПБ.
Так відповідно до положень ст. 30 КУзПБ арбітражний керуючий виконує повноваження за грошову винагороду.
Грошова винагорода арбітражного керуючого складається з основної та додаткової грошових винагород.
Розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна або ліквідатора визначається в розмірі середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останніх 12 місяців його роботи до відкриття провадження у справі, але не менше трьох розмірів мінімальної заробітної плати за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень.
Витрати арбітражного керуючого, пов'язані з виконанням ним повноважень у справі, відшкодовуються в порядку, передбаченому цим Кодексом, крім витрат на страхування його професійної відповідальності, а також витрат, пов'язаних з виконанням таких повноважень у частині, в якій зазначені витрати перевищують регульовані державою ціни (тарифи) на відповідні товари, роботи, послуги чи ринкові ціни на день здійснення відповідних витрат або замовлення (придбання) товарів, робіт, послуг.
Кредитори можуть створювати фонд для авансування грошової винагороди та відшкодування витрат арбітражного керуючого. Порядок формування фонду та порядок використання його коштів визначаються рішенням зборів кредиторів (у справі про неплатоспроможність фізичної особи) чи комітету кредиторів (у справі про банкрутство юридичної особи) та затверджуються ухвалою господарського суду.
Арбітражний керуючий не менше одного разу на два місяці звітує про нарахування та виплату грошової винагороди арбітражного керуючого, здійснення та відшкодування його витрат на засіданнях зборів кредиторів (у справі про неплатоспроможність фізичної особи) чи комітету кредиторів (у справі про банкрутство юридичної особи), а в частині витрат, що стосуються заставного майна, - перед забезпеченим кредитором.
Звіт арбітражного керуючого про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат має бути схвалений зборами кредиторів (у справі про неплатоспроможність фізичної особи) чи комітетом кредиторів (у справі про банкрутство юридичної особи), а в частині витрат, що стосуються заставного майна, - забезпеченим кредитором.
Звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедур розпорядження майном, санації, ліквідації, погашення боргів боржника подається арбітражним керуючим до господарського суду за п'ять днів до закінчення відповідної процедури, розглядається судом та затверджується ухвалою, що може бути оскаржена у встановленому порядку.
Суд вважає необхідним зазначити, що оплата послуг арбітражного керуючого, пов'язаних з виконанням ним своїх повноважень, є обов'язковою та є платою за працю арбітражного керуючого. Розмір оплати послуг розпорядника майна за період з 09.07.2024 до 31.05.2025 складає 162 632,90 грн, здійснення та відшкодування витрат складає 2 379,97 грн. Розрахунки розміру оплати послуг та витрати керуючого реалізацією здійснені вірно.
Таким чином, ураховуючи те, що звіт щодо основної грошової винагороди керуючого реалізацією, здійснення та відшкодування витрат відповідає вимогам ст. 30 КУзПБ, суд дійшов висновку про затвердження звіту про нарахування і виплату основної грошової винагороди в сумі 162 632,90 грн, здійснення та відшкодування івитрат у розмірі 2 379,97 грн.
Керуючись ст. 1, 6, 28, 30, 113, 114, 123, 126, 130 Кодексу України з процедур банкрутства, ст.ст. 233-235 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
Затвердити звіт арбітражного керуючого Швеця Д.І. про нарахування грошової винагороди за період виконання обов'язків керуючого реструктуризацуією боргів боржника з 09.07.2024 по 31.05.2025 на суму 162 632,90 грн, здійснення та відшкодування витрат на суму 2 379,97 грн.
Клопотання керуючого реструктуризацією боржника Швеця Д.І. про припинення процедури реструктуризації боргів боржника, визнання боржника банкрутом і введення процедури погашення боргів боржника - задовольнити.
Визнати фізичну особу ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 ) - банкрутом.
Ввести процедуру погашення боргів фізичної особи ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 ).
Керуючим реалізацією призначити арбітражного керуючого Швеця Дмитра Івановича (свідоцтво № 944 від 28.05.2013; адреса: 69019, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 60а/14, а/с 99).
Зобов'язати керуючого реалізацією у встановленому законом порядку здійснити процедуру погашення боргів боржника, надати господарському суду звіт про виконану роботу.
Оприлюднити на офіційному веб-порталі “Судова влада України» в мережі - Інтернет повідомлення про введення процедури погашення боргів боржника.
Копію постанови надіслати: кредиторам, боржнику, керуючому реалізацією, Відділу примусового виконання рішень у Запорізькій області.
Постанова господарського суду набирає законної сили відповідно до вимог Кодексу України з процедур банкрутства та ст. 241 ГПК України.
Постанова суду може бути оскаржена в апеляційному порядку за правилами, визначеними ст. ст. 256-259 ГПК України.
Постанову складено та підписано-01.09.25.
Суддя О.О. Юлдашев