Справа № 686/23948/25
Провадження № 3/686/6819/25
28 серпня 2025 року м. Хмельницький
Суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Дзюбак О.В., розглянувши справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жителя АДРЕСА_1 , зареєстрованого за місцем проживання у АДРЕСА_2 , непрацюючого,
за ч. 1 ст. 187 КУпАП, -
установив:
Ухвалою Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 01 липня 2025 року відносно ОСОБА_1 встановлено адміністративний нагляд строком на 1 (один) рік з визначенням відповідних обмежень, в тому числі про заборону виходу з будинку за місцем проживання з 22 год. 00 хв. до 06 год. 00 хв. наступного дня.
Незважаючи на це, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 25 липня 2025 року о 23 год. 25 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Крім цього, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 28 липня 2025 року о 23 год. 00 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 26 липня 2025 року о 23 год. 40 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 30 липня 2025 року о 22 год. 25 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 29 липня 2025 року о 22 год. 40 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 04 серпня 2025 року о 23 год. 45 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 01 серпня 2025 року о 23 год. 40 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 31 липня 2025 року о 22 год. 40 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 25 липня 2025 року о 09 год. 00 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 14 серпня 2025 року о 22 год. 35 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 11 серпня 2025 року о 22 год. 40 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 12 серпня 2025 року о 23 год. 00 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 13 серпня 2025 року о 23 год. 20 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 08 серпня 2025 року о 23 год. 40 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 07 серпня 2025 року о 23 год. 20 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 06 серпня 2025 року о 22 год. 20 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 05 серпня 2025 року о 22 год. 00 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 06 серпня 2025 року о 22 год. 20 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 22 липня 2025 року о 23 год. 00 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 23 липня 2025 року о 22 год. 20 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 21 липня 2025 року о 23 год. 40 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 18 липня 2025 року о 22 год. 45 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 16 липня 2025 року о 22 год. 40 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 14 липня 2025 року о 23 год. 00 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 11 липня 2025 року о 22 год. 40 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 10 липня 2025 року о 23 год. 00 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме 17 липня 2025 року о 23 год. 40 хв. був відсутній за місцем проживання - в будинку АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Постановою суду від 28.08.2025 справи №686/23948/25, №686/23957/25 №686/23963/25 №686/23965/25 №686/23968/25 №686/23971/25 №686/23973/25, №686/23975/25, №686/23978/25, №686/23980/25, №686/23983/25, №686/23985/25, №686/23986/25, №686/23987/25, №686/23989/25, №686/23993/25, №686/23996/25, №686/23998/25 №686/24000/25, №686/24003/25, №686/24007/25, №686/24010/25, №686/24012/25, №686/24014/25, №686/24017/25, №686/24018/25, №686/24020/25, №686/24023/25 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 187 КУпАП. об'єднано в одне провадження для їх спільного розгляду.
Об'єднаній справі наданий № 686/23948/25 (провадження №3/686/6819/25).
Факт порушення ОСОБА_1 встановленого адміністративного нагляду підтверджується сукупністю зібраних по справі доказів, а саме: протоколами про адміністративні правопорушення, рапортом, письмовими поясненнями ОСОБА_1 про відсутність його за місцем проживання у вказані дати та час , копією постанови Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 01.07.2025 року.
Наявні у матеріалах про адміністративне правопорушення докази є логічними, послідовними, узгоджуються між собою, підстав вважати їх недопустимими, суд не вбачає.
Оцінюючи всі докази в їх сукупності, суд приходить до переконання, що вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 187 КУпАП повністю доведена, а кваліфікація його дій за цією статтею є правильною.
При призначенні стягнення, суддя відповідно до ст. 33 КУпАП враховує особу порушника, ступінь її вини і вважає, що за таких обставин необхідно призначити стягнення у виді штрафу, оскільки дане стягнення забезпечить виховання порушника та запобігання вчиненню ним нових правопорушень.
Відповідно до статті 40-1 КУпАП, статті 4 Закону України «Про судовий збір» судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення у дохід держави.
Керуючись ст.ст. 40-1, 276-280, 283-285, 294 КУпАП, суд, -
постановив:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 170 (сто сімдесят) грн.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави 605 грн. 60 коп. судового збору.
Постанова може бути оскаржена до Хмельницького апеляційного суду протягом десяти днів з дня її винесення. Апеляційна скарга подається через Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.
Строк пред'явлення постанови до виконання 3 (три) місяці з дня її винесення. В разі оскарження постанови перебіг строку давності зупиняється до розгляду скарги.
Штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження такої постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення. Штраф вноситься порушником в установу банку України.
У разі несплати правопорушником штрафу у вищевказаний строк постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до органу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.
У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується:
подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті КУпАП та зазначеного у постанові про стягнення штрафу;
витрати на облік зазначеного правопорушення, розмір яких визначається Кабінетом Міністрів України.
Після набрання постановою законної сили:
стягувачем штрафу є: УПП в Хмельницькій області, місцезнаходження: м. Хмельницький, провул. Коцюбинського, 35/2;
стягувачем судового збору є: Державна судова адміністрація України, місцезнаходження: м. Київ, вул. Липська, 18/5;
боржником є: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , житель АДРЕСА_1 .
Реквізити для сплати штрафу: населений пункт: Хмельницький, отримувач: ГУК у Хмельницькій обл./Хмельницький район/21081100; код отримувача (код ЄДРПОУ) 37971775; банк отримувача: Казначейство України (ЕАП); рахунок отримувача: UA418999980313070106000022490; код класифікації доходів бюджету 21081100; найменування коду класифікації доходів бюджету: адміністративні штрафи та інші санкції, призначення платежу штраф по справі 686/23948/25.
Реквізити для сплати судового збору: отримувач коштів: ГУК у м. Києві/м.Київ/22030106; код отримувача (код ЄДРПОУ) 37993783, банк отримувача: Казначейство України (ЕАП); рахунок отримувача: UA 908999980313111256000026001; код класифікації доходів бюджету 22030106; пункт 5. призначення платежу судовий збір по справі 686/23948/25.
Квитанції слід подати у каб. № 4 (2-й поверх), вул. Пилипчука,1, м. Хмельницький. У разі направлення оригіналів квитанцій засобами зв'язку вказувати адресу: 29001, м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 54 із обов'язковим зазначенням «направляю квитанції по справі №686/23948/25»).
Суддя Олександр ДЗЮБАК