справа № 208/5591/25
№ провадження 1-кс/208/3472/25
Іменем України
(резолютивна частина)
29 серпня 2025 р. м. Кам'янське
Слідчий суддя Заводського районного суду міста Кам'янського ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , слідчого ОСОБА_3 (в режимі ВКЗ),
розглянувши у закритому судовому засіданні в режимі відеоконференції клопотання старшого слідчого СУ ГУНП в Донецькій області ОСОБА_3 , погоджене з прокурором Донецької обласної прокуратури ОСОБА_4 , про проведення огляду,-
У зв'язку з необхідністю затрати значного часу для виготовлення повного тексту ухвали, слідчий суддя вважає за необхідне проголосити його резолютивну частину. Повний текст ухвали буде складений не пізніше п'яти діб з дня оголошення резолютивної частини і оголошений учасникам судового провадження.
Керуючись ст. 233, 234, 235 КПК України, слідчий суддя -
Клопотання старшого слідчого СУ ГУНП в Донецькій області ОСОБА_3 , погоджене з прокурором Донецької обласної прокуратури ОСОБА_4 , про проведення огляду, задовольнити.
Надати дозвіл слідчим групи слідчих у кримінальному провадженні, а саме старшому слідчому відділу СУ ГУНП в Донецькій області ОСОБА_3 , старшому слідчому відділу СУ ГУНП в Донецькій області ОСОБА_5 , старшому слідчому відділу СУ ГУНП в Донецькій області ОСОБА_6 , старшому слідчому в особливо важливих справах відділу СУ ГУНП в Донецькій області ОСОБА_7 , старшому слідчому в особливо важливих справах відділу СУ ГУНП в Донецькій області ОСОБА_8 , старшому слідчому відділу СУ ГУНП в Донецькій області ОСОБА_9 , старшому слідчому відділу СУ ГУНП в Донецькій області ОСОБА_10 , старшому слідчому відділу СУ ГУНП в Донецькій області ОСОБА_11 , старшому слідчому відділу СУ ГУНП в Донецькій області ОСОБА_12 , старшому слідчому відділу СУ ГУНП в Донецькій області ОСОБА_13 , старшому слідчому відділу СУ ГУНП в Донецькій області ОСОБА_14 , а також прокурорам групи прокурорів на огляд нежитлових приміщень та прилеглої території, розташованої за адресою: Волинська обл., м. Нововолинськ, вул. Шахтарська, 53, з метою встановлення або спростування факту фактичного знаходження очисного комбайну УКД 200-500 (інв. №100000035).
Ухвала про дозвіл на обшук надає право проникнути до житла чи іншого володіння особи лише один раз.
Строк дії ухвали не може перевищувати одного місяця з дня її постановлення.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Проголошення повного тексту ухвали призначити на 03.09.2025 р. на 09:50 год.
Слідчий суддя ОСОБА_1