Справа № 233/5020/24
Провадження № 2-во/932/123/25
18 серпня 2025 року Шевченківський районний суд міста Дніпра у складі головуючого - судді Рибкіна О.А., розглянувши заяву представника стягувача ОСОБА_1 про виправлення описки в виконавчому листі по справі за позовною заявою ОСОБА_2 , в інтересах якої діє ОСОБА_1 , до ОСОБА_3 про стягнення аліментів,
08 травня 2025 року Шевченківським районним судом міста Дніпра було винесено рішення у справі за позовною заявою ОСОБА_2 , в інтересах якої діє ОСОБА_1 , до ОСОБА_3 про стягнення аліментів. На підставі цього рішення 23.06.2025 року було видано виконавчий лист, яким стягнуто з ОСОБА_3 на користь ОСОБА_2 аліменти на утримання дитини ОСОБА_4 , в розмірі частки заробітку, але не менш ніж 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку, щомісячно до досягнення дитиною повноліття, починаючи стягнення з дати подання позовної заяви до суду - 30.08.2024 року.
До суду надійшла заява представника стягувача ОСОБА_1 про виправлення описки в виконавчому листі виданого 23.06.2025 року Шевченківським районним судом міста Дніпра, в якому невірно вказаний РНОКПП стягувача « НОМЕР_1 » замість правильного « НОМЕР_2 ».
Відповідно до вимог ст. 432 ЦПК України, суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню.
Суд вважає, що вищевказану описку необхідно виправити.
Керуючись ст.ст.258, 260, 269, 353 ЦПК України, суд
Виправити описку в виконавчому листі виданого Шевченківським районним судом міста Дніпра 08.05.2025 року по справі № 233/5020/24 за позовною заявою ОСОБА_2 , в інтересах якої діє ОСОБА_1 , до ОСОБА_3 про стягнення аліментів та замість вказаного РНОКПП стягувача « НОМЕР_1 » вважати правильними « НОМЕР_2 ».
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Дніпровського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Суддя О.А. Рибкін