Дата документу 25.08.2025 Справа № 333/10573/23
Єдиний унікальний № 333/10573/23
Провадження № 22-ц/807/1745/25
25 серпня 2025 року м. Запоріжжя
Запорізький апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з цивільних справ апеляційного суду:
головуючого Полякова О.З.,
суддів Гончар М.С.,
Кухаря С.В.,
розглянувши апеляційну скаргу Акціонерного товариства «Запоріжжяобленерго» на додаткове рішення Комунарського районного суду м. Запоріжжя від 11 липня 2025 року у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Запоріжжяобленерго» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за електроенергію та зустрічним позовом ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Неткал Олександр Олександрович, до Публічного акціонерного товариства «Запоріжжяобленерго» про скасування рішення Комісії з розгляду актів про порушення Правил роздрібного ринку електричної енергії Публічного акціонерного товариства «Запоріжжяобленерго» в особі Запорізьких міських електричних мереж про задоволення акта про порушення від 20.03.2023 №10012022 та нарахування вартості не облікованої електроенергії,-
Додатковим рішенням Комунарського районного суду м. Запоріжжя від 11 липня 2025 року стягнуто з АТ «Запоріжжяобленерго» на користь ОСОБА_1 судові витрати на правничу допомогу розмірі 19200 грн.
Не погоджуючись із вищезазначеним додатковим рішенням суду, АТ «Запоріжжяобленерго» через підсистему «Електронний суд» подало апеляційну скаргу.
Розглянувши апеляційну скаргуі беручи до уваги, що апеляційна скарга подана з додержанням вимог, встановлених ст.ст. 354, 356 ЦПК України, суд вважає за можливе відкрити апеляційне провадження.
Керуючись ст.ст. 354 - 361 ЦПК України, суд,
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Акціонерного товариства «Запоріжжяобленерго» на додаткове рішення Комунарського районного суду м. Запоріжжя від 11 липня 2025 року у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Запоріжжяобленерго» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за електроенергію та зустрічним позовом ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Неткал Олександр Олександрович, до Публічного акціонерного товариства «Запоріжжяобленерго» про скасування рішення Комісії з розгляду актів про порушення Правил роздрібного ринку електричної енергії Публічного акціонерного товариства «Запоріжжяобленерго» в особі Запорізьких міських електричних мереж про задоволення акта про порушення від 20.03.2023 №10012022 та нарахування вартості не облікованої електроенергії.
Учасникам справи разом з копією ухвали про відкриття апеляційного провадження надіслати копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів.
Учасникам справи надати строк для подання відзиву на апеляційну скаргу разом з доказами надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи до 23 вересня 2025 року.
Для забезпечення апеляційного розгляду справи провести підготовчі дії, передбачені ст. 365 ЦПК України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий:
Судді: